Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  İş güvenliği uzmanlığı + BTR
Mesaj 18 May 2017, 20:09 
Site Gezgini
Site Gezgini

Arkadaşlar Btr olup aynı zamanda iş güvenliği uzmanlığı yapan var mı??
Örneğin müdür yardımcılığı + iş güvenliği uzmanı oluyor çevremde yapanlar var sonuçta müdür yardımcılığı da görevlendirme sayılıyor biliyorsunuz çakılı kadro değil tek fark bizim dönemlik yenileniyor onların 4 yıl muhabbeti var bu konudaki görüş, tecrübeleriniz, olma veya olmama olasılığı nedir??

Başa Dön

Re: İş güvenliği uzmanlığı + BTR
Mesaj 18 May 2017, 21:40 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

İşin içinde BT öğretmenleri olunca bana kesin olmaz (!) gibi geliyor :mrgreen:

Başa Dön

Mesaj 18 May 2017, 22:28 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam malumunuz okullarda iş güvenliği uzmanı görevlendirmeleri Temmuz ayında başlayacak.Görevlendirilen arkadaşlarında haftada 1-2 gün boşlukları olması gerekiyorki iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilsinler.
Yani hem okulda derse girip hem btr olup hemde iş güvenliği uzmanlığı yapmanız imkansız.
Zaten iş güvenliği uzmanlığı görevlendirmeside valilik oluru gerekiyor. Aynı anda iki ücretli göreve Valilik oluru alabileceğinizi zannetmiyorum.
yok ilçe ve il mem lerdeki görevlendirmeden bahsediyorsanız oda zaten tam zamanlı görevlendirme olduğu için o hiç olmaz.
tabi bunlar benim naçizane fikirlerim yanılıyorda olabilirim.

Başa Dön

Mesaj 18 May 2017, 22:46 
Aktif Üye
Aktif Üye

İyi akşamlar, C sınıfı sertifika ücretini geçen hafta yatırdım ve isgkatipte 3 gün bekledikten sonra giriş yapabildim. Daha sonra mebbis sınavlar kısmından sertifikamı işlettim. Sertifika onaylı ve aktif görünüyor.
isgkatip ten giriş yaptığımda, sertifkalar kısmına girip, sertifikamı seçip Detay Yazdır'ı seçtiğimde en alttaki zorunlu / sağlandı kısmında herşey sağlanmadı şeklinde bunda bir problem çıkar mı? Bu aşamada yapmam gereken bir şey var mı?

Başa Dön

Mesaj 21 May 2017, 12:41 
Site Gezgini
Site Gezgini

defall yazdı:
İyi akşamlar, C sınıfı sertifika ücretini geçen hafta yatırdım ve isgkatipte 3 gün bekledikten sonra giriş yapabildim. Daha sonra mebbis sınavlar kısmından sertifikamı işlettim. Sertifika onaylı ve aktif görünüyor.
isgkatip ten giriş yaptığımda, sertifkalar kısmına girip, sertifikamı seçip Detay Yazdır'ı seçtiğimde en alttaki zorunlu / sağlandı kısmında herşey sağlanmadı şeklinde bunda bir problem çıkar mı? Bu aşamada yapmam gereken bir şey var mı?

Hocam dediğiniz olayı ben bilmiyorum bende daha yeni hak kazandım.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2017, 12:44 
Site Gezgini
Site Gezgini

vayarkadas yazdı:
hocam malumunuz okullarda iş güvenliği uzmanı görevlendirmeleri Temmuz ayında başlayacak.Görevlendirilen arkadaşlarında haftada 1-2 gün boşlukları olması gerekiyorki iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilsinler.
Yani hem okulda derse girip hem btr olup hemde iş güvenliği uzmanlığı yapmanız imkansız.
Zaten iş güvenliği uzmanlığı görevlendirmeside valilik oluru gerekiyor. Aynı anda iki ücretli göreve Valilik oluru alabileceğinizi zannetmiyorum.
yok ilçe ve il mem lerdeki görevlendirmeden bahsediyorsanız oda zaten tam zamanlı görevlendirme olduğu için o hiç olmaz.
tabi bunlar benim naçizane fikirlerim yanılıyorda olabilirim.

Aslında haklısınız hocam benim haftalık 6 saat dersim var bu sebepten sordum ve malümunuz üzere müdür yardımcıları da 6 saat derse giriyor ve aynı zamanda isg oluyorlar. Yani merak ettim bizde de oluyor mu diye?? Yine de sağolun fikirleriniz için

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri