Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  aöf sınav görevi..
Mesaj 07 Oca 2013, 10:08 
Süper Üye
Süper Üye

merhaba arkadaşlar hafta sonu aöf sınavları vardı girenlerin sınavı iyi geçmiştir umarım....bide görevlendirmeler vardı bu görevlendirmeler neye göre yapıldı anlayamadım nereden başvuru yapabiliyorduk bilgisi olan varmı..

Başa Dön

Re: aöf sınav görevi..
Mesaj 07 Oca 2013, 10:10 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

bize cıkmadı bişi :?

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:10 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

ben de olayı çözemedim.bilen arkadaş varsa açıklarsa seviniriz

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:12 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

sene başında il merkezinde çalışan kişilere okullarda soruyorlar görev almak istiyormusunuz diye o zaman işaretliyoruz. bana çıktı fakat 1 tane çıkmış iki gün çıkanlar var sabahtan ve öğleden sonra çıkanlar var bunu neye göre dağıtıyorlar o kısmını bilmiyorum

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:25 
Süper Üye
Süper Üye

bizim okula eğitim-bir senden gelenler oradaki üyelerine getirmişler :) sorduğumda size nasıl çıktı başka arkadaşlara çıkmış onlar görev almak istemeyince bize verdiler dediler...yalnız benim anlamadığım bir kişiye 4 oturum çıkıyorken bana niye 1 oturum çıkmıyor..

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:31 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

herohamster yazdı:
bizim okula eğitim-bir senden gelenler oradaki üyelerine getirmişler :) sorduğumda size nasıl çıktı başka arkadaşlara çıkmış onlar görev almak istemeyince bize verdiler dediler...yalnız benim anlamadığım bir kişiye 4 oturum çıkıyorken bana niye 1 oturum çıkmıyor..

bu şekilde düşünüyorsan mem'e şikayet edeceksin hocam. sınav görevi dağıtımlarında kayırma yapılıyor diye.
aöf bizim ilde sırayla yapılıyor. alfabetik olarak başlanıyor. bu sınavda görev almayan okullara diğer sınavda veriliyor.

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:32 
Süper Üye
Süper Üye

her_dem yazdı:
herohamster yazdı:

bu şekilde düşünüyorsan mem'e şikayet edeceksin hocam. sınav görevi dağıtımlarında kayırma yapılıyor diye.
aöf bizim ilde sırayla yapılıyor. alfabetik olarak başlanıyor. bu sınavda görev almayan okullara diğer sınavda veriliyor.

hocam düşünmüyorum gördüğüm şekil bu ve arkadaşlarında demesi bu şekilde....

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:33 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Sözde ÖSYM nin görevli işlemleri sistemi gibi olacaktı. Sistemden tercih yapacaktık.
Önce idare bazı işlemler yaptı. Daha sonra http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/index.php adresinden kendimize şifre oluşturduk Fakat bu dönem bir işe yaramadı. Görevlendirmeler yine eski usül sınav hangi okullarda yapılacaksa o okulun idaresinin insiyatifine bırakılmış.

Delikanlılık Demek Koltuğunun Altına Bir Ekmek Alıp Evinin Yolunu Tutmaktır.

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2013, 10:35 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam genelde Üniversitede görevli olanlara çıkıyor, onlarında birçoğu gelmediği için onların yerlerine sınav merkezinde tanıdığı olanlar görevlendiriliyor

Başa Dön

Mesaj 21 Şub 2013, 19:58 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

AÖF görevlendirmeleri Anadolu Üniversitesi tarafından o ildeki üniversitede görevli ösym temsilcisi tarafından yapılır. Üniversitede önce kendi personelini salon başkanı olarak görevlendirir, boşta kalan gözetmenlik görevi içinde hangi okulda sınav yapılıyorsa genellikle o okuldaki öğretmenlerden seçilir. Eskiden bu görev için okullardan liste istiyordu ama son 3 yıldır okul öğretmenleri zaten ösym sisteminde kayıtlı olduğu için ordan kendileri seçiyor.

Başa Dön

Mesaj 21 Şub 2013, 20:05 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Aynen, hatta artık daha çok kontrolünde :) Eskiden adına görev çıkan öğretmen görevi istemiyorsa okul idaresi onu istediği öğretmene verebiliyordu, şimdi üniversite o kağıtları geri istiyor ve onların yerinede ben yeni kişiler görevlendirecem diyor.

Başa Dön

Mesaj 21 Şub 2013, 20:43 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/index.php

bu işlemi aslında sizin dediğiniz işlem için yaptılar ama sonra ne olduysa ertelediler sanırım. Ama yakında dediğiniz gibi olacak büyük ihtimalle

Başa Dön

Mesaj 21 Şub 2013, 20:47 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ohh valla biz sınavlarda kurt dökelim :mrgreen: siz paraları götürün :P

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 195 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri