Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
  Re: Öğretmenliği Bırakıyorum...
Mesaj 08 Nis 2017, 13:40 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

m17h41r yazdı:
Arkadaşlar merhaba...
Yeni işimde ilk haftamı geçirdim.
Genel olarak ortam çok iyi. Burda BM'nin kampüsü var oranın bilgi işlemine bakıyoruz. Şansıma BM Sharepoint sistemine geçiyor. Şu anda sistem yeni kurulmaya başlandı. Intranet sistemi filan oluşturuluyor. Temeline denk geldiğim için şanslıyım. Ama öğrenmem gereken çok şey var özellikle serverlar ile ilgili.
İnsanlar çok sıcak kanlılar. Dünyanın her yerinden insan ile çalışıyoruz. İş ortamında ingizlice konuşulduğu için sıkıntı yok ama dışarıda Almancam sıfır olduğu için zorlanıyorum.
Bir arkadaş maaşı sormuştu. Türkiyedeki öğretmen maaşının Euro karşılığı gibi birşey alacağım. Bürüt maaş yüksek ama kesintiler ile buna denk geliyor. Çok fazla kesinti var.
Tüm arkadaşlarıma selamlar....
Saygılarımla...

Hocam sorması ayıp, o maaşla Almanya'da nasıl geçineceksiniz? Şu durumda 1.000 Euro falan yapıyor söylediğiniz ki Almanya'da ev kiraları bile daha yüksekmiş.

Başa Dön

Re: Öğretmenliği Bırakıyorum...
Mesaj 08 Nis 2017, 14:08 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

hocam 4000 euro kazanıyorum demek istemiş. yoksa 1000 euro orada çerez parası.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri