Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  EGİTEK ZİRVESİNİ PROTESTO EDİYORUZ
Mesaj 11 Eki 2016, 09:29 
Aktif Üye
Aktif Üye

EGİTEK ZİRVESİNİ BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİ OLARAK PROTESTO EDELİM.
EDELİM Kİ SON DAKKA BİZE HİÇE SAYANLAR GÜCÜMÜZÜ GÖRSÜN

Başa Dön

Re: EGİTEK ZİRVESİNİ PROTESTO EDİYORUZ
Mesaj 11 Eki 2016, 10:01 
Yeni Üye
Yeni Üye

Bizi davet ettiklerini duymadım hocam :)
2006 dan beri hiçe sayılıyoruz zaten ve tek çözüm var bence. Her ne kadar öss de en yakın öğretmen branşına 15 puan fark atsak da artık geçmişte kaldı, bizler kaybolan nesil gibi bişe olduk :) Sadece ben hakkımı helal etmiyorum gücüm buna yetiyor ancak.
Bölümü kapatacaklar, bilişim derslerini iptal edip bize diyecekler ki şu şu branşlara isteyen geçsin isteyen kurumlararası geçişte şu şu kurumlara geçsin veya okulda güvenlik görevlisi yapacaz hizmetli yapacaz bişe yapacaz artık. En azında 6 ay sonra ne olacak halimiz demeyiz.
Son 1 saat kala kurs kapatılma derdimiz olmaz dolayısıyla öğrenci ve velilere rezil olma, küçük düşme gibi durumlarla karşılaşıp gururumuz ile oynanmaz.
O toplantıda kimin umrunda sevgili hocam Bilişim Öğretmenleri, herkesin aşağı yukarı bir sendikası var demi, ne yapıyorlar veya ne yaptılar şimdiye kadar..
BTR de ki çalışmalar orda yaşanan sorunlar ayrı sıkıntı, hep özverili olalım fedekar olalım bişe dediğimiz yokda bu kadar mobing nereye kadar devam edecek. Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri olarak devamlı bir stres, moral bozukluğu içindeyiz.
Allah yardım etsin bize

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri