Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
  Re: Zoraki İlçe Formatörü Yapmak İstiyorlar...
Mesaj 06 Oca 2016, 14:43 
Yeni Üye
Yeni Üye

fatih projesi ilçe koordinaötürü tam olarak ne iş yapıyor? mem de mi çalışıyor? bu görevi yürüten arkdaşlarım biraz bilgi verebilirler mi ?

Başa Dön

Mesaj 06 Oca 2016, 15:00 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

ilçe formatörü olacağına gel samsunsporun başına hoca ol daha iyi

Başa Dön

Mesaj 06 Oca 2016, 15:06 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

mervehizir yazdı:
fatih projesi ilçe koordinaötürü tam olarak ne iş yapıyor? mem de mi çalışıyor? bu görevi yürüten arkdaşlarım biraz bilgi verebilirler mi ?

hocam il koordinatörünün ilçedeki hali diyebiliriz. ilçenizdeki fatih projesinin yürütülmesinde il koordinatörüne yardımcı olmakla birlikte, FP Tekn. Kul. Kursu vermeniz gerekiyor okullardaki öğretmenlere. 18 saat ekders alırsınız, kurslarınızın mesai saati içinde olanlarından ekders ücreti alamazsınız.

Başa Dön

Mesaj 06 Oca 2016, 15:10 
Yeni Üye
Yeni Üye

yani btr görevi iptal mi oluyor? mem de mi çalışıyor ben okulumdan memnundum ve mem de çalışmak istemiyorum o yüzden soruyorum ve mesai saatleri 5 e kadar mı?

Başa Dön

Mesaj 06 Oca 2016, 15:18 
Süper Üye
Süper Üye

Sayin hocam
Eğer şu anda btr onayiniz varsa ki btr onaylari 1.donem sonuna kadardır o tarihe kadar sizi baska bir yere gorevlendiremezler. Çünkü btr onayi valilikten alinmaktadir. Ilce memde gorevlendirmeniz yapilmasi durumunda 8-5 mesai ile çalışmak durumunda olacaksiniz.

Başa Dön

Mesaj 06 Oca 2016, 15:57 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Geçen sene bu zamanlardaydı galiba. Okula valilik oluru ile yapılmış bir "mebbis yöneticiliği" görevlendirmesi geldi :) Gittim ilçeye sordum nedir bu? ben herhangi bir görev talep etmedim. Okulumda da mutluyum öğrencilerimle dedim. Bana ilçede daha çok ihtiyaçları olduğunu, okulu bir türlü diğer branş öğretmenleriyle halledeceklerini söylediler. Böyle bir görevi kabul etmek istemediğimi, hali hazırda zaten btr görevlendirmem olduğunu söylediysem de ilçe milli eğitim müdürü oralı olmadı ve biz böyle münasip gördük, yarın gel başla hocam dedi. Ben de bu görevi bu hele hele bu şekilde bir zorlamayla kabul etmeyeceğimi, kanuni haklarımı sonuna kadar araştıracağımı söyledim. Okulumdaki normu düşürüp en uzak okullara görevlendirme yapılması ile tehdit edildim. Mebbis yöneticiliği hakkında biraz araştırma yapına iyice zıvanadan çıktım :) Görevlendirmenin usulsüz yapıldığını,( mebbis yöneticisi olarak görevlendirilecek kişinin üzerinde herhangi bir görevlendirme bulunmaması gerekiyor), ilçe mem'e yapılan geçici görevlendirme ile zorunlu hizmet yaptığım okul dışına görevlendirildiğim için orada geçirdiğim sürenin zorunlu hizmetten sayılmayacağına dair bir sürü bilgi topladım ve tekrar karşılarına çıktım. Yine etkili olmadı. Aynı tehditler devam etti. Bana başka yol kalmayınca görevlendirmeyi imzalayan kaymakama gittim. Bu görevi istemediğimi, yeni öğretmen olduğumu, bunca yıl öğretmenlik için okuduğumu ve bu görevi layıkıyla yapmak istediğimi, mebbis yöneticisi olduğumda bunun memurlukla bir farkının olmadığını, okulla olan bağımın kesildiğini falan anlattım. Adam benim rızam olmadığından haberi olmadığını, sadece gelen görevlendirme isteğini onayladığını söyledi ve halledeceğini söyledi. Odasından çıktım ve okula gittim.Yarım saat sonra tekrar ilçe mem'den çağrıldım. O tehdit eden kişiler gitmiş normalden çok daha nazik olan kişiler karşımdaydı :) velhasıl kelam tatlıya bağladık ama keşke bu tatsızlıkları hiç yaşamasaydık...

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2016, 23:54 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Yeni başlayan bir öğretmen olarak, isteğiniz dışında yapılmak istenen işe karşı izlediğiniz yol hepimize ders olacak nitelikte :alkis:

Başa Dön

Mesaj 08 Şub 2016, 20:48 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

benimde yakında başıma benzer bir olay gelecek gibi ama gelişmeler olunca burdan aktaracağım.

Başa Dön

Mesaj 22 Eyl 2016, 12:22 
Site Gezgini
Site Gezgini

arkadaşlar aynı şekilde beni de zorluyorlar. umarım bir şey çıkmaz :(

Başa Dön

Mesaj 22 Eyl 2016, 21:51 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı Fatih Projesi BTR Görevi yazısının 2.maddesi şöyle der;

Eklenti:
Adsız.jpg
Adsız.jpg [ 35.68 KiB | 354 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri