Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: BT sınıfları kapatılıyor!
Mesaj 20 May 2015, 14:06 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

suvari58 yazdı:
biltek01 yazdı:
işte bu yüzden sizin gibi hıyarlardan bir cacık olmaz diyorum. ayrıca troll sensin tasmanı tak gel.

Üslüba bakar mısınız,ergen midir nedir. Sorsan çocuklara öğretmenlik yapıyorum der.
Birazdan yine yazar bu trol.
Ahmak olana verilecek en güzel cevap sükuttur.

yahu adamın diğer başlıklarda yazdıklarııyla bu başlıkta yazdıklarını bir kefeye koyup adama herşeyi söylüyorsunuz. tröl,koyun,yalaka,parti militanı vs vs vs

sonra ahmak olana verilecek cevap sükuttur diyorsun. gerçekten sükut içindesiniz.

bt sınıflarının kapatılması yeni birşey değil. burada birlikte hareket etmek imkansız olduğu için bireysel çabalarımızla lablarımızın kapatılmasını önleyeceğiz. meslekte 12. yılım ve çok yanlış şeyler yapıldı fakat geç de olsa yanlışlardan dönüldü. neden geç olduğu da aşikar. ortak bir düşünce etrafında birleşilemiyor.ortak hareket edilemiyor. hala daha tahtaların eğitim siteminde olmaması gerektiğini savunan bilişimciler var mesela

Başa Dön

Mesaj 20 May 2015, 15:19 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Biri tahrik eder biri hakaret eder, sonra oturup bütün forum kim haklı kim haksız diye bunu tartışır. Ders anlattığınız küçük çocuklardan farkınız yok. Şu nalet siyaseti her şeye bulaştırmayın ayıp ya.

Bu hikaye epeydir anlatılıyor. Benim bildiğim ise Milli Eğitim mevcut bilgisayarları yenilemeyecek.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 08:55 
Aktif Üye
Aktif Üye

asusv yazdı:
hocam tam anlayamadım. sadece liselerdeki bt sınıfları mı? resmi yazı kaynak gösterirseniz iyi olur. değilse ortaokulda dersi kaldırmadan mevcut lab. niye kapatsınlar?

Tüm ülkedeki liselerde normal sınıf açığı oluşmuş, yeni değişen eğitim sistemi yüzünden. Plan olmaksızın alalacele karar alınırsa böyle sorunlar yaşanır. Bu durumda da okulda ne kadar boş oda veya kütuphane bt sınıfı varsa kapatacaklarmış. Olan da sadece bizim derse oluyor. Okul müdürlerinin insiyatifine bırakılıyoruz tamamen. Sınıfın yok hocam dersini niye seçeyim diyebilecekler rahatça.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 08:58 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hocam yazı nerde kaynak nerde ,
o sizin dediğiniz olay yıllar öncede var dı müdür labı sınıflara dagıtır labı derslik yapardı böyle birşey şuan 2 lise de birden takım halınde calısıyoruz ne böyle bir uygulama var ne bir yazı nede bir söz o tamamen müdürünüz le idarenizle alakalıdır

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 08:59 
Aktif Üye
Aktif Üye

kargasa1982 yazdı:
" Çünkü diğer derslerin hepsi normal sınıflarda da işlenebilir. SAdece bt dersi Bt sınıfları olmaksızın işlenemez. " nasıl bir yaklaşım hocam bu? Siz heralde tüm okullarda bt dersi laboratuvarlarda işleniyor zannediyorsunuz. Maalesef acı gerçek, derslerin büyük çoğunluğu sınıflarda tahta üzerinde işleniyor :x

Hocam meslekte yeni değilim. Ben de labı olmayan okullarda çok "ders" vermeye çalıştım. Şuandaki durum daha da farklı. Size ben ne diyorum, VAR OLAN bt sınıfları kapatılacak diyorum. Yani daha da iyiye gitmiyor hiçbir şey bizim branşımız açısından. BT sınıflarının kapatılması, bizim branşımızın tamamen GÖZDEN ÇIKARILMASI demek.Buna izin verirsek bununla da kalmaz, hak kaybı devam eder.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 09:02 
Aktif Üye
Aktif Üye

g.cetin.66 yazdı:
Hocam yazı nerde kaynak nerde ,
o sizin dediğiniz olay yıllar öncede var dı müdür labı sınıflara dagıtır labı derslik yapardı böyle birşey şuan 2 lise de birden takım halınde calısıyoruz ne böyle bir uygulama var ne bir yazı nede bir söz o tamamen müdürünüz le idarenizle alakalıdır

Hocam, bakanlığın emri varmış sanırım açabildiğiniz kadar sınıf açın diye. Okul müdürleri de her yeri sınıf yapmak için uğraşıyor. Bana bt sınıflarının kapatılmayacağına dair bir yazınız varsa onu paylaşırsanız sevinirim. En azından güçlü oluruz.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 09:11 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

hocam forumda vardı hatta kapatılmaması adına kapatılıp dağıtılan pc lerin geri toplanmasına dair bir yazı vardı.hatta ben 2 okula gidip o yazıya istinaden lab topladıgım bile oldu gecen yıl mayıs hazıran olması lazımdı

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 11:03 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bu yeni bir emirmiş arkadaşlar. Az önce müdürle konuştuk.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 11:27 
Site Gezgini
Site Gezgini

selen06 yazdı:

Nasıl bi konuşma geçti hocam müdürünüzle?

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 12:07 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

selen06 yazdı:

Resmi yazıyı isteyin hocam müdürünüzden.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 13:13 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Hocam o okullardan biri de biziz, kapatılıyor bt sınıfı

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 13:54 
Süper Üye
Süper Üye

Konum: Hayallerinin gerçekleşmesine bir adım daha yakın yerde..

kargasa1982 yazdı:
" Çünkü diğer derslerin hepsi normal sınıflarda da işlenebilir. SAdece bt dersi Bt sınıfları olmaksızın işlenemez. " nasıl bir yaklaşım hocam bu? Siz heralde tüm okullarda bt dersi laboratuvarlarda işleniyor zannediyorsunuz. Maalesef acı gerçek, derslerin büyük çoğunluğu sınıflarda tahta üzerinde işleniyor :x

Benim çalıştığım lisede de sadece etkileşimli tahta var.. 3 kişi tek tahtaya bakıyor ve çok zorlanıyorum.. Bence öğrencinin çok olduğu her okulda kesinlikle BT lab.ı kurulmalı.

Başa Dön

Mesaj 21 May 2015, 14:18 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

BT sınıfları olmadan ders olmaz... BT sınıfı olan ve olmayan okullarda çalıştım, sonuç olarak sınıf olmadan olmuyor, bosa zaman.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 28 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri