Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Peter Answers :) Dahice
Mesaj 04 Ara 2009, 03:10 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Eğer klavyeyi ustaca kullanırsanız karşınızdakini baya bi afallatırsınız :wink:

http://www.peteranswers.com/

kullanımı:
*alıntı

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın. Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır :)

Başa Dön

Re: Peter Answers :) Dahice
Mesaj 04 Ara 2009, 09:32 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ingilizce bilmiyorum ama sürekli "." ya basınca

Peter, please answer the following question:

yazıyor :)

pe 'den sonra nokta koymaya çalışırken sinirlendim basılı tuttum ekrana bu cümle yazıldı otomatik alt satıra geçtim ayrıca peter benim sorularımın cevabını bilyormuş :mrgreen: :mrgreen:

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: BaRBaRYaN ve 179 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri