Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  İE AÇILIYOR.AMA FİREFOX AÇILMIYOR
Mesaj 11 Eki 2009, 11:16 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Arkadaşlar bilgisayarımda firefox son sürüme yükselten güncellemeden sonra açılmıyor.explorer açılıyor.sorunsuz ama fireox hiç bir şekilde açılmıyor.your uninstall programı ile kaldırdım kendi sitesinden son sürümü indirdim.kurdum o da aynı sorunu verdi.Tüm güvenlik programlarını kapattım denedim yine açılmadı.Bu sorunun nedeni ne olabilir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı oolurlaesa sevinirim

Başa Dön

Re: İE AÇILIYOR.AMA FİREFOX AÇILMIYOR
Mesaj 11 Eki 2009, 12:09 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bir de sistem geri yüklemeyi dene hocam. Belki o zaman düzelir. Ben de de internet ie de açılmıyordu, firefoxta açılıyordu. Sebebi Norton antivirüstü. Belki sizde de bu sorun olabilir.. Bir arkadaşımda da böyle bir sorun olmuştu. O da firefoxun araçlar->gelişmiş->ağ->ayarlar kısmına girip orada vekil sunucu yok u işaretleyerek düzeltmişti. İnş sizde de düzelir.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 146 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri