Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  E sigara kullanan var mi ?
Mesaj 06 Şub 2017, 20:28 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Arkadaslar bayagi populer oldu bu ara bir forumu var ancak ben zumrelerimden kullanan varsa tecrübesini merak ettim patlamasi zarari vs

Başa Dön

Re: E sigara kullanan var mi ?
Mesaj 07 Şub 2017, 01:19 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam merhaba. ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. çok şükür henüz patlamadı. tehlikesi bir yana cihaz baya etkili. onu kullandığım zaman sigara aramıyorum. (bir buçuk günde 1 paket içiyordum). Kullandığım cihazı ekliyorum. diğerleriyle kıyaslayamam hiç denemedim. bana da bi arkadaş aldı. çok fazla alternatif varmış ben hiç anlamadığım için arkadaşa söyledim bunu almış.
http://www.elektroniksigara.ist/urun/eleaf-i-just-s-3000-mah-elektronik-sigara.html

Başa Dön

Mesaj 07 Şub 2017, 08:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

@geronimo10 hocam teşekkürler çok çeşidi var bende günde 1 pakete yakın içiyorum sıkıldım artık bırakmak istiyorum ama herhangi bir destek olmadan başaramadım bırakmayı elektroinklerde bayağı pahalı buna da para verip bırakamazsam boşa gidecek tek kullanımlıkları varmış ama onlarda nasıldır bilmiyorum

Başa Dön

Mesaj 07 Şub 2017, 15:10 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

hocam ben kullanıyorum yaklaşık 6 aydır, aman dikkat et kalem şeklinde olanlara çoğunda akım koruması yok, zaten patlama nedeni bu, ateşleme tuşuna basılı kaldığında ve bu farkedilmediğinde sürekli akım üreten pil aşırı ısınmadan dolayı patlıyor, akım korumalı olanlardan al, bende eleaf istick pico var, bu cihazda ateşlemeye basılı dahi tutsan on saniye sonra akımı kesiyor güvenlik için, bu özelliğin olmasına olmasına dikkat et, ucuz diye ilk bulduğunu falan alma sakın aman,
sigarayı kesmesine gelince, ilk bir iki ay tek tük içmeye devam edersin, likitlerin kaliteli olsun bir süre sonra nikotin oranını azaltarak sigarayı bırakabilirsin. yurtdışından çok çok ucuza bulabilirsin türkiyede fiyatlar üç katına çıkıyor, fakat gümrükte takılma olasılığı var.

Başa Dön

Mesaj 07 Şub 2017, 15:38 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Bu kadar popüler olmadan önce benim arkadaşım kullanıyordu. İlk onda görmüştüm. 2 ayda sigarayı bıraktığını biliyorum. Bir sene sonra tekrar sigara kullanmaya başladı. Sonrasında tekrar elektronik sigara kullanarak bıraktı. Ondan görerek başka bir tiryaki arkadaşımızda alıp kullanmaya başladı fakat ona pek bir etkisi olamadı. Biraz psikolojiyle ilgiside var galiba :)

Başa Dön

Mesaj 07 Şub 2017, 15:51 
Site Gezgini
Site Gezgini

hocam elektronik sigara yerine ithal paket tütünlerden kendiniz elinizle sarıp içebilirsiniz. Ben yaklaşık 7 aydır böyle içiyorum . Günde 2 paket sigara içerdim şimdi 50 gram tütün 1 hafta gidiyo nerdeyse hem daha az içiyorum hem daha ekonomik hemde daha keyifli. bi deneyin derim. benim içtiğim bu http://tutunsigara.com/urunler/paket-t% ... C4%B1.html ocb slim filtre ile gizeh ince kağıt kullanıyorum

Başa Dön

Mesaj 07 Şub 2017, 21:43 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Arkadaslar değerli yorumlarınız için tesekkurler öncelikle, erdal hocam saglik yönünden daralma oksuruk rahatsızlığı veriyor daraliyorum komple kesmek istiyorum üyesi,
Uxur hocam beyinde bitirmek lazim tabiki öncelikle bizim ki bir destek arayışı,
Ahmet hocam cok değerli bir bilgi verdiniz aslında alıp bir kenara atmak riskine karşın ucuz bir urun arıyordum ama akım koruma olayı cok önemliymis, ürünlerin özelliklerinde yazar mı ki akım koruması birde yurt içinde ankara da yada nereden temin edebilirim, joyetech diye bor marka cok karşıma çıkıyor

Başa Dön

Mesaj 08 Şub 2017, 10:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

@ahmtfthh hocam birde coil denen birşey yazıyor forumlardan kendinden sarımlı vs. bu konuda bilgi verir misiniz sanırım aleti alınca iş bitmiyor likit coil vs almak gerekiyor

Başa Dön

Mesaj 08 Şub 2017, 11:20 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

hocam sana özel mesaj gönderdim. 1 saat sonra sigarayı bırakırsın inşallah. Bırakırsan banada haber ver.

Başa Dön

Mesaj 08 Şub 2017, 11:42 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

siz bıraktınız mı @mevzuat hocam

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2017, 12:18 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

mevzuat yazdı:
hocam sana özel mesaj gönderdim. 1 saat sonra sigarayı bırakırsın inşallah. Bırakırsan banada haber ver.

hocam neymiş bu bana da gönder gözünü seveyim

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2017, 12:43 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Yahu bu elektronik sigara iyi hoş da araba misali sürekli yakıtını fulleyip gezmek gerekiyor :-1:

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2017, 13:02 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

@geronimo10 hocam yolladım pm ile
@yasarsahbaz hocam 2 gündür araştırdım dediğin gibi araba gibi birşey, günlük 5 tl maliyeti var gibi yanlış araştırmadıysam normal içsem daha karlı :D :o

Başa Dön

Mesaj 09 Şub 2017, 13:03 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

yasarsahbaz yazdı:
Yahu bu elektronik sigara iyi hoş da araba misali sürekli yakıtını fulleyip gezmek gerekiyor :-1:

:puhaha:

Başa Dön

Mesaj 10 Şub 2017, 13:41 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

gncl

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 56 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri