Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  e-okul problemi
Mesaj 09 May 2011, 22:37 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

1.Arkdaşlar e-okul da not girebilmek için açılmaı gereken sınıf listeleri açılmıyor,üzerinde sınıfın adı drs vs secilen yer listenın üzerinde kalıyor ve not girişine izin vermiyor..yazıcıdan rapor yazdıramıyorum ne yapabilim...???

2.araçlar>int.seçenekleri>giriş sayfası bölümünde giriş sayfasını değiştirmeme izin vermiyor..

3.son olark da örneğin google a harfıne bastığımızda alta ilgili bir çok şey çıkıyor ve normalde delete tıkladığımızda silinmesi gerekiyor tabı snırım normalde..ben de delete de işe yaramıoyor

bilgisayar da normalde hızlı her hangi bi yavaşlama da yok virus prog. tarattım virus de bulmıyor format da atmak istemiyorum yardımı olabilecek biri war mı??? lutfennnnnnn.......

Başa Dön

Re: e-okul problemi
Mesaj 09 May 2011, 22:40 
Süper Üye
Süper Üye

1. Okul idaresine sor onlar bilir.
2. Google amcaya sor benden iyi bilir... (öğrenmeyi öğrenemedik bir türlü)
3. Google amcanın akıllı algılamasını "del" ile dellendirme, bırak dağınık kalsın. Sen ENTER yap gerisi kolay..

Alttaki paragrafın için ise... War canım War! Dünya savaşı War!
Abisinin, şu Türkçemizde W harfi var mı?

emeğine sağlık.

Başa Dön

Re: e-okul problemi
Mesaj 10 May 2011, 21:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama; problemi biraz yanlış aktarmışım sanırım... e-okul için idareye sormam gereken bir durum yok,başka bir bilgisayarda giriş yapmayı denediğim zaman not girebiliyorum.. kendi bilgisayarımda sorun çıkıyor.
2.sorunumda google dan arattırdım, benzer sorunlara karşı verilen cevapları uyguladım ama işe yaramadı...
Örn:çalıştır>regedit.... şeklinde başlayan uygulamayı denedim ama olmadı farklı birşey de bulamadm.
3.soruya verdiğiniz öneri için teşekkür ederim ama cevabını ve nedenini bilen biri varsa oldukça sevinirim..
"w" kısmına gelince bakmada yazdığımda bazı harfleri atlıyorum, yada ynlış harf kullanabiliyorum.. kusura bakmayın......
cevabınız için teşekkür ederim...
özellikle e-okul konusunda yardımcı olabilecek biri warsa cok sevinirim...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: netman ve 132 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri