BTR Kadrosu mu ? Bilişim Dersi mi ?

Kodla Büyü

BTR Kadrosu mu ? Bilişim Dersi mi ?

• BTR Kadrosu

Oy: 81 57.0%
  • Bilişim Dersi (Robotik, Yapay Zeka, Dijital Sanatlar)

Oy: 61 43.0%

• Kullanılan toplam oy
    142
BTR'yi destekliyorum. BTR arkadaşlar, imaj atmak dışında nasıl bir tamirat işi ile uğraşıyor acaba? Donanımsal sorunlara teknik servis bakıyor. Okul rehber öğretmenleri gibi görev tanımlarımızı bilirsek tamirci değil, öğretmen oluruz.
elimize mi yapışacak kafasında olan çok kişi var maalesef hocam

Bu dönem btr yi bıraktım hayattın tadına vardım. Yok hocam seni ikinci şu okula görevlendirdik, yok hocam iki okul değil üçüncü okula da görevlendirdik. yok hocam senin istediğin okul değil şu okulun daha çok ihtiyacı var seni oraya verelim gibi gibi sözleri duymuyorum kafam rahat. Btr yönetmeliği çıkmadıktan sonra dikkat edilecek hususlar yazısına sadece biz dikkat eder biz yoruluruz. Yukarıda ki arkadaşın yazdığı gibi daha burada bölünürken bizim birleşip bakanlığa bişeyler yaptırmamız da zor.
bende bu yıl BTR değilim bir daha da olmayı düşünmüyorum gençleştim resmen 😃

İsa'nın dediği gibi Sezarın hakkı Sezara; Tanrının hakkını Tanrıya verin.Sistemi kuranlar, bilgisayarları satanlar okula gelip internete baksın, servis hizmeti versin.Öğretmen ders anlatsın.

7 sene okul müdürüne bilişim sınıfı için yalvardık. belediye yeterki yer gösterin kuralım dedi. her sene boş sınıf istediler yazmadı. bu sene okul müdürü değişti belediyeye yazı yazdı. treni kaçırdınız dediler. (!) kimsenin robotik kodlama bilmediği zamanlarda öğrencilere öğretiyordum. 8 senedir bilgisayarsız bilgisayar teknoloji anlatıyorum. ben yoruldum ve köreldim doğrusu. artık okul değiştirsem de -ki değiştirmek mumkun olmadı 4 senedir- çok geride kaldım gibi hissediyorum. hiç anlamı kalmadı artık

Hocam eğer sınıf rehberliği vermeyeceklerinden emin olsam dakka durmam BTR de fakat okulumuzda sinif rehberliği cok sikıntılı sirf bu yuzden BTR oluyorum.
Bende sınıf öğretmenliğinden çekiniyorum ama sonra diyorum al 15 saat dersi 2 gün boş olur 4-5 bin net kalıyor diye 8.30-16.00 hergün orda bekle değmez 11. yılımdan sonra bende bırakıcam

Geri