Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: 850 kusur nedir ya yazik gunah bolum bitikleri oynuyor
Mesaj 01 Eyl 2015, 14:58 
Site Gezgini
Site Gezgini

313 sayısı gördüğüm günkü kadar şok oldum, bilişim öğretmenleri plaformu çok aktifti ve inanmışlardı. Allah yardımcımız olsun atanamayan kardeşlerime sabır diliyorum.

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:03 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

zulfikar1985 yazdı:
akif_van yazdı:
Bence burda bir suçlu varsa oda akp ye oy veren bikisimcilerdir. Hic yüzleri kızarmıyor mu acaba? Ben bi seminere katılmadan akp li bilişimci var deseler yemin eder be yoktur derdim. 10 yildir çektiğim çilelerden sonra. Ama var. Hemde çok. Bu kadroyu belirleyeme helal olsun.ama akp ye oy veren bilisimcilere yazıklar olsun.

Asıl suçlu A veya B partiye oy verenler değil, kendi kendisini sürekli değersizleştiren bilişimcilerdir... BTR olur Formatör olur çeşitli isimleri sürekli kendi aslolan kadrosundan değerli görüp, savunuculuğunu yapanlardır. Ben söyleyince bazı arkadaşlarım bana kızıyorlar fakat BT Derslerinin önemini biz kabul etmediğimiz, ettiremediğimiz, kendimizi fizibilitesi bence sıfır olan FATİH projesine endekslediğimiz sürece, bu daha iyi günlerimiz...

btr geçici bir hevestir dersimize sahip çıkmalıyız :alkis:

Haksızlığa sapıp bütün insanların seni izlemeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir
.

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:21 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

bu da demektir ki kodlama diye bir ders olmayacak....bize din iman lazım...daha çok din dersi lazım..sırada ebu abdurrezakı hazretlerinin hayatı dersi var...ona da 2 saat verirler herhalde..

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:24 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Forumdaki troller suskunlari oynuyor

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:26 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Adamlar aralarında para toplayıp etkinlikler tertip etti, görüşmeler yaptı, günlerce trend topic oldular, haber ajansları ile görüşüp haberler yaptırdılar, bilişimin önemini her platformda anlattılar, televizyon programlarına katıldılar, bir çok millet vekilinden destek aldılar ama verilen kadroya bak. Kendim atama bekler gibi sabahtan öğlene kadar kadro sayılarını bekledim, sayıyı görünce şok oldum.

Yazacak çok şey var da değmez.

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:36 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Adamlar ki adam gibi adamlar biz atananlardan bin kat fazla bizim bolum icin savastilar allah yardimcilari olsun bizlerde bundan sonra inslh katki sunariz yazik gunahtir bu bolumlere dereceler ile girdik cektigimiz rezillige bak atansanda bitmiyor sikinti azaliyor ama bitmiyor

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:37 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Yazık çok yazık hem atama bekleyen emek veren arkadaşlarımıza hem de ülkemizin bilişim geleceği adına...

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 15:58 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

Acilen kpss ye taban puan gelmeli, 70 üstü atanmalı, nasıl btr kursu ile bizim işi yapanlar varsa , 70 üstü alan herkes ingilizceye,dikültürüne,rehberliğe ,snıf öğretmenliğne başvurabilmeli..Emini bir bilişimci her branşın dersne girecek kapasitededir :+1:

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 16:44 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bence normal çünkü dünden belliydi.

2015 mezunu arkadaşlar 2011 girişlidir, zaten o zamandan belliydi böyle olacağı bunu bilerek yazmış olmaları gerek.

2011 de öss tercihi yapan arakdaş bilgisayar bölümünün bittiğini biliyordu ama sadece puanı buna yettiği için gitti, öyle ahım şahımda bir puan değildi.

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 17:05 
Süper Üye
Süper Üye

ernestososa yazdı:

2015 mezunu arkadaşlar 2011 girişlidir, zaten o zamandan belliydi böyle olacağı bunu bilerek yazmış olmaları gerek.

2011 de öss tercihi yapan arakdaş bilgisayar bölümünün bittiğini biliyordu ama sadece puanı buna yettiği için gitti, öyle ahım şahımda bir puan değildi.

+1. Sadece BT Öğretmenliğine kaynak teşkil eden üni. bölümleri için değil, bir çok bölüm için bu tespitiniz geçerli. O yüzden benim öğrencilerime her zaman söylediğim gibi ülkemizde üniversiteler lise gibi adım başı açılmaya başladığı ve kontejanların peyder pey sürekli artırıldığı günden beri artık üniversite kazanmanın, üniversite mezunu olmanın da bir önemi kalmadı (Nadir bazı bölümler hariç.) Varsa elinde geliştirebileceğin bir zanaat bence geleceğin meslekleri onlar...

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 17:45 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

ernestososa yazdı:

Hocam bilip bilmeden konusmayin iclerinde ne admalr var halen atanamadi bilmeyerek girdi bilerek degil cogu bole

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 17:54 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

nasıl bilip bilmeden 12 yıldır bu mesleği yapıyorum her şeyden haberim var

2011 yılında giren adam düşük puanla girmiştir o zamandan beri puanlar diplerde

2007 de bile her bitiren atanmıştı bu durum bir kaç sene daha devam etti, ben 2010 öncesi mezun olup atanmamış kimse kaldığını sanmıyorum, her sene zaten iyi kötü alım oluyor

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 17:54 
Süper Üye
Süper Üye

fatih projesi çöktü. girdi nedir? çıktı nedir?
bilimsel olarak incelenmesi gereken bir enkaz.

bu 890'ın anlamı bu.

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 17:58 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Fatih projesi olsa ne olacak hocam zaten 15 bine yakın sayımız var

her okula 1 öğretmen verseler yeterli durumda

15 bin okulda fatih projesi yok henüz

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2015, 18:05 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Kodlama Dersi fiilen müfredata dahil edilirse ancak alım artır hali hazır durumda zaten yeteri bir doluluğa ulaştı 2 yıl önce 5-6 lara gelen derslerle normlar birden fırladı ama alım da yaptılar oda yeteri bir sayıya ulaşınca alımın bu şekilde olması gayet normal bence bundan fazlasını beklemek bence anormalliktir.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri