Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  eba içerik silindi sorunu
Mesaj 25 Ara 2016, 19:46 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar bazı öğretmenlerimiz öğrencilere çalışma gönderiyor çocuklar çalışmaları açınca içerik silindi uyarsı veriyo halbuki içerik var öğretmen görebiliyor böyle sorunla sizde karşılaşıyor musunuz? bazı hocalarda ders akışı oluşturduğunu ancak daha sonra baktıklarında içerik silindi uyarısı aldıklarını söylüyorlar

Başa Dön

Re: eba içerik silindi sorunu
Mesaj 25 Ara 2016, 19:48 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

sorun çok ebada, normal durum.

Başa Dön

Mesaj 25 Ara 2016, 19:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

sorun çoksa nasıl kullanmaya yönlendirecez :verymad:

Başa Dön

Mesaj 25 Ara 2016, 20:16 
Aktif Üye
Aktif Üye

1 Aralıkta yenilendi diye tanıttım öğretmenlere gösterdim öğretmenler odasında..Sonrasında eba derse giriş yapılamadı , dosya paylaşımda hata verdi, zaman tüneline paylaşırken hata verdi, bi kez paylaştığın yorumu 5 6 kez tekrarladı. Öğrencilere göndermek için hazırladığımız içerikler 2 gün gözüktü sonra kayboldu... Öğrenciler derste Eba derse girmek isterken sürekli internetiniz yavaş uyarısı aldı ... Vs vs...

O kadar çok sorunla karşılaştım ki ve karşılaşıyorum... Ben bilişimci olarak nerdeyse vazgeçeceğim Eba yı kullanmaktan. Çünkü hep işi zorlaştırıyor ağırlaştırıyor , Bizleri öğretmenlere velilere öğrencilere karşı yalancı çıkartıyor... Allah bize kolaylık versin.

Başa Dön

Mesaj 25 Ara 2016, 20:29 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

pawofeagle yazdı:
arkadaşlar bazı öğretmenlerimiz öğrencilere çalışma gönderiyor çocuklar çalışmaları açınca içerik silindi uyarsı veriyo halbuki içerik var öğretmen görebiliyor böyle sorunla sizde karşılaşıyor musunuz? bazı hocalarda ders akışı oluşturduğunu ancak daha sonra baktıklarında içerik silindi uyarısı aldıklarını söylüyorlar

Aynı durumla ben de bir arkadaşla uygulama yaparken karşılaştım. Güncellemeler devam ediyor diyerek geçiştirdim. Ebada sürekli sorun çıkıyor. Öğretmenler soğuyor. Kullanmak istemiyorlar. Artık şu sorunlar çözülsün. Biz de soğuduk.

Başa Dön

Mesaj 25 Ara 2016, 20:56 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

elitbote yazdı:
1 Aralıkta yenilendi diye tanıttım öğretmenlere gösterdim öğretmenler odasında..Sonrasında eba derse giriş yapılamadı , dosya paylaşımda hata verdi, zaman tüneline paylaşırken hata verdi, bi kez paylaştığın yorumu 5 6 kez tekrarladı. Öğrencilere göndermek için hazırladığımız içerikler 2 gün gözüktü sonra kayboldu... Öğrenciler derste Eba derse girmek isterken sürekli internetiniz yavaş uyarısı aldı ... Vs vs...

O kadar çok sorunla karşılaştım ki ve karşılaşıyorum... Ben bilişimci olarak nerdeyse vazgeçeceğim Eba yı kullanmaktan. Çünkü hep işi zorlaştırıyor ağırlaştırıyor , Bizleri öğretmenlere velilere öğrencilere karşı yalancı çıkartıyor... Allah bize kolaylık versin.

Aynen Hocam, rezil olduk.

Başa Dön

Mesaj 26 Ara 2016, 09:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

tmm güncelleme var diyorum ama ne kadar sürecek bu güncelleme öğrencide öğretmende soğuyor böyle oluncu. dersine gözleme gideceğim ders akışı hazırlamış hocamız ama açınca içerik silindi diyor. emekleri harcadığı zaman boşa gidiyo sonra bu kişiye nasıl kullun diyeyim ki bozuk sistemi neden kullunıp emek sarfetsin :verymad:

Başa Dön

Mesaj 26 Ara 2016, 09:53 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Maalesef öğrenciye tanıtım yaparken, en önemli portal ebaders açılmıyor, zor durumda kalıyoruz, çalışma falan diyoruz ama diğer portallar açılınca da olmuyor :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri