Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ] Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
  elektrikli beşik
Mesaj 23 Oca 2013, 18:15 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hocam kendi kendini sallayan beşik alacam kullanan varmı faydalımı parayı çöpe atmim dedim diğer beşikte sallamadımı durmuyor pek çoçuk ..

http://www.enuygunfiyatgarantisi.com/?urun-18318-Sunny-Baby-SB-238-Adora-Otomatik-Sallanan-Elektrikli-Besik-Yesil-Yesil.html burda var

Başa Dön

Re: elektrikli beşik
Mesaj 23 Oca 2013, 18:57 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ben böyle bi beşik hiç kullanmadım. Bizim büyük sallanabilen bir beşiğimiz vardı. Ama onun yerine iki çocuğumda ayakta sallanmayı tecih ediyordu. Bu beşikle ilgili olarakta bence çok küçük en fazla 12 kg diyor. Çoğu çocuk 1 yaşından önce bu kiloya ulaşıyor. Uzun ömürlü olmaz bence.

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2013, 19:03 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

HOCAM EĞER BEBEĞİNİZ KÜÇÜKSE (YANILMIYORSAM BUNLAR 0-6 AYLIKLAR İÇİN) MUTLAKA RAHAT SALLANAN BİR BEŞİK ALIN..
SİZE SALLANAN BEŞİK ARTIK KİMSE ALMIYOR DESLERDE..
HAYIRLI OLSUN

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2013, 19:07 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Hocam çocuğu sallamaya alıştırmayın sonra çok pişman olursunuz.

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2013, 19:47 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam bu ara ben de çok araştırdım bunları. ablam ve arkadaşlarım tarafından bana tavsiye edilen
http://www.e-bebek.com/mama_sandalyeler ... /KRA-92423 linkteki ürün oldu. bunlar kendi yatağımızın boyutunda ayarlanabiliyo o nedenle gece uyandığında filan yataktan kalkmadan çocuğu alıp koymak çok kolay oluyormuş. bi de uyutup koyunca kendi kendine sallandığı için uyku süresi uzuyor anne çok rahat ediyor diyorlar. ilk altı ay sadece bunu kullandık diyor kullananlar. fiyat biraz fazla geldi bana ama sonradan mama sandalyesi olarak da kullanıldığı için almaya karar verdim.

Başa Dön

Mesaj 23 Oca 2013, 19:54 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Biz çocuklara mümkün olduğunca elektronik eşyalardan uzak durun dedikçe bilişimci arkadaşlar bu ürünlere yöneliyor. Bebekleriniz bebeklik döneminde elektromanyetik alana maruz kalacak.

Anne rahat edecek derken yapılan zarar düşünülmüyor. Ben tavsiye etmiyorum.

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 08:35 
Aktif Üye
Aktif Üye

hasari yazdı:

hocam sallamaya alıştırmayın. küçükse yanınıza alıp uzanan şarkılarla ninnilerle uyutun uykusu gelmişse zaten uyur. beyin gelişimi açısından sallama çok faydalı değilmiş. çocuk orada uykusu geldiği için değil, sallamadan kaynaklı olarak sersemlediği için uyuyor.

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 08:58 
Aktif Üye
Aktif Üye

Hocam http://www.e-bebek.com/mama_sandalyeler ... /KRA-92423 bu ürün bende var.Biz kızım için kullandık ürün daha yeni garantisi bitmedi istersen uygun fiyata verebilirim.

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 09:55 
Site Gezgini
Site Gezgini

LEFKE yazdı:
hocam kendi kendini sallayan beşik alacam kullanan varmı faydalımı parayı çöpe atmim dedim diğer beşikte sallamadımı durmuyor pek çoçuk ..

http://www.enuygunfiyatgarantisi.com/?urun-18318-Sunny-Baby-SB-238-Adora-Otomatik-Sallanan-Elektrikli-Besik-Yesil-Yesil.html burda var

Hocam bebek sallanarak uyur fakat yanında annesini ister illaki bebeğin uyuması için anne kokusuna ihtiyacı var. Gece uyanınca annesini görmeden sadece sallamayla geri uyumaz. Tecrübeyle sabit. Bebeğim 6 aylık. uyuması için her yolu denedik, sallanan beşik, titreşimli beşik, ninni söyleyen beşik, salıncak, hiçbiri kar etmiyor. kucağa alıp sarılmadan bi kere uykuya dalmıyor. o yüzden paranızı boşa harcamayın derim. en önemlisi doğumdan itibaren kullanılan mama sandalyelerinden alın, sizinle aynı hizada yatsın uyusun otursun.. Gelişimi için en önemli olan bu... Bizim bebeğimiz biz yemek yerken hep yanımızdaydı doğduğundan beri, daha dört aylık yoktu çiğneme refleksleri gelişti...

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 10:09 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hasari yazdı:

Bin pişmanız...

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 10:10 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam sakın sallamya alıştırmayın , benimde 1 yaşında bir oğlum var , önce masal okurum beraber sayfada resimlere bakar ona anlatırım sonra yanına uzanırım gözlerimi kapatıp uyur, hem bakan kişi için çok zor hem geceleri siz eziyet etmemesi için hiç alıştırmayın. Onların hepsi para tuzağı beşiğe bile gek yok bence güzel etrafı korumalı bir yatak alın uzun ömürlü kullansın derim

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 10:12 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

alışmışsada vazgeçirin ben öyle yaptım şimdi rahatım (en baştan sallanmasına karşıydım ama dış kuvvetler işte)

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 12:04 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hocam alıştı sallamayınca uyumuyor hemen uyanıyor 4 aylık daha annesinin yanında uyumasını deneyecem belki ondan korkup uyanıyordur yanında değil diye ah şu çoçuğun ne istediğini bilsem

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 12:15 
Site Gezgini
Site Gezgini

LEFKE yazdı:
hocam alıştı sallamayınca uyumuyor hemen uyanıyor 4 aylık daha annesinin yanında uyumasını deneyecem belki ondan korkup uyanıyordur yanında değil diye ah şu çoçuğun ne istediğini bilsem

eğer yanınıza alırsanız bir gecede alışır emin olun. alışınca da ayırmak büyüyünce sorun oluyor. aynı odada fakat farklı yatakta yatsın. uyanınca annesi yanına gitsin, uyandığında görmesi anne kokusunu alması rahatlatır.

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2013, 12:34 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

4 aylık bebekse daha iyi nasıl alışırsa öyle gider vazgeçirin size tavsiye benim kızım 7 -8 aylıkken vazgeçirdim biraz ağladı ama onun iyiliği içindi şimdi kendi kendine mışıl mışıl uyuyor kesintisiz sallandığı zamanlar her uyandığında ki sık sık uyanıyordu ayakta sallanmak istiyordu şükür vazgeçti

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 25 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri