Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Katkı&Öğrenim Kredisi Geri Ödeme
Mesaj 20 Oca 2010, 15:57 
Süper Üye
Süper Üye

Arkadaşlar katkı veya öğrenim borcumuzu internet bankacılığını kullanarak ödeyebiliyormuz.Bu ay maaşlarımız Ziraat'a geçti.Acaba Ziraat bankasının internet bankacılığında böyle bir seçenek varmı?

(Ayrıca ben burs borcumu yeni yapılandırma ile ödüyorum.Ekim ayının taksidini ödediğim kyk nının sitesinde görünüyor.Kasım ayınıda ödedim herhangibir ödeme işlemi görünmüyor.Bu ne biçim iştir anlamadım :? )

Başa Dön

Re: Katkı&Öğrenim Kredisi Geri Ödeme
Mesaj 20 Oca 2010, 16:06 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ben eylül ekim kasım aralık ödedim hiç biri de görünmüyor. Yeni yapılandırma ile ödeyorum ben de... eşimde de aynı sorun..

Başa Dön

Mesaj 20 Oca 2010, 16:10 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

Öğrenim ve katkı kredisi ziraat internet bankacılığı ile ödenemiyor maalesef..Fakat telefon bankacılığı sisteminden ödeme yapılabiliyor. Telefon bankacılığı hesabı açtırmanız çok kolay...İnternet bankacılığından başvurup şifreyi müşteri hizmetlerinden tel. ile alabiliyorsunuz.Ama ileride internet bankacılığında böyle bir seçenek olacakmış.
kredi taksitleri maalesef sistemden dolayı geç gözüküyor don'nt panic...

Başa Dön

Mesaj 20 Oca 2010, 16:11 
Site Gezgini
Site Gezgini

internet şubesinde yok hocam. ben de geri ödüyorum ve ziraat kullanıyorum. ama ödemelerinizin neden görünmediğini arayıp sorun bence...

Başa Dön

Mesaj 20 Oca 2010, 16:18 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

http://www.memurlar.net/haber/158041/

Başa Dön

Mesaj 20 Oca 2010, 17:07 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

sguner_23 yazdı:
Arkadaşlar katkı veya öğrenim borcumuzu internet bankacılığını kullanarak ödeyebiliyormuz.Bu ay maaşlarımız Ziraat'a geçti.Acaba Ziraat bankasının internet bankacılığında böyle bir seçenek varmı?

(Ayrıca ben burs borcumu yeni yapılandırma ile ödüyorum.Ekim ayının taksidini ödediğim kyk nının sitesinde görünüyor.Kasım ayınıda ödedim herhangibir ödeme işlemi görünmüyor.Bu ne biçim iştir anlamadım :? )

yapılandırma ile geri ödemelerde ödenme bilgileri güncelleniyormu bilmiyorum fakat ben yapılandırmadan ödüyorum; ekim-kasım-aralık dönemindeki ödemiş olduğum miktar şuanda görünüyor ödendi diye; ocak 15 ten sonra güncellendi sanırım. ödenen aydan sonraki ayın 15 inden sonra görünür diye bir ibare vardı sanırım bir yerde..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 65 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri