Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Bilişim teknolojileri
Mesaj 06 Mar 2010, 19:29 
Yeni Üye
Yeni Üye

merhabalar ben şuan'da lise 2 bilişim teknolojileri okumaktayım.

Genel amaç olarak biliyorsunuz ki üniversiteye gidip bir bilgisayar öğretmeni olmak istiyorum. Şuanda test mest çözmyorum birkaç hocam ile konuştum şuanda erken olduğunu ve seneye başlamam gerektiğini belirtti. Sizce ne yapmalıyım lise 3 te dershaneyemi başlamalıyım bir bilgi verirseniz sevinirim değerli yönetim ve hocalarım.

İyi akşamlar..

Başa Dön

Re: Bilişim teknolojileri
Mesaj 06 Mar 2010, 19:32 

hiçbirşey için erken değil, gidebiliyorsan dershaneye git, bol bol test çöz. erken kalkan yol alır. hocaların yanlış yönlendirmiş.

Başa Dön

Mesaj 06 Mar 2010, 19:35 
Yeni Üye
Yeni Üye

share_ yazdı:
hiçbirşey için erken değil, gidebiliyorsan dershaneye git, bol bol test çöz. erken kalkan yol alır. hocaların yanlış yönlendirmiş.

Dershaneye lise 3te gitmek istiyorum. Güzel bir hazırlığın başlangıcını 3 te temelini atıcam yanlış mı yapmış olurum geçmi kalmış olurum :(

Başa Dön

Mesaj 06 Mar 2010, 19:35 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

sen bi ilk önce OSS yi geç sonra üniversiteyi bitir sonra kpss yi kazan ve ataman yapılsın...bu kadar basitt :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Başa Dön

Mesaj 06 Mar 2010, 19:37 
Yeni Üye
Yeni Üye

runalone yazdı:
sen bi ilk önce OSS yi geç sonra üniversiteyi bitir sonra kpss yi kazan ve ataman yapılsın...bu kadar basitt :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Alıntı:
merhabalar ben şuan'da lise 2 bilişim teknolojileri okumaktayım.

Genel amaç olarak biliyorsunuz ki üniversiteye gidip bir bilgisayar öğretmeni olmak istiyorum. Şuanda test mest çözmyorum birkaç hocam ile konuştum şuanda erken olduğunu ve seneye başlamam gerektiğini belirtti. Sizce ne yapmalıyım lise 3 te dershaneyemi başlamalıyım bir bilgi verirseniz sevinirim değerli yönetim ve hocalarım.

İyi akşamlar..

Başa Dön

Mesaj 06 Mar 2010, 19:39 

Ertan CİNGÖZ yazdı:
share_ yazdı:

Dershaneye lise 3te gitmek istiyorum. Güzel bir hazırlığın başlangıcını 3 te temelini atıcam yanlış mı yapmış olurum geçmi kalmış olurum :(

lise 3 geç olmaz. zaten lise 4 yıl. işe erken başlamak gerçekten önemli. son yıl çabuk ve stresli geçer. erken başlamak daha verimli olur.başarılar.

Başa Dön

Mesaj 06 Mar 2010, 19:44 
Süper Üye
Süper Üye

Hemen başlamalısın. Rakiplerin ilkokul 4.sınıftan bu yana yetiştirme kursları, dershane ve özel derslerle çoktaaaaaaaaaaaaaaaaan başladılar bile...
Çok ciddiyim!

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: mrttrn73 ve 44 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri