Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Bilişimcilerin dertleşme başlığı-tek başlık
Mesaj 22 Eyl 2014, 23:15 
Süper Üye
Süper Üye

ordinaryus yazdı:
spring yazdı:
Yoruldum arkadaslar ....anadolu lisesindeyim..secmeli BIT dersi ve sadece 4 saat ders..nedenmi?? Ders anlatmak ici ogrencileri zorladigim icin:((( meslek etigimi bir kenara koyup ne halleri varsa gorsunlermi demeliyim??? Cook doluyum anliyacaginiz...

Aynen öyle diyeceksiniz hocam.. Ben demedim dersimi tamamen kaldırdılar.. :x
Haa iyi oldu diyorum şimdi hiç dersim yok sadece BTR yim.. En azından ne iş yaptığımız belli..

bu dönem bende öyle yapıcam malesef :( korkum görevlendirme çıkarmasınlar... yoksa BTR olmaya devam... Allah sonumuzu hayretsin

Başa Dön

Mesaj 09 Eki 2014, 21:31 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaslar uygun yere yaziyorumdur ins. Simdi bi sorum var bizim okul muduru yeni bina yapilmisti bt sinifini oraya tasimis,tasirken bütün monitorleri siniflara dagtms siniftakileri bts ye tasimis iki tanede eksik kalmis oda yetmezmis gibi projeksiyonu taktirmamis ben saniorumki taktiracak zaman bulamadi bugun dediki onu sinifa takalim eksik kaliyor ben simdi ne yapayim yasal olarak sikayetmi etsem netsem mudurle konustum ama o kafaya koymus gibi bana vermeyecek bana bi akil verin sinifimi duzenimi geri istiyorum ben neyapayim ya :(aikayet etsem bi faydasi olmaz dimi

Başa Dön

Mesaj 09 Eki 2014, 22:03 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam BT sınıfını dağıtamaz. Bu konuda bir sürü bakanlık yazısı var. Her parçanızı eksiksiz toplayabilirsiniz. İl yada ilçedeki eğitici arkadaşları arayın. BT sınıfının düzenikonusunda denetime gelsinler. O sırada müdüre bu koonudan bahsetsinler. Tabi eğiticiler Bt yanlısı ise. :-)

Başa Dön

Mesaj 10 Eki 2014, 12:23 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Yq ustu kapali mudure dedim bu yaptignz yasal degil diye ama sikinti olmaz dedi bana :( fatih prijesyle ilgilenen bi kisi var ilcede baskada kimse yok onu arasam onun bole bi yetkisi yok kaldiki sallamaz pek :(izmirdeyim ben ildekini mi arasam direk acaba yada bu konyla ilgili yasal verlms karar yontmelik vs varsa dilekce yazsam onlari belirterek ne dersiniz

Başa Dön

Mesaj 20 Ara 2015, 02:26 
Site Gezgini
Site Gezgini

Arkadaslar benimde bi derdim var.
Okulumda 3 yildir norm fazlasiyim.bu yil ilkkez norm fazlasi atamalarinda guzel okullar acildi ve ben evimin yanindaki ortaokula tayin oldum.buraya kadar iyi.
Fakat mudur bi degisik.bu arada 2013 yilinda bu okulda gorevlendirme çalıştım. Hic bir problem yasamadan kapattim yili.hersey guzeldi.ama tayin oldum geldim.mudurde surat bes karis.dun gittim kac saat dersim var diye.efendim 34'mus aslinda ama öğretmen yok diye 28 yapmislar.iyi tamam.28 gircem o vakit.yok ucretli var.ben geldim ne ucretlisi.milliegitim gondermezse kalir hocam.dedim hocam gerek yok deyin ben girerim 28 saat.mirin kirin.sonra dedim tamam bir donem oyle olsun.efendim seneyede 34 saat yapip (secmeliyle beraber) yine cagircakmis ucretliyi.
Simdi ben ne yapayim?yani anlamadim gitti.8 yillik ogretmenim boylesini görmedim. Benim öğretmenliğimi mi begenmiyor?yoksa bu ucretli bey bu ahpabimi çözemedim. Sikayet etsem bi ise yararmi.gelir gelmez zitlasmakta istemiyorum. Kafam cok karisik.bi el atin nolur

Başa Dön

Mesaj 20 Ara 2015, 17:40 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam okulda kadrolu varken ücretli derse giremez. Derse giren ücretlinin bıranşı nedir? Bilişimci olduğunu sanmıyorum. Bıranşı bilişim değilse zaten derse giremez.

Siz tayin olduğunuzdan itibaren okuldaki derse girme hakkı size aittir. Ücretli olarak gelen arkadaş kendi okuluna geri döner. Ayrıca okul müdürü siz varken ücretliye ders veriyorsa devleti zarara sokuyor demektir.

Başa Dön

Mesaj 22 Ara 2015, 00:25 
Site Gezgini
Site Gezgini

biltek2007 hocam ücretli dediğim atanmamış bir öğretmen.galiba müdürün tanıdığı :? bende kendisine devleti zarara uğratmak bu yaptığınız ben bu işin peşine düşerim dedim ama adam millieğitimde de bilinen biri galiba pek sallamadı :( zıtlaşıp iyice problemli görünmek doğrumu olur bilmiyorum.ama yapılanda hem bana hem devlete haksızlık.kafam karışık :(

Başa Dön

Mesaj 22 Ara 2015, 17:13 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam dışardan ücretli olsa da zaten derslere sizin girmeniz gerekiyor. Kadrolu öğretmen atandığından itibaren ücretlinin görevine son verilir. Tam soruşturmalık. Siz ben derslerime girmek istiyorum müdür bey demeniz yeterli.

Ücretli derse girecek siz ne yapacaksınız?
Konuştuğunuz halde dersleri size vermekte direniyorsa, sendikanızla konuşun. Hatta ilçe milli eğitim müdürünün yanına çıkın. Eğitim öğretimden sorumlu şube müdürüyle görüşün. Bu zıtlaşmakla ilgili değil. Kimseyi ekmeğinden de ediyor olmayacaksınız.

Başa Dön

Mesaj 15 Oca 2016, 14:42 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Okul idaresiyle bozuşan öğretmenler bana da surat yapıyor yaa sürekli onlarlayım diye :( Bu nasıl iştir yaw

Başa Dön

Mesaj 15 Oca 2016, 14:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

bilgi afra arkadaşım sen btr olursan derslere ücretli olarak onu alabilirler olmayacaksan ders tabiiki de senin hakkın

Başa Dön

Mesaj 17 Şub 2016, 09:49 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Yeni bir okula atandım gelirgelmez bir sürü iş verdiler btr görevi çıkmadığı halde sabahtan akşama kadar okulda uğraştım. Gene de müdürde bi surat bi surat
Ayrıca yanlarına gittiğimde hocam biz formatörlük için kadro açtık memnun kalmazsak seneye bilişim dersini seçmeyiz sizi de yollarız dediler. Biz meslek lisesi değiliz dersinizin gereği yok sadece akıllı tahtalar için çağırdık sizi dediler. İçimden nerden seçtim şu branşı dediğim çok olmuştur ama hiç bu kadar pişman olduğumu ve böyle bir tehdi aldığımı hatırlamıyorum. Pişanım çok :cry: :x Bt yazısı onaylandı Simdi tüm akılı tahtalara imaj yükleyip atak kurulumu yyapıcam(Daha önce hiç yüklemedim umarım muvaffak olurum)

Başa Dön

Mesaj 17 Şub 2016, 11:18 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

burock_26 yazdı:
Yeni bir okula atandım gelirgelmez bir sürü iş verdiler btr görevi çıkmadığı halde sabahtan akşama kadar okulda uğraştım. Gene de müdürde bi surat bi surat
Ayrıca yanlarına gittiğimde hocam biz formatörlük için kadro açtık memnun kalmazsak seneye bilişim dersini seçmeyiz sizi de yollarız dediler. Biz meslek lisesi değiliz dersinizin gereği yok sadece akıllı tahtalar için çağırdık sizi dediler. İçimden nerden seçtim şu branşı dediğim çok olmuştur ama hiç bu kadar pişman olduğumu ve böyle bir tehdi aldığımı hatırlamıyorum. Pişanım çok :cry: :x Bt yazısı onaylandı Simdi tüm akılı tahtalara imaj yükleyip atak kurulumu yyapıcam(Daha önce hiç yüklemedim umarım muvaffak olurum)

Yapma boşver hocam. Sorarlarsa bilmiyorum de bir dönem yat. Seneye de norm fazlasından başka bir okula geçersin. Atla deve değil sonuçta.

Buraya bakarlar mı :?:

Başa Dön

Mesaj 17 Şub 2016, 11:47 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Demesi kolay da ya köye gidersem çoluk çocuk perişan olur

Başa Dön

Mesaj 18 Şub 2016, 09:19 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar bu dönem BTR olarak Kahramanmaraş ta kendi okulumuz haricinde sorumlu olduğumuz bir okul daha verdiler.
başka illerde böyle bir uygulama var mı?
varsa nasıl yapıyorsunuz?

Başa Dön

Mesaj 14 Kas 2016, 13:59 
Yeni Üye
Yeni Üye

konu iyi oldu.

o zaman sorayım bende: hangi alanda çalışıyorsunuz?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: acbn, ayildirim, ceyhun51, dehencan, direction52, dr.dr, efsa, Google Adsense [Bot], hacer68, hasari, hayalcisuat, her_dem, mespheno, mgüneş, mustafa2907, nihatyavuz60, orlin, ozgur24, piluşum, sadbt, Suicide, tripanazomigami, tugubu, yataylimit ve 202 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri