Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 353 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Ynt: 2015 Ekonomik Kriz ayak sesleri..
Mesaj 20 Ağu 2015, 13:02 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

spider23 yazdı:
pes diyorum daha hala akp yi savunuyosunuz ya!!!!!!!! sizin açılım süreci "megri megri" politikalarınız sayesinde hızla İÇ SAVAŞA gidiyoruz hala mı görmediniz gerçekleri???

yapılan her şey göz boyama ve oy avcılığı içindi;kürtler-hdp akp yi tek başına iktidardan ettiler ve tabi ki çözüm süreci yerini kirli bir savaşa bıraktı...payı olanlar azıcık utanın be..

adamların her yaptığı her adımı oy'a ve tek başına iktidara endeksli;savaş-şehitler oy getirip hdp yi barajın altına atacaksa savaşa-şehitlere-"Ne mutlu ŞEhit ailesine" türü beyanatlara :verymad: devam ; yok çözüm süreci oy getirecek " MEGRİ MEGRİ" lere- akillere;OSLA ya; İmralı'ya;heyetlere; "analar Ağlamasın'a" devam..

işin kötüsü bu saatten sonra korkarım ki müzakere ve barışçıl çözüm şansı kalmayacak;iç savaş kaçınılmaz olacak..zaten ekonomi konuşmak anlamsız hale gelecek..oluk oluk kan akacak..
sizler de hala ülkenin önünü açın dersiniz..
Ben size yuh diyorum bu örgütler Cimaat cehape mehape dhkahpe pekaka bunlar nasil olduda bir araya geldi. Bunlar kandan beslenirler kan nerede varsa bunlar orada halen konuşuyorsunuz. Bunlara ben Kankardeşler(Cimaat+ cehape+mehape+dhkahpe+pekaka) diyorum.

En son barikat tarafından 20 Ağu 2015, 13:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 20 Ağu 2015, 13:03 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

barikat yazdı:
spider23 yazdı:
pes diyorum daha hala akp yi savunuyosunuz ya!!!!!!!! sizin açılım süreci "megri megri" politikalarınız sayesinde hızla İÇ SAVAŞA gidiyoruz hala mı görmediniz gerçekleri???

yapılan her şey göz boyama ve oy avcılığı içindi;kürtler-hdp akp yi tek başına iktidardan ettiler ve tabi ki çözüm süreci yerini kirli bir savaşa bıraktı...payı olanlar azıcık utanın be..

adamların her yaptığı her adımı oy'a ve tek başına iktidara endeksli;savaş-şehitler oy getirip hdp yi barajın altına atacaksa savaşa-şehitlere-"Ne mutlu ŞEhit ailesine" türü beyanatlara :verymad: devam ; yok çözüm süreci oy getirecek " MEGRİ MEGRİ" lere- akillere;OSLA ya; İmralı'ya;heyetlere; "analar Ağlamasın'a" devam..

işin kötüsü bu saatten sonra korkarım ki müzakere ve barışçıl çözüm şansı kalmayacak;iç savaş kaçınılmaz olacak..zaten ekonomi konuşmak anlamsız hale gelecek..oluk oluk kan akacak..
sizler de hala ülkenin önünü açın dersiniz..
Ben size yuh diyorum bu örgütler Cimaat cehape mehape dhkahpe pekaka bunlar nasil olduda bir araya geldi. Bunlar kandan beslenirler kan nerede varsa bunlar orada halen konuşuyorsunuz. Bunlara ben Kankardeşler(Cimaat+ cehape+mehape+dhkahpe+pekaka) diyorum.

Başa Dön

Re: 2015 Ekonomik Kriz ayak sesleri..
Mesaj 20 Ağu 2015, 14:10 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

:alkis: :+1:
barikat yazdı:
Bana göre mehapesi de cehapisi de cemaitida ve pekakasi da bu ülkeye 40 yildiri aşkın yapismis kene olarak görüyorum. Devletimiz o kadar büyük ki bu keneler icten icten bitiremidiler. Devlete hiç bir faydalari yok. Ancak koltuk peşinde koşan keneler bu ülkeyi yiyip bitiremiyeceksiniz. Ordan burdan bulduklari yazilari resimleri kopyalaya yapıştır yapan sizlerde bu kenenin birer piyonusunuz

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 01:19 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

+1

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 08:42 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

% 3 zam teklifi var.
Bırakın siyaseti.
Yetkili sendika üyeleri neredesiniz?

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=5&ved=0CDgQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.bilgisayarbilisim.net%2Fvisual-basic-f78%2Fvisual-basic-yazilimi-matematikci-v1-0-t45561-75.html&ei=ytCGVZrqFcS2sQGOrp3gDw&usg=AFQjCNGKnZHFHv7MiUUBHnYJdRS0a6TI5A
USB AŞISI Flash belleklerinizi basit ama etkili koruyun.
http://www.bilgisayarbilisim.net/guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/virusle-ugrasmayin-usb-ler-ve-sistemlere-asi-kampanyasi-t41958.html

En son COBOL tarafından 11 Oca 2017, 21:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 14:01 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Kriz cüzdanda mi birakin bunlari sitede hergün bir başlık, araba alacağım, eşime araba, 40-50 bin tl arası otomatik… bu mu memurun krizi, bırakın bu işleri mhp ne yapmış 40 yıldır ülkeye onu anlatın

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 20:00 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Ne zaman, Araba lüks tüketim oldu?
Yıl 2015
Sen geçen Y.Y. ı yadetmeye devam et.

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=5&ved=0CDgQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.bilgisayarbilisim.net%2Fvisual-basic-f78%2Fvisual-basic-yazilimi-matematikci-v1-0-t45561-75.html&ei=ytCGVZrqFcS2sQGOrp3gDw&usg=AFQjCNGKnZHFHv7MiUUBHnYJdRS0a6TI5A
http://www.bilgisayarbilisim.net/guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/virusle-ugrasmayin-usb-ler-ve-sistemlere-asi-kampanyasi-t41958.html

En son COBOL tarafından 11 Oca 2017, 21:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 20:05 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

İnsanca yaşamak memur ve emeklinin de hakkı.
#ikoncuk

En son COBOL tarafından 11 Oca 2017, 21:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 21:13 
Süper Üye
Süper Üye

COBOL yazdı:
Ekonomik büyümeden pay, refah payı, enflasyon farkı istemek çok şey istemek midir?
İnsanca yaşamak memur ve emeklinin de hakkı.
#ikoncuk

hocam boşa nefes tüketme. insanca yaşama hakkı gibi konular bu arkadaşlar için çok uzak kavramlar.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 21:24 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

barikat yazdı:
Kriz cüzdanda mi birakin bunlari sitede hergün bir başlık, araba alacağım, eşime araba, 40-50 bin tl arası otomatik… bu mu memurun krizi, bırakın bu işleri mhp ne yapmış 40 yıldır ülkeye onu anlatın

Siyasi konulara girmeyi hiç sevmem.Ama komik eleştirileride sevmem.Kusura kalmayın ama, bize otomobili layık görmeyen alaycı tarz fakirlik zihniyetinede dayanamadım.
"İnsanca yaşamak isteği," bir lüks gibi gösterilip, bu durumun siyasi başarı algılatılmaya çalışılması doğru değildir.Bu isteği sağlamak, zaten "Devletin asli görevidir."
Geçmiştekiler de başarı sağladılar.İnşallah şimdiki ve gelecekteki yönetimler, daha başarılı olacaklar.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 22:31 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

barikat yazdı:

Sitedeki pek çok arkadaş karı koca öğretmen. Maaşla çalışan, lisans mezunu, ozel bir uzmanlik alani olan bir ciftin 40.000 liralık araba almasıni nasıl lüks görüyorsunuz?
Sizin düşünce yapınızda bu zenginlik ise bize normal şartlarda neyi layık görürsünüz merak ettim.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 22:40 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Daha önce olmadığı kadar, emekçi düşmanlığı türedi son yıllardam. Hükümetin böl -parcala -yönet politikası ise yarıyor.

Her dönem bir kesimi hedef tahtasına koyarak kalanların nefretini ona yönlendirdi ve böylelikle elini güçlendirdi.

25 ogretmenli okulumda veli de öğrenci de aynı şeyi söyledi.
"Hocam bak araba galerisi gibi sizin okul da"
Bakıyorum en pahalısi 40.000 liralık araba ki en ucuzu da 7.000 liralık. Ortalama 20-30.000.

Pek çoğu karı koca çalışan öğretmenlere layık görülen en pahalı araba es calismiyorsa 5.000, çalışıyorsa 10.000 sinirinda herhalde. Hayirlisi.

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 22:46 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Kriz ustune kriz yasiyoruz. Hergun kriz, ekonomi tepe taklak, araplarinda para basan matbaalari bozuldugu icin parada gelmiyor artik... AKP gitse butun ekonomik dertler bitecek.......evler katlar alacagiz. Ogretmeb maasi 1000000000000000000000000000000000 TL olacak

Başa Dön

Mesaj 21 Ağu 2015, 23:04 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

theliony yazdı:
barikat yazdı:
Bana göre mehapesi de cehapisi de cemaitida ve pekakasi da bu ülkeye 40 yildiri aşkın yapismis kene olarak görüyorum. Devletimiz o kadar büyük ki bu keneler icten icten bitiremidiler. Devlete hiç bir faydalari yok. Ancak koltuk peşinde koşan keneler bu ülkeyi yiyip bitiremiyeceksiniz. Ordan burdan bulduklari yazilari resimleri kopyalaya yapıştır yapan sizlerde bu kenenin birer piyonusunuz

bu partiler kuluçka tavuğu gibi bunları 10 yumurtanın üstüne bastırırsın bi tane bile civciv çıkaramazlar
birde kurk tavuğu gibi kabarıp kurkkurk ötereler başka terane yok

Başa Dön

Mesaj 22 Ağu 2015, 00:47 
Süper Üye
Süper Üye

:+1:
zaqwert yazdı:
theliony yazdı:
barikat yazdı:

bu partiler kuluçka tavuğu gibi bunları 10 yumurtanın üstüne bastırırsın bi tane bile civciv çıkaramazlar
birde kurk tavuğu gibi kabarıp kurkkurk ötereler başka terane yok

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 353 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri