Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  E okula giremiyorum
Mesaj 21 Nis 2011, 12:22 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bir arkadaşım kendi bilgisayarında e okul bağlantısı konusunda sıkıntı yaşadığı için bilgisayarını bana getirdi. E okula giriş yaptım ancak İlköğretim Kurum İşlerine veya İlköğretim Öğrenci İşlemlerine tıkladığımda
"Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler İlsis Merkez Yöneticisine iletilmiştir.
Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir" şeklinde bir hata mesajı geliyor. Ama başka bir bilgisayarda sorunsuz bir şekilde e okula bağlanabiliyorum.
Ben de çözüm olabilir umuduyla bilgisayar java ve quicktime yükledim.Ancak bu sefer de e okula giriş yapamadım. Kullanıcı adım veya şifrem yanlış diye yazıyor. Arkadaşlar başka ne yapacağımı bilemedim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden ilginiz ve yardımlarınız için çok teşşekür ederim.

Başa Dön

Re: E okula giremiyorum
Mesaj 12 Oca 2012, 23:47 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hortlatayım bu mesajı :)
arkadaşlar bende aynı hatayı arkadaşın samsung tabletiyle yaşadım. e okula giriyor ama not girişinde sürekli işleminiz yürütülüyor diyor birde tabletin kendi explorer ı var java yüklememe izin vermiyor veya ben yapamadım. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
bu arada tableti kullanmak baya zor fatih projesi biraz daha ilerlediğinde öğrencilerle işimiz var :)
birde tabletler dağıtılmadan tabletlere ait yan ürünler (kılıf, çanta...) stoklanıp sonradan satılabilir :mrgreen: :P

Başa Dön

Mesaj 12 Oca 2012, 23:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

mriza yazdı:
hortlatayım bu mesajı :)
arkadaşlar bende aynı hatayı arkadaşın samsung tabletiyle yaşadım. e okula giriyor ama not girişinde sürekli işleminiz yürütülüyor diyor birde tabletin kendi explorer ı var java yüklememe izin vermiyor veya ben yapamadım. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
bu arada tableti kullanmak baya zor fatih projesi biraz daha ilerlediğinde öğrencilerle işimiz var :)
birde tabletler dağıtılmadan tabletlere ait yan ürünler (kılıf, çanta...) stoklanıp sonradan satılabilir :mrgreen: :P

sadece internet explorer sağlıklı çalışıyor. diğer tarayıcılarla giriş yapılabiliyor ama veri girme ve kaydetme işlemleri yapılamıyor..

Başa Dön

Mesaj 16 Oca 2012, 09:17 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Accipiter yazdı:
sadece internet explorer sağlıklı çalışıyor. diğer tarayıcılarla giriş yapılabiliyor ama veri girme ve kaydetme işlemleri yapılamıyor..

biraz geç oldu ama sağolasın hocam :)

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: yusufbaysal ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri