Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: işbankası internet şubesi değişti
Mesaj 24 Oca 2010, 21:02 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Yaw yeni temaya hasret kaldık. Hala yok. :-1:

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2010, 22:00 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ama bir de cep anahtarsız işlemlerimi yapmak istiyorum. Ben güzenlik filan istemiyorum ya. Havale yapamıyorum o yüzden. Telim de uyumlu değil. İş cep almam gerekiyormuş. Ayda bilmem ne kadar. Bir de yıllık ücret varmış. Nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Cep anahtarı bilgisayara niye yükleyemiyoruz?

Başa Dön

Mesaj 24 Oca 2010, 22:05 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

msmst2009 yazdı:
Ama bir de cep anahtarsız işlemlerimi yapmak istiyorum. Ben güzenlik filan istemiyorum ya. Havale yapamıyorum o yüzden. Telim de uyumlu değil. İş cep almam gerekiyormuş. Ayda bilmem ne kadar. Bir de yıllık ücret varmış. Nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Cep anahtarı bilgisayara niye yükleyemiyoruz?

Hocam aynı dertten bende şikayetçiydim. Müşteri hizmetlerini aradım.

Şubenize interaktif işlemlerimi cep anahtarsız yapmak istedeğinizi söyleyin dedi,

bende gecen hafta yaptırdım bu işlemi şubeden, şimdi cep anahtar kullanmadan her işlemimi (havale, eft) yapabiliyorum.

Çocuklar için Pepe izle çizgi film sitesi.

Başa Dön

Mesaj 10 Mar 2010, 15:00 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Nihayet yeni tasarıma geçmişler. :D

Başa Dön

Mesaj 10 Mar 2010, 15:21 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

3-4 gün oldu yeni tasarım...

Başa Dön

Mesaj 10 Mar 2010, 19:34 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Evet görünümü biraz değişmiş ama yılbaşından sonra talimatsız havale veya eft yapamıyorum güvenlik uyarısı veriyor, cepanahtar, i-anahtar falan diye bunlardan birisi para tuzağı 25 lira diğeri de sözde cep telefonuna servis mesajı olarak geliyor telefona yükle diyorum, waptan yükle dedim ben de bekle bekle en sonunda yükleme başarısız diye hata verdi. Şimdi bi de onun faturasını ödeyecez bakalım. Ben artık pek sevmiyorum bu bankayı. Bir de şu var, ben şu an Erzincan'da çalışıyorum, Türkiye'de birçok iş bankası gördüm ve gördüklerim içinde en yavaş çalışanı buradaki şubesi. Devletin bankası diyip beğenmediğimiz ziraat bankasında personel jet gibi çalışıyor. Demek ki buişlerde yönetimdekilerin rolü çok önemli.

Başa Dön

Mesaj 12 Mar 2010, 00:58 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

coderfree yazdı:
Evet görünümü biraz değişmiş ama yılbaşından sonra talimatsız havale veya eft yapamıyorum güvenlik uyarısı veriyor, cepanahtar, i-anahtar falan diye bunlardan birisi para tuzağı 25 lira diğeri de sözde cep telefonuna servis mesajı olarak geliyor telefona yükle diyorum, waptan yükle dedim ben de bekle bekle en sonunda yükleme başarısız diye hata verdi. Şimdi bi de onun faturasını ödeyecez bakalım. Ben artık pek sevmiyorum bu bankayı. Bir de şu var, ben şu an Erzincan'da çalışıyorum, Türkiye'de birçok iş bankası gördüm ve gördüklerim içinde en yavaş çalışanı buradaki şubesi. Devletin bankası diyip beğenmediğimiz ziraat bankasında personel jet gibi çalışıyor. Demek ki buişlerde yönetimdekilerin rolü çok önemli.

bilgisayarbilisim her derde çözüm yaw. Hocam şimdi müşteri hizmetlerini aradım. aynı bilgileri verdiler. Ben de daha önce işlem yapabiliyordum. şimdi i...anahtar mı ne karın ağrısıysa 25 tl verilirse havale tanımlama falan işlemleri yapılıyormuş... işbankası ben de artık pek sevmiyorum... daha önce bu sayfaya bakmalıymışım :D

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Erdadas2010 ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri