Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Çok acil yardım edin arkadaşlarım!!!
Mesaj 11 Oca 2017, 20:14 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar az önce aynı okulda görev yaptığım bir arkadaşımın eşinin kanser olduğunu öğrendim. Elimde DVD ve flash belleğe kaydedilmiş ameliyat görüntüleri var(foto,video) Bunları tanıdık bir doktora göndermemi rica etti. Toplamda 1-1,5GB. Mevzudan dolayı kafam durmuş durumda ne olur yardım edin. Benden haber bekliyorlar :(

Başa Dön

Re: Çok acil yardım edin arkadaşlarım!!!
Mesaj 11 Oca 2017, 20:29 
Süper Üye
Süper Üye

Hocam öncelikle geçmiş olsun arkadaşınıza da size de. Allah şifalar versin. En iyi hızlı yol aynı şehirdeyse kurye ile göndermek. Eğer uzaktaysa yandisk ya da drive gibi buluta upload edip doktora link gönderebilirsiniz. Onda da doktor indirmekle uğraşmak istemezse son çare elinizdekiler video ise youtube a aktarmak. Fazla yer kaplıyorsa adobe premier gibi editorlerle formatını değiştirip kalitesini düşürebilirsiniz.

Başa Dön

Mesaj 12 Oca 2017, 15:06 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

o tarz görüntüler bazen özel programlarla açılan görüntüler oluyor. yani normalde programın bilgisayarın açabileceği bir türde olmuyor. Bu sebeple cd nin bir kopyasını acele posta ile gönderin.

Başa Dön

Mesaj 12 Oca 2017, 15:34 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

cesitli-konularda-resimli-anlatimlar-f188/dosyalarinizi-bir-yere-yuklemeden-direkt-gonder-t157574.html

Çok geçmiş Olsun. Acil Şifalar

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: can-inlife, Google Adsense [Bot], halox, hsezgin, Kayra_Bilal, sivayseri ve 192 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri