Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
  Beyaz EŞYA-LCD TV tavsiyesi..+ Spot Mağazaları Hakkında ...
Mesaj 08 Ara 2009, 15:24 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Merhabalar arkadaşlar...
Burayı her zaman bir aile olarak gördüğüm için sizlere fikir danışayım dedim ki aramızda soracağım sorular hakkında tecrübeli arkadaşlarımız fazlası ile vardır..

ERzurum da asker öğretmen olarak görev yapıyorum ve asıl görev yerim İstanbul-Sultangazi, Allah kısmet ederse Ağustos ta düğünüm var.. Beyaz Eşya ve LCD tv alacağım. Markalar vb konusunda kafam karışık ... Erzurum da iken biraz araştırma yaptım İnternetten de bir şeyler araştırdım fakat bir karara veremedim. Sömestr tatilinde İstanbul'a gidip bu beyaz eşya ve TV faslını bitirmek istiyorum.. Özellikle İstanbul'u bilen arkaşlardan bu konularda tavsiyeler istiyorum.. Tabi diğer yeni evlenmiş ya da evli olan diğer arkadaşlar beyaz eşya konusunda tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.. Bu arada alacağım eşyalarında bir müddet beklemesi gerekecek bana bu imkanı sağlayacak yerler bulabilirmiyim.. Ne gibi markalar hangi sınıf beyaz eşyalar ki biliyorsunuz dayanıklı da olması lazım 2-3 yıl sonra nerede olacağımız da belli değil vs.. Umarım anlatabilmişimdir.. Şimdiden teşekkürler..

Ekleme :

Arkadaşlar tekrar rahtsız edicem 1 hafta sonra beyaZ eşyalarımı alacam kısmetse.. İStanbuldan alıcam.. ORada yaşıyorum.. İStanbul da ki .. Spotçular mağazaları hakkında bilgileriniz daha doğrusu deneyim ya da tecrübeleriniz var mı. Beyaz eşya vb ürünleri spotçulardan almak ne kadar mantıklı ? Şimdiden teşekkürler..

En son BesSTy tarafından 14 Oca 2010, 19:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Re: Beyaz EŞYA-LCD TV tavsiyesi..
Mesaj 08 Ara 2009, 15:31 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hocam beyaz eşya konusunda arçelik
lcd tv samsung 102 ekran olanları güzel.

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2009, 15:49 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

teşekkürler arkadaşım.. Guncelll :)

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2009, 16:10 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

hayırlı olsun best.

beyaz eşyada firmalarla anlaşırsan şu an aldığın en son ürünleri kendi mağazalarında barındırabiliyorlar. Ayrıyeten depodan istediğin zaman da sana aldığın ürünü değil, aldığın üründen sonra çıkan ürünü veriyorlar(isteğine bağlı olarak) yani sen a1 model bir buzdolaını alıyorsun ama a2 modeli çıktıysa sana a2 modelini teslim ediyorlar.

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2009, 16:20 
Süper Üye
Süper Üye

fiyat olarak uygun tipi iyi marka profilo sonra siemens
arcelik beko daha pahalı
paranız varsa led tv lere bi bakmanızı öneririm çok şahane paranız yoksa sıkıntı 32" led tv 2500 tl civarı :o

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2009, 16:35 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

teşekkurler karataş.. Bu arada nerede oturuyorsun sen :) Aynı apartmanda mı ? Davetiyeyi ulaştırmak lazım.. 8 ağustos- Memo da.. Diğer arkadaşımda sende sağol.. Profilo konusunda iyi izlenimlerim var.. Siemens te aynı tarzda...

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2009, 23:59 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

güncell :) gecenin bu vaktinde cevap yazan olur mu bilemem ama yardım bekliyorum bu konuda..

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 08:56 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam Allah nasip ederse benim de nisan da düğünüm var. Biz beyaz eşyada Bosch almaya karar verdik. Önce arçelik alıcaktık ama kime sorduysam bosch dedi. Arçelik eskiden cidden kaliteliymiş ama şuan kullananlar pek memnun değil. Lcd tv bilmiyorum eğer güzel bir marka önerirseniz biz de Lcd tv alıcaz. Allah şimdiden mutlu mesut etsin hiçbir zaman pişmanlık yaşatmasın.

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:12 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ben bosch u tek geçerim tabi lcd dede samsung bir numara

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:20 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

BesSTy yazdı:
teşekkurler karataş.. Bu arada nerede oturuyorsun sen :) Aynı apartmanda mı ? Davetiyeyi ulaştırmak lazım.. 8 ağustos- Memo da.. Diğer arkadaşımda sende sağol.. Profilo konusunda iyi izlenimlerim var.. Siemens te aynı tarzda...

evet aynı apartmandayım best. kesinlikle gelirim. mail ile hatırlatırsanda sevinirim o zaman.
Bu arada profiloyu birdaha düşün beyaz eşyada. Çünkü 4-5 yıl sonra onlar beyaz değil sarı eşya oluyor. Ailemde kullananlar var şimdi buzdolabı beyaz değil sarı renkte (sadece 1 kişide görmedim en az 3-4 kişide gördüm)

ben buzdolabı ve televizyonda vestel kullanıyorum çamaşır ve bulaşık makinesi arçelik. Biliyorsun evleneli daha 1,5 yıl olmadı ama çamaşır makinesinin beyni yandı servis değiştirdi (arçelik servis gerçekten iyi). Arçelik bulaşık makinesi de içindeki bir parça yerinden çıkmış bütün suyu içinde kalmıştı ve yıkamayı durdurmuştu.

Televizyonda herkes renk kalitesine bayılıyor. buzdolabıda daha tık demedi allaha şükür.

PARAN varsa kesinlikle BOSCH

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:31 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam markadan çok şunu belirmek isterim. Buzdolabı ve televizyonun dışındaki beyaz eşyalar genelde 8 yıl dayanabiliyor. 8. yılda arızalar başlıyo. Özellikle de beyin dediğimiz rom problemleri oluyo. Bunu değişmesi ise neredeyse o eşyanın yarı fiyatı. Şimdi soruna gelelim, tv yi kaliteli alabilirsin. Samsung, philips bu konuda çok iyiler. Diğer beyaz eşyalarını da çok uçmadan orta halli bişey alabilirsin. Unutmayın hocam beyaz eşyaların garanti süresi 7 yıldır ve 8. yılında genelde arıza verirler.

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:52 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

hacom ben 2 yıldır samsung kullanıyorum lcd olarak. model de 40a553. 102 ekran gayet memnunum.ayrıca bır not daha sony lcd kasalarını samsungdan alıyor. tasarım olarak

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:54 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

Arçelik almanı KESİNLİKLE tavsiye etmem.

2,5 yıldır kullanıyorum buzdolabı 3 kez, bulaşık makinası 1 kez bozuldu. şu an da fırın bozuk. çok sıkıntısını çektik ve hala çekiyoruz. üstelik pahalılar. 6 ay sonra da garantileri doluyor. daha çok çekeceğiz galiba.

Yazın ortasında buzdolabının bozulması kadar kötü bişey yoktur. Dikkat et derim.

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 09:58 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Beyaz eşyayı geçen yaz aldım daha..Bosch tavsiye ederim.Ama o kadar para yok dersen siemens yada profilo..Siemensle bosch aynı fabrika ürünü.Biri diğerinin bi alt markası sadece..

LCD yerine Samsung LED alırım ben olsam :D Ama birazcıcık tuzlu..

Bi kaç gün öncede LG lere baktım.. LG de mantıklı aslında..Görüntü kalitesi Philips ten kat kat üstün ve Sony ler den farkı yok..

Başa Dön

Mesaj 09 Ara 2009, 10:15 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

hocam ben beyaz eşya olarak profilo kullanıyorum. Çok memnunum.Servis hizmetide çok iyi.tavsiye ederim.Fiyatıda uygun sayılır.Arçelik almayın.Bosch da çok iyi.ama biraz daha pahalı.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 142 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri