Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  Akıllı telefon tavsiyesi
Mesaj 21 Eki 2012, 02:12 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar nokia 5800 xpress music bozuldu...yeni telefon almam lazım...ace 2,sony arc s,htc desire x,lg optimus 3d...
hangisini alsam acaba?...ya da önerdiğiniz başka telefon var mı?....
kampanya veya indirimde telefon varsa link gönderirseniz çok güzel olur....
şimdiden teşekkürler.
bütçe bin lirayı geçmeyecek

En son only61 tarafından 21 Eki 2012, 10:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön

Re: Akıllı telefon tavsiyesi
Mesaj 21 Eki 2012, 02:13 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

verdiğin örneklerden htc derim.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 02:31 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

sony arc

Delikanlılık Demek Koltuğunun Altına Bir Ekmek Alıp Evinin Yolunu Tutmaktır.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 08:22 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

HTC J Butterfly :) http://www.btnotlari.net/bt2012/ilk-ful ... tanitildi/

Bilişim Teknolojileri ve Güncel Paylaşım
http://www.btnotlari.net

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 08:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

htc desire x
kardeşimbu markayı kullanıyo çok memnundu

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 10:00 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

3 aydır sony xperia arc s kullanıyorum memnunum. tavsiye ederim hocam

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 11:09 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Motorolla atrix kullanmadım, kullanan bir tanıdıkta yok sadece testlerine baktım ama f/p 'de çok iyi bence listeye eklenebilecek bir model.

Arc S, LG ve HTC one X birbirine yakın fiyatlar (900-950 aralığındalar) ama benim tercihim arc s olurdu, daha güçlü işlemcisi var, boyutları daha makul...

Sonuç olarak ben olsam 600-700 tl aralığında motorolla atrix veya galaxy w.
800-1000 tl aralığında ise sony erc. arc s alırım...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 11:33 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

the_korsan yazdı:
Motorolla atrix kullanmadım, kullanan bir tanıdıkta yok sadece testlerine baktım ama f/p 'de çok iyi bence listeye eklenebilecek bir model.

Arc S, LG ve HTC one X birbirine yakın fiyatlar (900-950 aralığındalar) ama benim tercihim arc s olurdu, daha güçlü işlemcisi var, boyutları daha makul...

Sonuç olarak ben olsam 600-700 tl aralığında motorolla atrix veya galaxy w.
800-1000 tl aralığında ise sony erc. arc s alırım...

hocam arc s nin işlemcisi tek çekirdek 1.4 ghz...htc nin çift çekirdek 1.0 ghz yani htc yüzde 20 daha performanslı işlemci olarak...ayrıca htc nin ram i 1 gb...arc s nin 512 mb...
htc daha mantıklı duruyor sanki...ice cream 4.0 sürümü de cabası... ama video kalitesi 480 p imiş... ben internette dizi izlemek istiyorum...orda ki performansı nasıldır bilemiyorum....

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 11:57 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

hocam haklısın arc s tek işlemciymiş , ben çift hatırlıyordum, bunun yerine galaxy w veya atrix alınır...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 11:59 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

htc desire x aldım ben sony xperia go da alınabilir..ama ekran kalitesi desire x in çok iyi..hızıda harika şarjıda diğerlerine göre daha dayanaklı

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 12:26 
Aktif Üye
Aktif Üye

Onur bekle derim. 29 Ekimde Google lansmanı var. Nexus cihazların tanıtılması olası. LG Nexus 4 ilk tercihin olabilir. Tabi ayırdığın bütçe de önemli. Yazılım güncellemeleri en önemli konu akıllı telefon pazarında. LG optimus 3d düşünme bile. LG den 4x hd alınabilir şu an bütçeni aşarsan. 1600 tl bandında. Kutu aksesuarı nereden baksan 250 tl civarında. 1000 tl yi biraz aşarım diyorsan 2011 amiral gemisi Samsung Galaxy S2 al gerisini düşünme :) Yakında Jelly Bean güncellemesi de alacak telefon.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 12:57 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam bu adresten telefonların teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bu sıralar ben de araştırıyorum. donanımhaberde epey sayfa inceledim. 800 TL civarı bir bütçe ayırdım. Aradığım telefonda 768 MB ve üstü RAM, çift çekirdek işlemci ve Android 4 ve yukarısı işletim sistemi desteği olmasını istiyorum. 3 yıldır kullandığım Nokia E 72 yi yılbaşında emekli edip Symbian dan Anroid e geçmeye çalışacağım.

Kısa bir süre Samsung ace 5830i kullandım. 830 MHZ tek çekirdek işlemci var. Ram i düşük 256 MB olması lazım. işletim sisteminin kullandığı kısmı düşünce geriye çok az bir alan kalıyordu.
i8150 Wonder da Ram 512 MB, işlemci tek çekirdek 1,4 GHZ. Ram düşük ve kullananlar şarjının kısa gittiğini belirtiyor.
Şu an için ace 2 yi gözüme kestirdim. 800 MHZ çift çekirdekli işlemci ve 768 MB RAM var. Şimdilik Android 2.3.6 ile geliyor fakat 4 desteği verileceği belirtiliyor.

Motorola Atrix fiyatına göre donanım özellikleri açısından çok güzel görünüyor. 1 GHZ çift çekirdek işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası, 4" ekranı var. Android 2.3.6 ile geliyor ve yeni sürüm desteği yok. İlginç bir şekilde elden almak isterseniz gold bilgisayar haricinde elektronik marketlerde yok. Mutlaka internetten almanız gerekiyor. İnternetten satılan Motorola Atrix lerin arıza sonrası fabrikada sıfırlanıp tamir görmüş yeni öğrendiğim Refurbished diye tabir edilen ürünler olduğuna dair iddialar var. :?

HTC ve Sony nin de güzel telefonları var yılbaşına kadar araştırmaya devam edeceğim.

Delikanlılık Demek Koltuğunun Altına Bir Ekmek Alıp Evinin Yolunu Tutmaktır.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 13:11 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefo ... z-65258563

Hocam bu ürünü %10 puan kampanyası ile 750 liraya satın aldım. Şu an için çok memnunum. Telefon Gingerbread ile geliyor ama bilgisayar bağlantısını yaptığınızda direk ICS'ye güncelliyor. RAM'in 512MB olmasının şu ana kadar bir dezavantajını görmedim. Neredeyse her gün farklı uygulamalar deniyorum :) Kamerası gerçekten çok iyi. Ekranın büyüklüğü ve hassasiyeti bana çok iyi geldi. Fiyat performans açısından gayet uygun.

En son cumhurtorun tarafından 21 Eki 2012, 13:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 13:12 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam ben de uzun zamandır araştırıyorum. ve fiyat performans donanım açısından samsung galaxy s advance veya galaxy s2 öneririm. biraz daha düşmesini bekliyorum. bu 2 sinden birini- muhtemelen galaxy s advance i (çok büyük ekran sevmiyorum ideal 4" büyüklükte) alacağım.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2012, 13:16 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle xperia Go

Video :http://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM

Siteyi tavsiye etmesemde Fiyatı :http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-go-8-gb/productDetails.aspx?productId=telcepericego&categoryId=16001

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: aysegul_ ve 170 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri