Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Müzik dersi 6.7. ve 8. sınıflAR yıllık planları
Mesaj 29 Eyl 2010, 00:55 
Site Gezgini
Site Gezgini

arkadaşlar müzik dersi 6 7 ve 8. sınıflar için yıllık planları nerden bulabilirim? malum dersimiz elimizden alınıca , başka derslerle maaş karşılığımızı doldurabiliyoruz . banada müzik dersi düştü. müzik dersi planları arıyorum , yardımlarınızı bekliyorum , teşekkürler ..

Başa Dön

Re: Müzik dersi 6.7. ve 8. sınıflAR yıllık planları
Mesaj 02 Eki 2010, 19:48 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam benim hazırladığım planlar var. branşım müzik. kendi adresimden indirebilirsiniz.

http://harunbaris.blogspot.com/

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 19:50 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Müzük mü :?: :o

2013
Değişim...

Melküm’ün Torunları ?

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 20:26 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

yıllık planlar ( müzik) öğretmen klavuz kitabının arkasından var hocam

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 23:12 
Süper Üye
Süper Üye

çoğumuz giriyoruz heralde müzik dersine :D

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 23:16 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

teşekkürler hocam bizim müzik öğretmeni arıyordu :))

okul dergisi
kiralık şişme oyun parkları

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 23:23 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

ist_koord hocam sizin üniversitede formatörlükten bahsetmişlerdi, acaba müzik öğretmenliğinden, din kültürü öğretmenliğinden, teknoloji tasarım öğretmenliğinden, ingilizce öğretmenliğindende bahsettilermi girebilirsiniz diye? :lol: :lol:

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 23:26 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

dersimiz elimizden alınınca diyorsunuz ama geçen yıl alıp da bu yıl alamadığınız hangi sınıf var hocam. 6-7-8 lere zaten girebiliyoruz. 4-5 lere de ek 11. madde ile girebiliriz. yani geçen yıldan bi eksiğimiz yok.4 den 8 e kadar hepsine girebilirsiniz. idarenin uyanıklığına göz yummayın.

Başa Dön

Mesaj 02 Eki 2010, 23:35 
Süper Üye
Süper Üye

4 ve 5 lere giremiyoruz ki en azından ben giremiyorum :?

Başa Dön

Mesaj 03 Eki 2010, 00:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

ben giriyorum. hatta haftada 2 saat. 4-5 lerde haftalık 4 saatlik serbest etkinlikler bölümünde bilişim teknolojileri dersini seçmeli olarak seçebilirsiniz ek 11. maddeye göre. tabi geçen yıl bu sınıflar için bil. tekn. ders kitabı seçildiyse

Başa Dön

Mesaj 03 Eki 2010, 02:10 
Süper Üye
Süper Üye

akin79 yazdı:
ist_koord hocam sizin üniversitede formatörlükten bahsetmişlerdi, acaba müzik öğretmenliğinden, din kültürü öğretmenliğinden, teknoloji tasarım öğretmenliğinden, ingilizce öğretmenliğindende bahsettilermi girebilirsiniz diye? :lol: :lol:

Hocam hani sizin dersleriniz gani ganiyken 2005 te benim sınıf arkadaşlarım aydın'da din kültürü, tarım derslerine giriyordu Siz püfür püfür eğlenirken biz onada itiraz ediyorduk(Ben o zaman İzmir-bucada öğretmendim genede nasıl dilekçe yazarız diye soruyordum öyle atmasyın değil isimleriyle göstereyim hocam) bende merak ettim siz nezaman itiraz ettiniz bu işler böyle olmaz diye şu an kaç saat dersiniz var hocam, geçen sene zorla formatör Öğretmenlik yaptınızmı il milli eğitimi, valiliği mahkemeye verdinizmi yoksa neyse birşey demiyelim diye devammı ettiniz dersleriniz elden gidene kadar.

Başa Dön

Mesaj 03 Eki 2010, 10:08 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

11. 2010–2011 Öğretim Yılında seçmeli bilişim teknolojileri dersini 1–5. sınıflarda seçmiş olan
okullar, serbest etkinliklerin ders saatleri içerisinde bu dersi işleyeceklerdir. Basım ve dağıtımı
yapılan ders kitapları kullanılacaktır.

http://ttkb.meb.gov.tr/ogretmen/modules ... it&lid=802

Başa Dön

Mesaj 03 Eki 2010, 14:43 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

ist_koord yazdı:
akin79 yazdı:

Hocam hani sizin dersleriniz gani ganiyken 2005 te benim sınıf arkadaşlarım aydın'da din kültürü, tarım derslerine giriyordu Siz püfür püfür eğlenirken biz onada itiraz ediyorduk(Ben o zaman İzmir-bucada öğretmendim genede nasıl dilekçe yazarız diye soruyordum öyle atmasyın değil isimleriyle göstereyim hocam) bende merak ettim siz nezaman itiraz ettiniz bu işler böyle olmaz diye şu an kaç saat dersiniz var hocam, geçen sene zorla formatör Öğretmenlik yaptınızmı il milli eğitimi, valiliği mahkemeye verdinizmi yoksa neyse birşey demiyelim diye devammı ettiniz dersleriniz elden gidene kadar.

Hocam davadan ve mahmekemeden bahsettiğinize göre bizlere haksızlık ve adaletsizlik yapıldığının farkına vardınız galiba. İstanbul koordinatörü olarak ekibim dediğiniz BT formatör öğretmenleri savunacağınıza bize bu haksızlıkları yapanları savunupda "siz dersinizin hakkını şöyle vermediniz, branşınızın hakkını böyle vermediniz, o yüzden bunlar başınıza geldi hakettiniz bunları" türünden cümleler sarfetmeyi bırakın hocam o zaman artık. Ben şuana kadar dava açmadım. Bu sadece benim başıma gelen birşey değil. Dava açan arkadaşlarda oldu ama şuana kadar bir sonuç çıkmadı. Bu mağdur olan herkesi ilgilendiren ve herkesin tepki vercekse ortak olarak tepki vermesi gereken bir durum. Ve bunun böyle bir durum olduğu sizin "asparagas.net" diye küçümsediğiniz, üye olan herkesi sallamakla itham ettiğiniz BBNEt sayesinde ortaya çıktı. Ve yine sizin "asparagas.net" diye küçümsediğiniz(Ve aslında küçümsediğiniz BBnet değil BT öğretmenleri bunu kabul edin lütfen) BBnet sayesinde CEBIT te bir çalıştay düzenlenecek ve sizde bu küçümsediğiniz forumun düzenlediği çalıştaya katılacaksınız.

Şimdi soruyorum madem asparagas.net sallayanların forumu ve siz CEBIT ten sonrada BBnet e girmeyi düşünmüyorsunuz neden CEBIT e katılıyorsunuz. Böyle düşünüp CEBIT teki "BBnet BT Öğretmenleri Çalıştayına" katılmak tutarlı bir davranışmıdır. Ve asparagas.net(doğrusu BBnett) te sallama işinden başka bir iş yapılmıyormu. Ben kendimi tanıtmam toplantı yapmam ilçedeki eğitici formatörlerin topalntıları yeterlidir. Senelerdir aldığınız raporları ne yaptınız allah aşkına. Bir güne bir gün bir formatöre geri dönüt yaptınızmı. Sonra da bu işin ciddiyetinden bahsediyorsunuz, bence sizde çok ciddiye almıyorsunuz. Herhangi bir formatöre okulundaki çalışmalarından ötürü bir teşekkür takdir yazılmasını sağladınızmı? Yani işini yapanla yapmayanı siz ayırdınızmı? Ayırmadıysanız bu işi bile istemesede hakkıyla yapan öğretmene haksızlık yapmış olmadınızmı?

Başa Dön

Mesaj 03 Eki 2010, 19:44 
Süper Üye
Süper Üye

akin79 yazdı:
ist_koord yazdı:
akin79 yazdı:

Hocam davadan ve mahmekemeden bahsettiğinize göre bizlere haksızlık ve adaletsizlik yapıldığının farkına vardınız galiba. İstanbul koordinatörü olarak ekibim dediğiniz BT formatör öğretmenleri savunacağınıza bize bu haksızlıkları yapanları savunupda "siz dersinizin hakkını şöyle vermediniz, branşınızın hakkını böyle vermediniz, o yüzden bunlar başınıza geldi hakettiniz bunları" türünden cümleler sarfetmeyi bırakın hocam o zaman artık. Ben şuana kadar dava açmadım. Bu sadece benim başıma gelen birşey değil. Dava açan arkadaşlarda oldu ama şuana kadar bir sonuç çıkmadı. Bu mağdur olan herkesi ilgilendiren ve herkesin tepki vercekse ortak olarak tepki vermesi gereken bir durum. Ve bunun böyle bir durum olduğu sizin "asparagas.net" diye küçümsediğiniz, üye olan herkesi sallamakla itham ettiğiniz BBNEt sayesinde ortaya çıktı. Ve yine sizin "asparagas.net" diye küçümsediğiniz(Ve aslında küçümsediğiniz BBnet değil BT öğretmenleri bunu kabul edin lütfen) BBnet sayesinde CEBIT te bir çalıştay düzenlenecek ve sizde bu küçümsediğiniz forumun düzenlediği çalıştaya katılacaksınız.

Şimdi soruyorum madem asparagas.net sallayanların forumu ve siz CEBIT ten sonrada BBnet e girmeyi düşünmüyorsunuz neden CEBIT e katılıyorsunuz. Böyle düşünüp CEBIT teki "BBnet BT Öğretmenleri Çalıştayına" katılmak tutarlı bir davranışmıdır. Ve asparagas.net(doğrusu BBnett) te sallama işinden başka bir iş yapılmıyormu. Ben kendimi tanıtmam toplantı yapmam ilçedeki eğitici formatörlerin topalntıları yeterlidir. Senelerdir aldığınız raporları ne yaptınız allah aşkına. Bir güne bir gün bir formatöre geri dönüt yaptınızmı. Sonra da bu işin ciddiyetinden bahsediyorsunuz, bence sizde çok ciddiye almıyorsunuz. Herhangi bir formatöre okulundaki çalışmalarından ötürü bir teşekkür takdir yazılmasını sağladınızmı? Yani işini yapanla yapmayanı siz ayırdınızmı? Ayırmadıysanız bu işi bile istemesede hakkıyla yapan öğretmene haksızlık yapmış olmadınızmı?

akın79 bu yazdığınızın cevabını http://www.bilgisayarbilisim.net/post518461.html#p518461 başlığında verdim.
Buarada cevap vermemişsiniz soruma 2005 te, 2006 da, 2007 de, 2008 de, 2009 da ne zaman işin ucu size dokunmadan önce Branşdaşlarınız için ne zaman itiraz ettiniz bu durma haberim yoktu diyecekseniz, Forum okuru insansınız ben 2005 te stajyer Bilgisayar öğretmeni iken itiraz ediyorum sizin çevrenize bakmak ne zaman aklınıza geldi hocam.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: ibrahimayhan ve 163 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri