Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  Görevi Bırakıyorummmmm
Mesaj 17 Ara 2014, 14:31 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Arkadaşlar 2015 1.dönem fatih projesi eğitmen görevlendirmesinde görev istemedim.6 yıllık eğiticilik görevimi bırakarak okuluma dönecem. Bu işin ciddiyetsizliği oldukça rahatsız etmiştir beni. Hiçbir idarecinin bizi,projeyi genelgeleri taktıkları falanda yok...En iyisi yatırımı öğrencilere yapmak..Bu en azından beni vicdanen rahatlatacaktır. Bu süreçte tanıdığım çok değerli arkadaşlar oldu, tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılar dilerim...

Başa Dön

Re: Görevi Bırakıyorummmmm
Mesaj 17 Ara 2014, 14:38 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

:alkis:

Gülnar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Başa Dön

Mesaj 17 Ara 2014, 14:42 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.

nefis ister, akıl gerekçeler bulur, vicdan aklar..

Başa Dön

Mesaj 17 Ara 2014, 14:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Hayırlısı hocam. İnşallah yerinize sizin gibi biri geçer.

Başa Dön

Mesaj 17 Ara 2014, 14:50 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Teşekkür ederim hocam.. çok sağolun.ben çok fedakarlık yaptı kurumuma.sınav görevleri mi deseniz,kitap girişleri mi deseniz,mebbis mi deseniz,e -okul mu deseniz, tefbis mi deseniz... :)

Başa Dön

Mesaj 17 Ara 2014, 17:40 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

saido yazdı:
Arkadaşlar 2015 1.dönem fatih projesi eğitmen görevlendirmesinde görev istemedim.6 yıllık eğiticilik görevimi bırakarak okuluma dönecem. Bu işin ciddiyetsizliği oldukça rahatsız etmiştir beni. Hiçbir idarecinin bizi,projeyi genelgeleri taktıkları falanda yok...En iyisi yatırımı öğrencilere yapmak..Bu en azından beni vicdanen rahatlatacaktır. Bu süreçte tanıdığım çok değerli arkadaşlar oldu, tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılar dilerim...

Hocam öncelikle hakkınızda hayırlısı;
Geçen dönem benim eğitici arkadaşım da yukardaki bahsettiğiniz sebepler ve daha fazlasından dolayı eğiticilik görev talebinde bulunmadı...
İşin garip tarafıda ne Yeğitek ne de üsteki kişiler arayıp da senin bu kadar emeğin var, niye bırakıyorsun diye sormadıklarını söylemişti..

Başa Dön

Mesaj 17 Ara 2014, 17:54 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

geç bile kaldınız
hiç takdir eden olmaz

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 11:06 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Hocam, Ekim ayında bizlere başarı belgesi verilmesi için Valiliklere yazı gönderilmiş. Adamlar belgeyi vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz hala da alamadık. Kimse sahiplenmez bu işi.Eğitimde Teknoloji Kullanımı proje yarışmasında koordinatörlüğünü yaptığım proje başvurusunda imzalayan şube müdürü ne olduğunu bile sormadı..Türkiye birincisi olunca da, vali arayıp bu projenin ne olduğunu sormuş kendilerine.İkide bir biri arayıp hocam proje nedir nerden çıktı kim yaptı gibi sorularla projeyi öğrenmeye çalışarak kendilerine başarı belgesi yazdırma peşinde koştular.
Fatih projesinin web sayfasına girin bakın en son 2 şubatta haber atılmış.İlgisizlik üstten başlayıp en alta kadar geliyor. Yani arkadaşlar anlayacağınız ben artık bu işte yokum..

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 11:10 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

saido yazdı:
Hocam, Ekim ayında bizlere başarı belgesi verilmesi için Valiliklere yazı gönderilmiş. Adamlar belgeyi vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz hala da alamadık. Kimse sahiplenmez bu işi.Eğitimde Teknoloji Kullanımı proje yarışmasında koordinatörlüğünü yaptığım proje başvurusunda imzalayan şube müdürü ne olduğunu bile sormadı..Türkiye birincisi olunca da, vali arayıp bu projenin ne olduğunu sormuş kendilerine.İkide bir biri arayıp hocam proje nedir nerden çıktı kim yaptı gibi sorularla projeyi öğrenmeye çalışarak kendilerine başarı belgesi yazdırma peşinde koştular.
Fatih projesinin web sayfasına girin bakın en son 2 şubatta haber atılmış.İlgisizlik üstten başlayıp en alta kadar geliyor. Yani arkadaşlar anlayacağınız ben artık bu işte yokum..

hakikaten memleket ***** doluuu :verymad:

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 14:10 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Boşverin hocalarımmm...Dediğim gibi yatırımımı bundan sonra öğrencilere yapacam...Bir kelime dahi olsa bir şeyler verebilirsek ne mutlu bize...

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 14:41 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 14:45 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

zebani bir gülümsemeyle zaman...

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 14:54 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 14:58 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

2010 yılında Samsun' a tayinim çıkınca görevi bırakmıştım. Bence Tüm Eğiticiler Bırakmalı. Bu şekilde Eğiticilere Sürekli yük yükleyerek onların sırtından proje yürütmek olmaz. Üstüne üstük Bakanlıkta herkes herşeyin en azından maddi olarak biraz ücretini alsa da Eğiticiler Kurs, Seminer vs etkinliklerden Mesai Saati kavramı nedeniyle hiç ücret alamıyorlar.

Her geçen gün Eğiticilerin Hakları biraz daha ellerinden alınıyor, Buna sebep olarak da Bu camia içerisinde ne iş olursa yaparız diye düşünen arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.

Eğiticilik yapan arkadaşların özlük hakları onların çalışma şevkini arttıracak ve motive edecek şekilde düzeltilir en kısa sürede yada inşallah hepsi görevi bırakır da BAKANLIK RAHATLAR...

Başa Dön

Mesaj 18 Ara 2014, 15:03 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri