Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: bölüm şefliği vermeme hakkı varmı müdürün?
Mesaj 04 Eki 2013, 21:52 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

azaz yazdı:
arkadaşlar okulumuzda tek atölye var ben bölüm şefiyim müdür arkadaşlara atölye şefliği vermiyor. yönetmelikte "Öğretime açılan her alan/bölüm için bir alan/bölüm şefliği, standart atölye ve laboratuvar donanımı sağlanmış her atölye ve laboratuvar için bir atölye ve laboratuvar şefliği oluşturulur." diyor sizce vermek zorunda mı?

hocamın sorusunu ben de merak ediyorum.
tek atölye varsa(15+1) ve sınıfa bağlı bir oda varsa, bölüm şefliğine ek olarak başka bir öğretmene de atölye şefliği verilebilir mi?

Başa Dön

Mesaj 15 Kas 2013, 18:57 
Yeni Üye
Yeni Üye

Sevgili öğretmenim, müdürünüz şu anda sizi istese de şef olarak görevlendiremez. Çünkü yeni yayımlanan yönetmelikte
"(4) Şeflerin görevlendirilmesiyle ilgili usul ve esaslar Bakanlıkça belirlenerek duyurulur." Henüz usul ve esaslar duyurulmadı hocam.

Başa Dön

Mesaj 15 Kas 2013, 20:16 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

abk yazdı:
Sevgili öğretmenim, müdürünüz şu anda sizi istese de şef olarak görevlendiremez. Çünkü yeni yayımlanan yönetmelikte
"(4) Şeflerin görevlendirilmesiyle ilgili usul ve esaslar Bakanlıkça belirlenerek duyurulur." Henüz usul ve esaslar duyurulmadı hocam.

..
evet bazı ilçelerde bu nedenle sorun çıkabiliyor ama istanbulda eylülden sonra dilekçesi giden ve şefliği gelen arkadaşlarım var...

Başa Dön

Mesaj 15 Kas 2013, 20:21 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

toprak60 yazdı:
azaz yazdı:
arkadaşlar okulumuzda tek atölye var ben bölüm şefiyim müdür arkadaşlara atölye şefliği vermiyor. yönetmelikte "Öğretime açılan her alan/bölüm için bir alan/bölüm şefliği, standart atölye ve laboratuvar donanımı sağlanmış her atölye ve laboratuvar için bir atölye ve laboratuvar şefliği oluşturulur." diyor sizce vermek zorunda mı?

hocamın sorusunu ben de merak ediyorum.
tek atölye varsa(15+1) ve sınıfa bağlı bir oda varsa, bölüm şefliğine ek olarak başka bir öğretmene de atölye şefliği verilebilir mi?

..
hocam öncelikle "sınıfa bağlı oda" hiç bir şey ifade etmiyor. ATÖLYE veya LABORATUAR şefliği verilebiliyor. yani sınıfa olsada olmasada şeflik veribiliyor.

sizin durumunuza gelince TEK ATÖLYE / LAB. varsa Alan şefi bu atölye/lab dan da sorumludur. o yüzden verilmez diyor yönetmelik. isterse o odaya bağlı dubleks daire olsun hiç bir şey fark etmez...

Başa Dön

Mesaj 15 Kas 2013, 21:26 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bölüm şefliği müdürün değil senin hakkın olabilir.Dolayısıyle müdürün hakkı değil yetkisi var mı sormamız lazım...Yetkisi var mı yok ama seni teklif edende o yani sonuçta..etmez etmez...tipine gıcık olur etmez ( bana olmuştu )
Sende şikayet edersin dava açarsın kazanırsın sonra aslında kaybettiğini anlarsın.. :)
eyyorlamam bu kadar ...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: ücretli ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri