Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 430 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Yazar Mesaj
  Re: BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirmesi (Tereddüt edilen husu
Mesaj 03 Şub 2016, 17:36 
Yeni Üye
Yeni Üye

aydınDr yazdı:
Sayin hocam
Kadronuz o okulda olmadığı ve o okula btr olarak gorevlendirildiginiz için nöbet tutamazsiniz. Pansiyon nöbeti verilebilmesi için pansiyonda yeterli personel olmamasi ve okulun ilceden ogretmen talebinde bulunmasi gerekmeketedir

Teşekkür ederim hocam sağolun.

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2016, 19:23 
Site Gezgini
Site Gezgini

iyi akşamlar, FBtr ile ilgili bir sorum olacak....
Görev yaptığım ilçede Fatih Projesi "Tamamlanmış" liseler var. Benim ortaokulumda ise henüz proje tamamlanmadı. Tahtaların montajı "yapıldı", ağ alt yapı sistemi ve tabletler dağıtılmadı. FBtr Başvuru Formunda sadece kendi okulumda görev almak istiyorum dedim ve başvurular bugun sonuçlandı. Görevlendirmem yapılmamış bu durum normal mi?
teşekkürler.

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2016, 19:44 
Süper Üye
Süper Üye

Gorevlendirme basvuru yazisinda fpbtr gorevlendirmeleri öncelikli olarak fp tamamlanan okullara yapilacak sonrasinda diger okullarin donanim durumlarina göre gorevlendirmeler yapilacaktir ibaresi yer aliyordu.
Il koordinatorunuz ile gorusurseniz size daha net bilgi verecektir

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2016, 19:46 
Site Gezgini
Site Gezgini

bu durumda okulumda da FpBtr yok lisede de FpBtr yok :oops: :-1:

Başa Dön

Mesaj 17 Şub 2016, 11:49 
Yeni Üye
Yeni Üye

Herkese merhaba, yenilenen görev tanımıyla ilgili 2 sorum olacak;
1. Nöbetten ücret alabilecek miyiz?
2. Görevlendirmeden önce Yetiştirme Kursu açmıştım. Müdürüm Aydın ilinden bir dilekçeyi örnek göstererek çalışma saatlerimden sonra vereceğim bu kurstan ücret alamayacağımı söylüyor. Bu konuda net bir açıklama nereden bulabilirim?

Başa Dön

Mesaj 17 Şub 2016, 11:57 
Aktif Üye
Aktif Üye

oguz_kilinc yazdı:
iyi akşamlar, FBtr ile ilgili bir sorum olacak....
Görev yaptığım ilçede Fatih Projesi "Tamamlanmış" liseler var. Benim ortaokulumda ise henüz proje tamamlanmadı. Tahtaların montajı "yapıldı", ağ alt yapı sistemi ve tabletler dağıtılmadı. FBtr Başvuru Formunda sadece kendi okulumda görev almak istiyorum dedim ve başvurular bugun sonuçlandı. Görevlendirmem yapılmamış bu durum normal mi?
teşekkürler.

ben de sizin yaptığınız şekilde yapmıştım başvurumu. İl kordinatörüm arayıp okulunuza verilmeyecek btr yenıden bir dilekçe yazıp merkezde yazılabilecek okulları yazın dedi. ben şuan kendi okulumda değilim başka bir lisede btr yim.
Süre dolmuşsa iliniz de tekrar görüşün ihtiyaç varsa yapılabilir.

Başa Dön

Mesaj 06 Nis 2016, 17:26 
Yeni Üye
Yeni Üye

selam arkadaşlar. ben yeni bilişim ve teknolojileri rehber öğretmeni olarak görevlendirildim. branşım matematik. lisede görev yapmaktayım. hafta içi 22 saat derse girmekteyim. hafta sonu ise 14 saat kursa giriyorum toplam 36 saat ediyor. şimdi btr görevi ders saatinden sayılıyormu yani bir öğretmene haftada maksimum 40 saat ders veriliyor ya ben şimdi 4 saat mi btr görevi alıcam. yoksa hafta lık ders saatine göre 22+8=30 dan 8 saat alabilirimiyim. bu durumda da kursla beraber 44 saat yapmış olur.

Başa Dön

Mesaj 06 Nis 2016, 19:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

bu derslere girip öğretmenlerin çalışmalarını inceleme olayı ne alemde? uygulayanlar var mı? bizim burada okullardaki wireless bağlantıları yasakladılar, her yerde mi geçerli bilemiyorum..bu sebeple akıllı tahtalarda internete girilemiyor öğretmenler de eba çalışmaları yapamıyorlar. Bu durumda ben eba kullanımlarını nasıl değerlendirebilirim ki? proje kapsamında okuldaki internet altyapısı da tamamlanmadı, kablo çektirelim diyorum ona da yanaşmıyor müdür. ne yapabilirim ki bu durumda??

Başa Dön

Mesaj 31 May 2016, 22:21 
Yeni Üye
Yeni Üye

mahoni44 yazdı:
selam arkadaşlar. ben yeni bilişim ve teknolojileri rehber öğretmeni olarak görevlendirildim. branşım matematik. lisede görev yapmaktayım. hafta içi 22 saat derse girmekteyim. hafta sonu ise 14 saat kursa giriyorum toplam 36 saat ediyor. şimdi btr görevi ders saatinden sayılıyormu yani bir öğretmene haftada maksimum 40 saat ders veriliyor ya ben şimdi 4 saat mi btr görevi alıcam. yoksa hafta lık ders saatine göre 22+8=30 dan 8 saat alabilirimiyim. bu durumda da kursla beraber 44 saat yapmış olur.

hocam 21 saatten fazla matematik dersi varsa bt rehberliği verilmez.18 saat standart ek ders alırsınız.kurs,nöbet vs onlardan da ayrıca ücret alırsınız son aralık 2015 yönetmeliğine göre.

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2016, 11:04 
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar
Tüm güne dersleri sığdırıp o gün nöbet tutabilmek
Ve btr ders saatleri bitimindeki zamanlarda ders dışı egzersiz yapabilmek
Bu konularda net bir yazı var mı acaba.
Bu konu milli eğitimdeki şeflerin yorumuyla mı Devam edecek.
Biz bu sıkıntıyı hala çözemedik.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 430 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: marcher, meryerdem, sibilim_ogretmeni ve 64 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri