Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ] Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
  Ortaokul mu Anadolu lisesi mi?
Mesaj 26 May 2017, 11:11 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Bugün karar vermem gerekiyor da kafam çok karışık... Labı olmayan bir lise var ve açık tayin istenebiliyor sanırım ama karar veremiyorum tayin istesem mi istemesem mi?
Anadolu lisesinde olanlar fikir verebilir mi?

Başa Dön

Re: Ortaokul mu Anadolu lisesi mi?
Mesaj 26 May 2017, 11:25 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam istediğiniz anadolu lisesi büyük ise yani ders saati dolayısıyla norma düşmeyecekseniz bir sonraki sene, isteyin rahat edersiniz, (bu yıla kadar sadece bir yıl ders seçiliyordu yani bir sınıf 5 şubeyse maksimum 10 saat alan dersiniz oluyor ama seneye ne olur bilemiyorum) ama lab olmadan zor lisede...

En son efsa tarafından 26 May 2017, 11:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 11:26 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Takip edelim

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 11:28 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

lab olmaması bir dezavantaj ama en kötü anadolu lisesi bile ortaokuldan daha iyi oluyor. 5 ve 6 ların gürültüsü okuldan çıktıktan sonra bile kulağımda çınlıyor, lise öyle değil. bence anadolu lisesi yaz diyeceğim ama ben de bugün ne yapsam diye düşünüyorum :D

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 11:33 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

ilköğretim, ortaokul ve anadolu lisesinde çalışmış birisi olarak

1.ilkokul
2.anadolu lisesi
3.ortaokul diyorum

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 11:38 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

aak yazdı:
ilköğretim, ortaokul ve anadolu lisesinde çalışmış birisi olarak

1.ilkokul
2.anadolu lisesi
3.ortaokul diyorum

İlkokulun avantajları nelerdir hocam? Şimdilik mümkün değil ama olur ya ders gelir, norm olur...

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 11:51 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Ben imam hatipte çalışmıştım sessiz sakin , öğrenciler saygılı ve okulun labı vardı. Lab olmaması sıkıntı gibi geliyor bana. Simdi ortaokuldayım ve düzenimde iyi ama çok çocuklar :)

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 12:11 
Site Gezgini
Site Gezgini

Nasıl bir anadolu lisesine gideceğiniz önemli hocam. Ben şu an bir önceki çalıştığım anadolu lisesinden çok daha iyi bir muhitte olan anadolu lisesine norm fazlası olarak tayin oldum. Geldiğim okulun taban puanı daha yüksek. Ancak önceki okulumdaki öğrenciler çok daha saygılı ve sakindi. Okul idaresi geldiğim yere göre çok daha disiplinli ancak öğrenciler fazlasıyla şımarık. Seçmeli ders not yükseltme dersi diye bakıyor adamlar. Kısacası dışardan ne şekilde görünürse görsün okula gitmeden nasıl bir yer olduğunu bilemiyoruz maalesef.

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 12:13 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

kesinlikle ortaokul. :+1: ben bu yıl anadolu lisesi ne tayin oldum. öğrenciler dersi dinlemek istemiyorlar. hep biz bunu biliyoruz havasındalar. sınavlarda kolay sormama rağmen çoğu dökülüyor. anadolu lisesi öğretmen kadrosu da yaşca büyük oluyor ve okulda yalnız kalabilirsiniz. gürültü az oluyor , kafa rahat oluyor tamam ama ortaokul öğrenci ve öğretmenlerinin sıcaklığını ve samimiyetini çok özlüyorum

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 14:34 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

sadbt yazdı:
kesinlikle ortaokul. :+1: ben bu yıl anadolu lisesi ne tayin oldum. öğrenciler dersi dinlemek istemiyorlar. hep biz bunu biliyoruz havasındalar. sınavlarda kolay sormama rağmen çoğu dökülüyor. anadolu lisesi öğretmen kadrosu da yaşca büyük oluyor ve okulda yalnız kalabilirsiniz. gürültü az oluyor , kafa rahat oluyor tamam ama ortaokul öğrenci ve öğretmenlerinin sıcaklığını ve samimiyetini çok özlüyorum

kesinlikle hocama katılıyorum.ben de 7 yıl ortaokulda çalıştım .bu yıl lisedeydim.lisede lab olmadığı için ders işlemek çok sıkıntı.hele de benimki gibi vasat bir lisedeyseniz.

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 17:10 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Okul türü seçme, öğrenci/veli/öğretmen/idareci seç demiş bir düşünür. :roll:

Buraya bakarlar mı :?:

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 18:53 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

kesinlikle ortaokul... lise öğrencisine bir şey öğretmek çok zor... ortaokul öğrencisi bu konuda daha istekli ve dersin zorunlu olması bile başlı başına bir avantaj...

onu da geçtim lise müdürlerinin bir çoğu kendilerini il milli eğitim müdürü sanıyorlar... gören ülkeyi yönetiyorlar sanır...

ben 14.yılımı çalışacağım şu anda gitmek isteyeceğim ilk yer ilkokullar olur ikinci gitmek isteyeceğim yer de en fazla 300-350 öğrencili bir ortaokul...

Başa Dön

Mesaj 26 May 2017, 21:41 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

sadbt yazdı:

ben ikisinde de bu sene derse girdim lisenin tek avantajı labının iyi olması...lisedeki öğrenciler dinlemek istemiyorlar...sınıflar 34 35 kişi...

Başa Dön

Mesaj 31 May 2017, 09:42 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Lisede 3 yıl görevlendirme ile çalıştım. Kadrom ortaokulda. Ortaokul diyorum hocam ben de. Öğrenciler bişeyler öğrenmek için çok hevesliler, heyecanlılar. Bu da beni motive ediyor. Lisede böyle değil.

Başa Dön

Mesaj 31 May 2017, 09:59 
Site Gezgini
Site Gezgini

Kesinlikle Lise.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri