Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Bilişimcilerin dertleşme başlığı-tek başlık
Mesaj 11 Kas 2013, 14:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

bugün bi hoca bana hocam bana wab sitesi yapar mıyız dedi?
töbe töbeeeeeeeeeee
oldu olacak nüfusunuza geçirin beni zamanım bol nasılsa

Başa Dön

Mesaj 11 Kas 2013, 16:31 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

only61 yazdı:
bugün bi hoca bana hocam bana wab sitesi yapar mıyız dedi?
töbe töbeeeeeeeeeee
oldu olacak nüfusunuza geçirin beni zamanım bol nasılsa

Olur mu hocam herşeye yetişeceğiz. Sadece okul idaresi değil öğretmen arkadaşlar da mobbing uyguluyor böyle yaparak. Başımı kaşıyacak zamanım yok. belki seneye dersiniz. :)

Başa Dön

Mesaj 13 Kas 2013, 14:36 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

yahu memurun dediğine bak...hocam odada bi koku var çaresine bakar mısınız? :puhaha:

Başa Dön

Mesaj 14 Kas 2013, 11:40 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

700 MB'lık bir CD-R içine 35MB'lık kliplerden kaç tane sığar diye sormuşum 5'lere. çocuk ne yapacağını bilemiyor. 4 işlem bilmeyen çocuğa biz niye uğraşıyoruz ki bilgisayar kullanmayı öğrensin diye.

ayrıca 10 parmak çalışıyoruz. iyi hoş da evlerinde hiçbir zaman F klavyeleri olmayacak bunların. BT sınıfları ve etkileşimli tahta dışında ülkenin hiçbir yerinde (eski memurlar hariç) F kullanan yok. Q istiyorlar yoksa kendileri alıp takıyorlar. havanda su mu dövüyoruz.

bir de yeni atandığım okulda 256MB RAM'li bilgisayarları tamir etmekten usandım. bilgisayar olmadığı gibi etkileşimli tahta olan bazı sınıflar da BT sınıfının bilgisayarlarını geri vermiyorlar. lazımmış.

bana bilgisayar lazım dediğimde sen dur hele diyorlar. öğrenciler 3'erli mi otursun diyorum. öğretmenlik yapmayım mı diyorum. sen zaten kullanmayacaktın o lab'ı diyorlar. müdürü de öğretmeni de böyle diyor.

müdürün bir kere olsun bts'na çıktığı yok. iki aydır neyi tamir ediyorsun diyor bana. klavye bozuk fare bozuk. her ders bilgisayarları açıp kapatmaktan dersin yarısı geçiyor. bir ders çalışan kasa öteki ders hiç açılmıyor.

bir hocamın dediği gibi öss'ye tekrar girip ilköğretim matematik mi okusam. evlendik be ya. bu saaatten sonra nereyi kazanacaz da nasıl okuyacaz.

bilmiyorum doktor. dertlerim bunlar.

Başa Dön

Mesaj 15 Kas 2013, 19:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Bende bugün nerdeyse BTR likten istifa edecektim.. Gerizekalılar ya adam gibi BTR kadrosu açsınlar yada adam gibi ders versinler.. 16 saat dersin üzerine birde angarya BTR olunca iş sarpa sarıyor.. Hani hiç ders olmasa bişey demeyeceğim.. :x

Başa Dön

Mesaj 27 Kas 2013, 19:13 
Aktif Üye
Aktif Üye

bu güne kadar lab olmadan teorik konuları yazdırdım çocuklara slayt filan hazırlattım konuyla ilgili video izlettim ama elimdeki kozlar bitti sanki bu uygulamaya dayalı konuları nasıl işleyeceğim şimdi diye düşünüyorum. lab olsa bir dert olmasa ayrı dert oldu yani. lab olmayan arkadaşlar nasıl gidiyor işler merak ediyorum

Başa Dön

Mesaj 27 Kas 2013, 23:28 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam kursiyer.net teki office anlatımlarından izletebilirsiniz. Evde pcleri varsa ev çalışması vererek uygulamalar yaptırabilirsiniz.

Başa Dön

Mesaj 29 Kas 2013, 23:11 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

biltek2007 yazdı:
Hocam kursiyer.net teki office anlatımlarından izletebilirsiniz. Evde pcleri varsa ev çalışması vererek uygulamalar yaptırabilirsiniz.

:+1: Mantıklı..

Başa Dön

Mesaj 30 May 2014, 20:37 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bu milletin kafası gitmedikçe zihniyeti de değişmez kellemi ortaya koyarım

En son pardus63 tarafından 03 Haz 2014, 19:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 31 May 2014, 00:26 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

pardus63 yazdı:
Bölümümüze bir öğretmen atandı 28 şubat mağduruymuş bilgisayarın b sini bilmiyor okulada gelmiyor zaten 5 şer günlük raporlar alıyor maaşını tıkır tıkır alıyor bölümün bütün işleri onunkilerde dahil haliyle bana kalıyor okula gelse iki çift laf edicem ama uğramıyor bile bizde sınıf ikiye ayrılarak dersler işleniyor sadece kendi işimi yapsam öğrenciler mağdur olacak vicdanım el vermiyor tümünü yapıyorum aklım kabul etmiyor çıkamıyorum işin içinden ne yapabilirim insanlıktan nasibini almamış bir mahlukat karşısında

İdarecileriniz bu işe bir şey demiyor mu?

Başa Dön

Mesaj 31 May 2014, 17:45 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

ben anlatırsam destan yazarsam roman olur

Başa Dön

Mesaj 02 Haz 2014, 22:18 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

hasari yazdı:
pardus63 yazdı:
Bölümümüze bir öğretmen atandı 28 şubat mağduruymuş bilgisayarın b sini bilmiyor okulada gelmiyor zaten 5 şer günlük raporlar alıyor maaşını tıkır tıkır alıyor bölümün bütün işleri onunkilerde dahil haliyle bana kalıyor okula gelse iki çift laf edicem ama uğramıyor bile bizde sınıf ikiye ayrılarak dersler işleniyor sadece kendi işimi yapsam öğrenciler mağdur olacak vicdanım el vermiyor tümünü yapıyorum aklım kabul etmiyor çıkamıyorum işin içinden ne yapabilirim insanlıktan nasibini almamış bir mahlukat karşısında

İdareyi ne siz sorun ne ben söyleyeyim vasıfsızlıkta aşmadıkları level kalmamıştır

En son pardus63 tarafından 03 Haz 2014, 19:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 02 Haz 2014, 22:57 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

pardus63 yazdı:
hasari yazdı:
pardus63 yazdı:

İdareyi ne siz sorun ne ben söyleyeyim vasıfsızlıkta aşmadıkları level kalmamıştır bişey olmaz inş değişir hocamıza biraz zaman tanıyalım gibi saçma sapan düşüncelerini paylaşmaya kalktı kalktım gittim yüzüne bile bakmak gelmiyor içimden düşünün adam bizim bölümde fotokopi makinası var 25 krş fotokopi çekiyorduk adam oraya gitmeyin ben size ücretsiz çekerim diyor tüm öğrencilere bedava fotokopi çektirip sempati kazanmaya çalışan bir varlık düşünün

Allah sabır versin. :sleep:

Başa Dön

Mesaj 19 Eyl 2014, 16:57 
Süper Üye
Süper Üye

Yoruldum arkadaslar ....anadolu lisesindeyim..secmeli BIT dersi ve sadece 4 saat ders..nedenmi?? Ders anlatmak ici ogrencileri zorladigim icin:((( meslek etigimi bir kenara koyup ne halleri varsa gorsunlermi demeliyim??? Cook doluyum anliyacaginiz...

Başa Dön

Mesaj 20 Eyl 2014, 23:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

spring yazdı:
Yoruldum arkadaslar ....anadolu lisesindeyim..secmeli BIT dersi ve sadece 4 saat ders..nedenmi?? Ders anlatmak ici ogrencileri zorladigim icin:((( meslek etigimi bir kenara koyup ne halleri varsa gorsunlermi demeliyim??? Cook doluyum anliyacaginiz...

Aynen öyle diyeceksiniz hocam.. Ben demedim dersimi tamamen kaldırdılar.. :x
Haa iyi oldu diyorum şimdi hiç dersim yok sadece BTR yim.. En azından ne iş yaptığımız belli..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 498 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: mav96, teknolojisever, zech ve 135 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri