Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirmesi (Tereddüt edilen husu
Mesaj 24 Ara 2015, 09:19 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

+1

Başa Dön

Mesaj 24 Ara 2015, 10:26 
Aktif Üye
Aktif Üye

Canımızı sıkıp duruyorlar başka branşlarda en azından huzur olur bir de bilgisayarcısın hep boşsun derler sorumluluklarını bilen boş kalmaz zihniyetler de değişmiyor değişmez de artık pes.

Başa Dön

Mesaj 24 Ara 2015, 11:37 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

seyapcik yazdı:
Yıl olmuş 2015 ve hala bana "formatörsün" 8-5 çalışacaksın dıye diretmeye çalışıyorlar. Allah aşkına şu btr görevlendirme yazısında açıkça belirtilsin: btr 8-5 çalışmaz!!! diye. :verymad: :verymad: :verymad:

Aynısı bu dönem bana da yeni gelen müdür tarafından yapılmak istendi kurumnet den yazıyı çıkardım görevini ders saatleri içinde yürütür kısımını fosforlu kalemle işaretledim pardon hocam ben eskiden böyle idi o yüzden öyle söyledim dedi bende şuan böyle dedim. :)
(Şu an böyle dedim çünkü ilerde ne olur bilemeyiz tabi)

Başa Dön

Mesaj 24 Ara 2015, 12:12 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

"Tereddüt edilen hususlar" ın güncellenmesi gerekiyor artık, muallakta kalan noktalar için,

Başa Dön

Mesaj 24 Ara 2015, 14:48 
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar bu konuda yetkili kişi kim? Ya da biz kime derdimizi anlatabiliriz güncelleme için?

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2016, 21:22 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

arkadaşlar bende bt rehberliğine başvurdum okulum sabah-öğle ikili eğitim yapan bir okul sabah ortaokul öğlen ise ilkokul şeklinde şimdi benim çalışma saati aralığım hangi saatler?Teşekkürler...

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2016, 21:42 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

botecii00 yazdı:
arkadaşlar bende bt rehberliğine başvurdum okulum sabah-öğle ikili eğitim yapan bir okul sabah ortaokul öğlen ise ilkokul şeklinde şimdi benim çalışma saati aralığım hangi saatler?Teşekkürler...

hangi döneme görevlendirilirsen o dönemin eğitim öğretm saatidir. Örnek sabahçı dönem; ilk ders başalar görevin başlar sona ders biter görevin biter.

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2016, 22:07 
Site Gezgini
Site Gezgini

botecii00 yazdı:

sabah için atanırsan sabah öğle için atanırsan öğlen ...

büyük ihtimalle orta okula atanacaksın hocam öncelik onların...

tahtalar orta okul için kuruldu ilk okul piyangodan faydalandı sizin okulda..

Başa Dön

Mesaj 25 Oca 2016, 00:55 
Site Gezgini
Site Gezgini

BT rehber öğretmenleri sınıf öğretmenliği alabiliyor mu ? Nöbet tutabiliyor mu ?
Bir de müdür yardımcılığında 6 saat derse girme ile 12 saat derse girme arasında ek ders farklılığı varmış (yani 6 saatten sonra 12 saate kadar fazladan ek ders gelmiyormuş 12 olunca geliyormuş gibi bir şey) bizde de öyle bir durum var mıdır ?

Başa Dön

Mesaj 25 Oca 2016, 00:59 
Site Gezgini
Site Gezgini

botecii00 yazdı:

benim okulum da ikili eğitim ve sadece ortaokul. ben 9-3 çalışmak istiyorum diyemez miyim acaba ? hem sabah grubunda hem öğlen gurubunda bt rehbere gerek var çünkü :(

Başa Dön

Mesaj 28 Oca 2016, 14:12 
Yeni Üye
Yeni Üye

mugemmel yazdı:
botecii00 yazdı:

benim okulum da ikili eğitim ve sadece ortaokul. ben 9-3 çalışmak istiyorum diyemez miyim acaba ? hem sabah grubunda hem öğlen gurubunda bt rehbere gerek var çünkü :(

bt rehber öğretmeni çalışma saatleri her okulun durumu ve öğretim saatleri aynı olmadığı için esnetilmiştir. Bu konuda kararı verecek olan okul müdürleridir. Sizin okul müdürünüzle konuşup durumu izah etmeniz lazım "Hem ilkokulun hemde ortaokulun bt rehberliğine ihtiyacı var benim çalışma saatlerimi her ikisini kapsayacak şekilde düzenlerseniz daha verimli çalışmış oluruz." gibi. Tabi eğer müdürünüz aksi ve kıl bir adam değilse bunu kabul edecek ve ortaokuldaki ders saatlerinizi bu saatlere(9'dan sonra) uygun şekilde düzenlenmesini sağlayacaktır.Kabul etmezse ya sabah yada öğle grubunda görevlendirmenizi yapacak.bende sizin durumunuzdayım öğleci olan ikokulda sınıf öğretmenleri bt sınıfını kullanıyor ister istemezde sıkıntılar yaşıyorlar kimisi projeksiyonu açamıyor kimisi bilgisayarı açamıyor kimisi filmi açamıyor kimisi monitörü açamıyor, şarteli kaldırmadan bilgisayarı açmaya çalışanlar felan filan. bu gibi sorunların en aza indirilmesi içinde sizin okulunuzdaki bt sınıfını kullanacak olan öğretmenleri toplayıp bt sınıfı kullanımı hakkında seminer verebilirsin.

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2016, 22:10 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

şubat 2016 ataöasında bilişim için çok iyi bir sayı ile öğrtmen alımı yapılıyor.buda bize önümüzdeki 5-6 yıl fatih projesi ve bt öğretmeni ikilisinin önemini gösteriyor.bakanlığın bize ihtiyacı var.biz bu kozu kullanmalıyız. Haklarımızı almalı ve iyileştirmeliyiz. KAmuoyu yapmamız lazım..Birlik zamanı.. Fatih Bizsiz fethedilemez..

1- 12 Mart ve 18 Mart Flash Sunumlarım

2- EXCEL arşivimin bir kısmını paylaşıyorum

3- Ntldr Eksik Hatası ve ÇÖZÜMÜ

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2016, 16:03 
Yeni Üye
Yeni Üye

Merhabalar benim de tereddüt ettiğim bir husus var.
Kadrom halk eğitimde. Pansiyonlu bir okulda görevlendirme btr olarak çalışıyorum. Önceden nöbet verilemiyordu ama Yeni çıkan yazıya göre ihtiyaçtan dolayı pansiyon veya okul nöbeti tutmam konusunda bi dayatmayla karşılaşır mıyım.

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2016, 16:34 
Süper Üye
Süper Üye

Sayin hocam
Kadronuz o okulda olmadığı ve o okula btr olarak gorevlendirildiginiz için nöbet tutamazsiniz. Pansiyon nöbeti verilebilmesi için pansiyonda yeterli personel olmamasi ve okulun ilceden ogretmen talebinde bulunmasi gerekmeketedir

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2016, 17:36 
Yeni Üye
Yeni Üye

aydınDr yazdı:
Sayin hocam
Kadronuz o okulda olmadığı ve o okula btr olarak gorevlendirildiginiz için nöbet tutamazsiniz. Pansiyon nöbeti verilebilmesi için pansiyonda yeterli personel olmamasi ve okulun ilceden ogretmen talebinde bulunmasi gerekmeketedir

Teşekkür ederim hocam sağolun.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri