Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Norm fazlası öğretmenlere tayin hakkı
Mesaj 07 Eyl 2011, 18:10 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bugün ilçede tessadüfen öğrendim norm fazlası öğretmenlere tayin hakkı verildi dediler. Haberi olmayanlar için paylaşmak istedim. personel meb sayfasında yeni açılan kurumlara yer değiştirme başlığıyla bugün başvurular başlamış. Ama ben bir türlü okulları göremedim. Tercihlerde okullar boş geliyor. Bir problem var sanırım. klavuz falan da yok. İl içi il dışı ayrıntısıyla ilgili bilgisi olanlar paylaşabilirler mi..

En son gülecim tarafından 07 Eyl 2011, 18:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Re: Norm fazlası öğretmenlere tayin hakkı
Mesaj 07 Eyl 2011, 18:23 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

basit sen tercih yapacan eğer açık varsa ve senden puanı yüksek biri istemezse oraya atanacan hazirandada öyle olmuştu tüm okullar açıktı ama hiç birinde norm yoktu tek tek okullarıarayıp öğrenmiştim sonrada eml ye geçtim.

Başa Dön

Mesaj 07 Eyl 2011, 18:51 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

gülecim yazdı:
Bugün ilçede tessadüfen öğrendim norm fazlası öğretmenlere tayin hakkı verildi dediler. Haberi olmayanlar için paylaşmak istedim. personel meb sayfasında yeni açılan kurumlara yer değiştirme başlığıyla bugün başvurular başlamış. Ama ben bir türlü okulları göremedim. Tercihlerde okullar boş geliyor. Bir problem var sanırım. klavuz falan da yok. İl içi il dışı ayrıntısıyla ilgili bilgisi olanlar paylaşabilirler mi..

Hocam o muhtemelen il içidir ve ilinizde yei açılan okul olmadığı ya da açılmışsa bile branşınızda norm olmadığı için liste boş geliyordur.

Başa Dön

Mesaj 07 Eyl 2011, 18:55 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

gülecim yazdı:

Hocam bu tayinler "Yeni açılan okulara tayin" olarak geçiyor. İlinizde açılan yeni okullarda branşınızda açık yoksa size okul gözükmesez. Sizde tayin isteyemezsiniz.

Başa Dön

Mesaj 07 Eyl 2011, 19:01 
Yeni Üye
Yeni Üye

Hocam , iller arasındaki değişik bir düzenleme olacağını zannetmiyorum. İl milli eğitim müdürlüklerinin internet sayfalarında bu konu ile alakalı detaylı bilgileri yayınlıyorlar.
Açık olan okullar ve dilekçe örnekleri de mevcut

Başa Dön

Mesaj 07 Eyl 2011, 20:47 
Aktif Üye
Aktif Üye

ben sayfadan kaynaklanan hata diye düşünmüştüm böyle ihtimaller olacağı aklıma gelmemişti.Mantıklı paylaşım oldu. yarın da sayfa görüntülenmezse bu şekilde olması muhtemel. teşekkür ederim arkadaşlar .

Başa Dön

Mesaj 08 Eyl 2011, 18:01 
Aktif Üye
Aktif Üye

il içinden tercih yapılıyor. il içi kılavuzu esas alınacakmış.

Başa Dön

Mesaj 08 Eyl 2011, 22:58 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

her ilde yok...insanlara panik yaptırmayın arkadaşlar...Ama Eylül ayı içinde çoğu ilde olur.

Başa Dön

Mesaj 08 Eyl 2011, 23:10 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar yeni açılan hiçbir okulda bt sınıfı olmadığından dolayı norm da yok...hoş bt sınıfı olan okullarda bile norm yok ya...olay bu kadar basit... :-1: bundan sonra tayini unutun

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri