Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Sonraki
Yazar Mesaj
  Bilişimcilerin dertleşme başlığı-tek başlık
Mesaj 09 Ara 2010, 23:11 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar hepimiz ara ara bunalıp sıkıntımızı foruma meslektaşlarımıza döküyoruz bizi en iyi anlayacak yine bizleriz, fakat bu başlıkların sayısı arttıkça artık hepimizde ters etki yapıyor, bu yüzden bugünden itibaren dertleşme, yaşanan sıkıntıları, branşı seçtiğime pişmanım gibi içerikler bu başlığa taşınacaktır.

Lütfen yazacak arkadaşlarımızda sıkıntılı zamanlarından bu başlığa yazsınlar.

iyi forumlar, saygılar

Başa Dön

Re: Bilişimcilerin dertleşme başlığı
Mesaj 09 Ara 2010, 23:15 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Hocam bir de bu başlığı sabitleyelim sağa sola bir yere, nasılsa en çok bu başlığı kullanıcaz :mrgreen:
başlamak isterdim ama bu ara keyfim acayip yerinde okulumda bu hafta 5 fare topu çalınması dışında hiç bir derdim yok(yarın son gün dilimi ısırdım İnşallah kazasız belasız biter yarında keyfim kaçmaz) hatta meb internet hattımız acayip iyi çalışıyor şoktayım ben yaptım falan demeye başlıcam yarın :mrgreen: ..

Başa Dön

Re: Bilişimcilerin dertleşme başlığıt-tek başlık
Mesaj 09 Ara 2010, 23:23 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

O zaman ben başlayayım. Arkadaşlar ben Çanakkale merkezde sözleşmeli bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Çoğumuz gibi ben de okulumda norm fazlasıyım. Kendi okulumda 6 saat ders var sadece, iki okula daha gidiyordum 16 saat oluyor toplam. yani toplamda 3 okula gidiyorum. 2. okulun öğretmeninin ayağı kırık olduğu için 2 aylık rapor almıştı .Şimdi diğer okulun öğretmeni geldi ve yeni bir okul arama arayışına mı girecek tekrar milli eğitim? Nasıl olacak arkadaşlar var mı benim durumum da olan? düşüncenizi yazarsanız sevinirim. :(:(:(:(:((((

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2010, 23:24 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

patari hocamın söylediklerine binanen;

Beni düşündüren şu;

O beş tane farenin topu çalınıyor ya her hafta...Sizde ne kadar yedek top varda takıyorsunuz o farelere :++:

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2010, 23:32 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

öncelikle hocama cevap yazayım;Hocam bildiğim kadarıyla okulu size milli eğitim aramayacak sene başında müdürler toplantısından sonra ihtiyaçlar bildirilmiş ve giderilmiştir iş size düşüyor siz bulacaksınız yada müdürüm bir arkadaş için araya girip telefonda sormuştu bir kaç okula bu yöntemde aklınızda olsun..

Sonra şu top işine gireyim her hafta değil hocam sadece bu hafta ki vukuat yoksa çaldırmam ben onları :) bir gün sevkliydim müdürüm sınıfı açmış başında da kimse durmayınca misket olarak kullanmaya başlamıştır bizim afacanlar...sayelerinde hepsi optik olacak zaten :++:

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2010, 23:36 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam ben BT'nin çelik kapısını kilitlerim ben yokkende (izin,sevk, rapor gibi durumlada) LAB. kesinlikle açılmazdı.

Başa Dön

formatörlük için başka okul yazsam...?
Mesaj 09 Ara 2010, 23:38 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

mrb herkese,
arkadaşlar okulda m. yardımcımla anlaşamıyorum sürekli bana üstünlük kurma kompleksine girmiş durumda.
2. dönem formatör olarak başka okul yazsam sorun yaşarmıyım sizce?

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2010, 23:44 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşalr benim durumumla ilgili düüncesi olan yok muu :(

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2010, 23:54 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

invem hocam, formatörlüğü başvurun 2. dönem diyeceğim ama, beden eğitimi ya da müzik öğretmenliğini formatör yapanlar kendi branşımızdan sözleşmeli öğretmenlerii maalesef formatör yapmıyor. Sizin şu durumda yapacağınız gittiğiniz okullarda başka ek dersler almak olacak.

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:00 
Süper Üye
Süper Üye

çok yerinde bir karar en azından millet ne sorunlar yaşıyor diye düşündüğümüzde başlık başlık gezmeyiz

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:05 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

hocam dertler derya olmuş bizde :verymad:
burada anlatmakla olmuyor. bir şey yapmalı. :cry:

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

tugrulbey yazdı:
invem hocam, formatörlüğü başvurun 2. dönem diyeceğim ama, beden eğitimi ya da müzik öğretmenliğini formatör yapanlar kendi branşımızdan sözleşmeli öğretmenlerii maalesef formatör yapmıyor. Sizin şu durumda yapacağınız gittiğiniz okullarda başka ek dersler almak olacak.

çanakkale'de de sözleşmelilere formatörlük vermiyorlar. Merkezde de durum kötü demek ki. İLçelerde de sürünüyoruz. Benim durumumda muallakta. Yarın birşeyler ayarlamaya çalışacağız yine. Bakalım nasıl çözeceğiz hiç bilmiyorum.

Buraya bakarlar mı :?:

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:36 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Sözleşmeli öğretmenlerin fiilen 15 saat derse girmesi gerkiyormuş. Yoksa 2 ay bu şekilde çalıştığımızda(15 saati doldurmadan) sözleşme fesh oluyormuş. formatörlük hem sözleşmelilere verilmiyor hem desaat sayısını doldurmuyor. Okulumuz çok küçük merkeze bağlı köy okulu bütün branşlar var neredeyse ek ders yok malesef, çarşamba günü dilekçe verdim ilköğret,m kurumları yönetmeliğine göre 4-5 lerde 2 saat derse girmek istiyorum diye durum bundan ibaret

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:38 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

bakalım ne cevap gelecek milli eğitimden?

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2010, 00:56 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Tuğrul Bey başka okulların biri köy okulu idi onun öğretmeni geldi zaten diğeri ticaret meslek lisesi offffffffffffffffffff şu duruma bak
yaaa
öğretmen yarın ben dersimi en verimli nasıl işler,m diye düşüneceğine işte bunlarla uğraşıyoruz malesef ben 3. yılımdayım ama şimdiden bıktımm yaa nefret ediyorum artık yaa normal olamaz mı herşeyy :(((((((((((((

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 80 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri