Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj
  BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirmesi (Tereddüt edilen husu
Mesaj 28 Ara 2012, 12:16 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

http://eogrenim.meb.gov.tr/SitePages/Gi ... C4%B1.aspx

Başa Dön

Re: BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirmesi (Tereddüt edilen husu
Mesaj 28 Ara 2012, 12:19 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

duyurular bölümü diyor ama duyurular yok...

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:20 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

hangi duyurular bölümü? bulamadım ben..

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:22 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

bende bulamadım :D

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:23 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

duyurulara siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabiliyorsunuz hocam.

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:25 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

şifresi olan ark. varsa girip bakabilir mi

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:29 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

şifre ile giren birisi burada paylaşabilirmi?

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:32 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Dosyayı ekledim arkadaşlar.

Eklentiler:
Eklenti Dosyanın Yasal Olmadığını Düşünüyorsanız, Lütfen Bildiriniz...!
[102.14 KiB]
BTR_tereddüt_edilen_hususlar.rar

7449 kere indirildi

Mesaj 28 Ara 2012, 12:34 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

muhammed yazdı:
duyurular bölümü diyor ama duyurular yok...

Var sayın hocam, sadece sizlerin görme yetkisi yok... derken bir arkadaşımız zaten eklemiş :)

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:40 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Yazıda belletmenlik görevi ile ilgili bir açıklama var..

-İlgili öğretmenlere eğitim öğretim saatleri dışında belletmenlik vb. görevler ilgi (b) esaslar doğrultusunda verilebilecektir.

Bu ne ne demek oluyor şimdi.. beletmenlik yapabiliyor muyuz ?

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:43 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

7.BT Rehberliği görevi valilik onayı ile yapılacak ve görev öğretmenin haftalık ders çizelgesinde “BT Rehberliği” adı ile gösterilecektir. -BT Rehberliği görevinin, öğretmenin haftalık ders çizelgesinde “BT Rehberliği” adı ile gösterilmesi; öğretmenin BT Rehberliği görevini ve varsa ders görevini yürüttüğü zamanın belirtilmesini amaçlamaktadır. Örnek 1- Kadrosu normal eğitim yapan A ortaokulunda bulunan ve normal eğitim yapan B lisesine BT Rehberi olarak görevlendirilen BT öğretmenini ele alalım; İlgili öğretmenin A ortaokulundaki var olan ders görevini yerine getirdikten sonra B lisesinde hangi zamanlarda çalışacağını göstermek için “BT rehberlik görevi” haftalık ders çizelgesinde gösterilir. B lisesinde eğitimin saat 16:00’da bittiği varsayılırsa ilgili öğretmen her gün saat 16:00’a kadar B lisesinde BT Rehberliği görevini yapacaktır. İlgili öğretmenin Salı günü A ortaokulunda dersinin saat 15:00’da bitmesi durumunda B lisesine ulaşımı dikkate alınarak haftalık ders çizelgesinde bu saat boş bırakılabilecektir. Bu hesaplamada ders saati hesaplaması yapılmayacak olup, B lisesinde eğitim- öğretimin bittiği 16:00 saati BT rehber öğretmeninin görevinin bittiği saat olacaktır.

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:46 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

8.BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, her bir devre için (Sabah-Öğle) ayrıöğretmen görevlendirilebilecektir. Normal eğitim yapan okullarda 1 (bir), ikili eğitim yapan okullarda en fazla 2 (iki) öğretmen görevlendirilecektir. 2 (iki) öğretmen görevlendirilen okullarda, haftalık ders çizelgesinde aynı ders saatinde birden fazla öğretmene BT Rehberliği göreviverilmeyecek şekilde ders dağıtım çizelgeleri hazırlanacaktır. -İkili eğitim yapan okullaraher bir devreye (Sabah-Öğle) ayrı öğretmen görevlendirilecektir. İki öğretmen görevlendirilememesi durumunda görevlendirme tek bir devreye yapılacaktır. Örnek 1 - İkili eğitim yapan A lisesine okulun bilişim teknolojileri öğretmeninin ve B ortaokulundan bir sosyal bilgiler öğretmeninin BT rehberi olarak görevlendirilmesi halinde; ders yoğunluğu sabah olan bilişim teknolojileri öğretmenisabah devresinde, ders yoğunluğu öğle olan sosyal bilgiler öğretmeni öğle devresinde görevlendirilecektir. Örnek 2 - İkili eğitim yapan C lisesinin bilişim teknolojileri öğretmeninin BT rehberi olarak görevlendirilmesi halinde; ders yoğunluğu sabah olan bilişim teknolojileri öğretmeni sadece sabah devresinde görevlendirilecektir.

:alkis:
çok sevindim. 8-5 olcak demişti şube müdürü. şimdi bunu okusun artık

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:49 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Themis yazdı:

-İlgili öğretmenlere eğitim öğretim saatleri dışında belletmenlik vb. görevler ilgi (b) esaslar doğrultusunda verilebilecektir.

Arkadaşlar bu maddeyi de yorunlarmısınız..İlgili (b) maddesi de aşağıdadır.. Ek ders yönetmeliği...

Belleticilik görevi

MADDE 13- (1) Yatılı ve pansiyonlu okullarda öğrencilerin yeme, yatma, dinlenme, eğitim-öğretim ve benzeri hizmetlerinin yürütülmesinde belletici olarak görevlendirilen öğretmenlere her belleticilik görevi için 4 saat ek ders ücreti ödenir. Bunlardan 24 saat süreyle nöbet tutanlara ilave olarak 2 saat daha ek ders ücreti ödenir. Ancak, bir günde 3'ten fazla belletici görevlendirilemez ve bunlara ayda ödenecek ek ders ücreti 48 saati geçemez.

(2) Vekâleten atananlar dâhil yöneticilere, ek ders ücreti karşılığı belleticilik görevi verilmez.

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:49 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

11.BT Rehberliği görevini yürüten öğretmenlere Ek-1 ’de belirtilen görevlerin dışında nöbet görevi de dâhil olmak üzere başka bir görev verilmeyecektir. -BT Rehberliği görevini yürüten öğretmenler eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde (teneffüs saatleri de dahil), ilgi (a) yazı ekinde belirtilen görevler doğrultusunda öğretmen ve öğrenciler için BT rehberliği görevlerini yürüteceklerdir. İlgili öğretmenlere nöbetgörevi de dâhil olmak üzere başka bir görev verilmeyecektir. -İlgili öğretmenlere eğitim öğretim saatleri dışında belletmenlik vb. görevler ilgi (b) esaslar doğrultusunda verilebilecektir.
teneffüsü unutun :o
çayı sınıfıma getiriyim bundan sonra

Başa Dön

Mesaj 28 Ara 2012, 12:53 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

Themis yazdı:
Themis yazdı:

Arkadaşlar bu maddeyi de yorunlarmısınız..İlgili (b) maddesi de aşağıdadır.. Ek ders yönetmeliği...

Belleticilik görevi

MADDE 13- (1) Yatılı ve pansiyonlu okullarda öğrencilerin yeme, yatma, dinlenme, eğitim-öğretim ve benzeri hizmetlerinin yürütülmesinde belletici olarak görevlendirilen öğretmenlere her belleticilik görevi için 4 saat ek ders ücreti ödenir. Bunlardan 24 saat süreyle nöbet tutanlara ilave olarak 2 saat daha ek ders ücreti ödenir. Ancak, bir günde 3'ten fazla belletici görevlendirilemez ve bunlara ayda ödenecek ek ders ücreti 48 saati geçemez.

(2) Vekâleten atananlar dâhil yöneticilere, ek ders ücreti karşılığı belleticilik görevi verilmez.

ben 18 saatten fazla ek ders alabileceksiniz eğer belletmenlik yaparsanız diye anladım. 48 saat geçemez ibaresi sadece belleticilik için alınan ek ders heralde.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 76 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri