Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
  Re: USULSÜZ DYK AÇMAK..
Mesaj 26 Ara 2016, 20:17 
Site Gezgini
Site Gezgini

mcclane yazdı:
hocam üzerinden epey geçmiş ne oldu okulda yazmamışsınız ... :)

Yazmakta geciktim sanırım hocam; gittim açık açık söyledim;
Ben-"Hocam malum Bilişim Kursları kapatıldı, bende matematik öğretmen açığı olduğu için kurslara bende girebilirim diye düşündüm, ancak Talim Terbiye de bunun imkansız olduğunu gördüm. Hani rehberlik, sınıf öğretmenlerimiz açmışlar, bir sıkıntı olmasın" dedim.
İdare-"Yok hocam sonuçta öğretmen sıkıntısı var, ücretli öğretmen matematik mezunu bile değilken verebiliyor, biz niye vermeyelim" dedi.

İşlerin yürümesi için haklı bir gerekçe; ama usulsüz mü usulsüz.. Kendi çıkarları da işin içinde çünkü.
Bir de bu müdür bana geçen sene şu Kayseri yazısımıydı neydi, İ.K.G. Müdürlüğünden gelen görüş yazısını internetten indirip kursu kapatmam için bana baskı yapan kişidir. :verymad:

Başa Dön

Re: USULSÜZ DYK AÇMAK..
Mesaj 26 Ara 2016, 20:19 
Site Gezgini
Site Gezgini

xsavis yazdı:

Yazmakta geciktim sanırım hocam; gittim açık açık söyledim;
Ben-"Hocam malum Bilişim Kursları kapatıldı, bende matematik öğretmen açığı olduğu için kurslara bende girebilirim diye düşündüm, ancak Talim Terbiye de bunun imkansız olduğunu gördüm. Hani rehberlik, sınıf öğretmenlerimiz açmışlar, bir sıkıntı olmasın" dedim.
İdare-"Yok hocam sonuçta öğretmen sıkıntısı var, ücretli öğretmen matematik mezunu bile değilken verebiliyor, biz niye vermeyelim" dedi.

İşlerin yürümesi için haklı bir gerekçe; ama usulsüz mü usulsüz.. Kendi çıkarları da işin içinde çünkü.
Bir de bu müdür bana geçen sene şu Kayseri yazısımıydı neydi, İ.K.G. Müdürlüğünden gelen görüş yazısını internetten indirip kursu kapatmam için bana baskı yapan kişidir. :verymad:

Tabi açmayacağım :roll: Yanlış anlaşılmasın, sadece girişi öyle yaptım. Halk eğitim kursu öğrencilerim hazır.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri