Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: Din Kültürü dersinin kontenjanına bakan var mı?
Mesaj 31 Tem 2012, 22:12 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

içinde bulunduğumuz global dünya içerisinde en çok ihtiyaç duyulan dersi seçerken tüm toplumun gereksinimlerini doğru belirlemek lazım.bilişim çağında kaldıki gelişmelere yapay zeka teknolojisi bile zor yetişirken bt dersinin her alandan daha fazla olması gerekir.diğer bahsedilen derside siyasi amaçlardan uzak tutmak gerekir.

Başa Dön

Mesaj 01 Ağu 2012, 01:19 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Kunteper yazdı:
Bilişimciler çatır çatır atanırken o adamlar atanamıyorken umurunuzda değildi şimdi mi aklınıza geldi din kültürü dersi. Bende imam hatip lisesi mezunu bir bilişim tek. öğretmeniyim ve hem din kül. hem bil. tek. hemde diğer bütün öğretmenler atansın isterim. öğretmenler olarak hala birbirimizi çekemezken kim bizi umursarın ki.

Hocam atama değil ki mesela 7 yıldır ağrıdayım izmire tayin olmak için yırtınırken Türkiye genelinde 219 kadro açılıyor bana, izmire 6, din kültürüne Türkiye geneline 2763 kadro, izmire 106 kadro. Ayrıca bilişimden izmir il içi bakınız her yer açık 90 kadro var, din kül. 430 kadro var. Yani hocam mağdur edebiyatı yapmanın hiç gereği yok sayılarla konuştum bunlar gerçekler. Sende biliyorsun ki il içi sonuçlanmadan il dışı kadrolarının açıklanması her ne hikmetse din kültürü ört. bu kadar kadro açılması muhteşem bi şey. Hak ve adaletten bahsedilmez sanırım.

Başa Dön

Mesaj 01 Ağu 2012, 01:48 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

bu nasıl bişey ben anlamadım. mesela ben manisa dan tayin isteyeceğim ama sayı sıfır görünüyor

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri