Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Bu da oldu:=kınama cezası aldım
Mesaj 08 Haz 2011, 09:40 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

hocam kınama cezası aldım demişsiniz ama eklediğiniz belge savunma belgesi????

kınama cezası aldığınızı söylediğiniz yazıyıda koyarmısınız zahmet olmazsa...

Başa Dön

Mesaj 08 Haz 2011, 09:41 
Aktif Üye
Aktif Üye

bridget yazdı:
İşin ilginç yanı da norm fazlasıydım ve tayin istemiştim.. :roll:
Neyse ki tayinim çıktı da, en azından sonrasında kafam rahat olacak

OOuu bu süper işte.. 8-5 yaptıkları ayıpla otursunlar orda

Başa Dön

Mesaj 08 Haz 2011, 13:18 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

gorilla yazdı:
aynı şeyde bir arkadaşımın başına gelmişti bt sınıfına girmek istemeyen bir grup kız öğrenciyi müdüre şikayet eden öğretmeni bu sefer öğrencilerden biri bizim göğüslerimizi elliyor okşuyor diye bizde girmek istemiyoruz şeklinde şikayet etmişlerdi neyse sonradan ortaya çıktıki müdür yardımcısı kızlara böyle söyletmiş neden acaba çünkü bilgisayar öğretmenini kıskanıyordu da ondan ortaya çıktı ama hiç bir b...olmadı iftirayı atan attığıyla kaldı sadece kızlarda rezil oldu. müdürde sahtekar müdür yardımcıısına uyduğu için öğretmeni görünce kaçar oldu vs vs..

bu arada öğrencilerin de neden derse girmek istemedikleride çözüldü neymiş geçen sene bilgisayar öğretmeni yokmuş müdür yardımcısı giriyormuş oda isteyen bt ye girsin isteyen sınıfta kalsın isteyen koridorda sessizce dolaşsın kantine insin vs türden kafadan izin veriyormuş yani o alıştırmış milleti..

bu ciddi olamaz hem de öğretmen sıfatında çalışmış bir kişi bu iftirayı nasıl atar. O ne terbiyesiz birşeydir. Yazık insanlık ölmüş biz öğretmenliği ve BT öğretmenlğini tartışıyoruz.

Başa Dön

Mesaj 08 Haz 2011, 13:46 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Merak eden arkadaşlar için gönderiyorum...
Bu da cezam

Eklentiler:
ceza.jpg
ceza.jpg [ 38.03 KiB | 433 kere görüntülendi ]

Mesaj 08 Haz 2011, 14:19 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Okul idaresinin size baştan beri art niyetli olduğu aşikardı. Bt dersi seçmeyerek norm fazlası durumuna düşürüldünüz, üstüne cezalar. İyi ki tayininiz çıkmış.. Şimdi ben web sitesi yapmışsanız kaldırın diyeceğim diğer arkadaşlar ne kadar kötü düşünüyorsun diye cevap verecek. Ama gel de kaldırma yani. Bu dönemde artık öğrenciler de öğretmenin kuyusunu kazar olmuş kim bilir olayı nasıl abartarak anlattılar müdürünüze..

Başa Dön

Mesaj 08 Haz 2011, 14:21 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşım kınama cezası nasıl alırsın ya böyle saçma birşey için ... hiçmi konuşmayı tepki koymayı bilmiyorsun hadi aynı şey benim başıma gelsinde bana kınama cezası versin bakalım müdür... sen böyle pısırık olursan daha cok kınama cezası alırsın suç sende savunma yapmayı bilmiyosun kusura bakma ama gerçek bu.öğrencileride idareyide rezil edecekken susup kalırsan yakında öğrencilerin sana neler yapar biraz agırlıgını korumayı bileceksin ... bende labı kitliyorum öğrenciyide almıyorum bazen kovuyorum hattta bilgisayarları tamir ederken kimse gelipde bi kelime edemez çünkü bana muhtaçlar okulun teknik işlerini yapan benim bunu herkes biliyor ona göre davranıyor sen nasıl bir irtiba uyandırdında bu duruma getirdin olayı anlamış değilim....

Başa Dön

Mesaj 08 Haz 2011, 14:46 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

müdürün yaptığı densizlik olmuş. üzücü bir olay yaşamışsınız. yasal yoldan umarım dilediğinizi alırsınız.
bu olayın altında başka şeyler var gibi duruyor bahsi geçen nedenden dolayı böyle bir ceza verilemez hatta bunun bu kadar büyütülmesi bile hayret verici.. sonuçta okullarda nelere şahit oluyoruz..

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 16:49 
Aktif Üye
Aktif Üye

Ömer Gültekin-Yavuz Selim İlköğretim Okulu mu hocam.

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 17:02 
Süper Üye
Süper Üye

zysimsek yazdı:
arkadaşım kınama cezası nasıl alırsın ya böyle saçma birşey için ... hiçmi konuşmayı tepki koymayı bilmiyorsun hadi aynı şey benim başıma gelsinde bana kınama cezası versin bakalım müdür... sen böyle pısırık olursan daha cok kınama cezası alırsın suç sende savunma yapmayı bilmiyosun kusura bakma ama gerçek bu.öğrencileride idareyide rezil edecekken susup kalırsan yakında öğrencilerin sana neler yapar biraz agırlıgını korumayı bileceksin ... bende labı kitliyorum öğrenciyide almıyorum bazen kovuyorum hattta bilgisayarları tamir ederken kimse gelipde bi kelime edemez çünkü bana muhtaçlar okulun teknik işlerini yapan benim bunu herkes biliyor ona göre davranıyor sen nasıl bir irtiba uyandırdında bu duruma getirdin olayı anlamış değilim....

Hocam yanlış yapıyorsunuz. Süreci bilmiyorsunuz, burada konuştuğunuz öğretmeni tanımadığınız gibi okulunda ki müdürü tanımıyorsunuz o sebeple lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya kalkmayın. Ayrıca bana muhtaçlar falan demişsiniz yani siz pazartesi başka okula geçseniz müdür salı günü ilçe müdürünü arayıp hocam okulu kapattık biz ona muhtaçtık mı diyecek, adamlar gelir gider sistemler yürür hocam bunu aklınızda bulundurun yaşınızı bilmediğim için bir küçüğünüz olarak küçük tavsiyesi diyeyim.

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 17:28 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar cezaya itiraz ettim..Sonradan paylaşacağım güzel gelişmelerde oldu..Hayırlısı bakalım..Merakla sonucu bekliyorum.. :roll:

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 17:53 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Ne şekilde itiraz ettiğinizi, sonucu... kısaca süreci bize yazarsanız seviniriz. Hak aramak ne kadar güzel birşey. Size tam destek. :+1:

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 18:48 
Site Gezgini
Site Gezgini

Öyle idarecilere ben tüküreyim! Aptal herifler... Allah yardımcın olsun hocam...

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 19:30 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar arkadaşımıza yapılan haksızlık hepimize yapılmış demektir.

arkadaşımızı mahkeme yoluna başvursun.. kendi adıma maddi destek çıkarım..

yeterki bizim gibi düşünenlerin sayısı azalmasın.

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 22:59 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

okulunuzda müdürünüzün resmine baktım.Kendini beğenmiş birine benziyor.Üzülmeyin hocam kurtulumuşsunuz oradan.

Başa Dön

Mesaj 10 Haz 2011, 23:21 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Bir hikaye vardı: Vücuttaki iç organlar müdür hangimiz olacak diye tartışmaya başlamışlar, gerisini arkadaşlarımız biliyordur zaten...Başkalarını ezerek müdürlük yapılmaz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 49 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri