Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 172 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: DriverPackSolution 13 -Final TR(win8, win7, vista, xp)
Mesaj 04 Mar 2013, 08:18 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

teşekkürler hasari hocam çok işe yarayacak hemde torrent olması ayrı bir memnun edici. :+1:

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 10:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Hasari hocam teşekkürler. :+1:

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 10:20 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hocam cahilliğime verin.torrent nedir? :oops:

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 10:25 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

teşekkürler.

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 10:27 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

bilisim_oguz yazdı:

Detaylı şekilde paylaşmıştım hocam inceleyin takıldığınız bir nokta olursa yardımcı oluruz. :)
network-ag-ve-internet-teknolojileri-f42/torrent-nedir-nasil-calisir-t62321.html

Kısaca upload sitelerine ihtiyaç duymadan kendi aramızda dosya paylaşabileceğimiz bir yöntemdir torrent.
Bunu yapmak için bir kaynağa yani paylaşıma başlatan birisine ve bu dosyaya ait torrent dosyasına ihtiyaç vardı işte ilk mesajımda ki bu torrent dosyasıdır. Bu dosyayı indirenler eş olurlar ve dosyayı eş zamandan çekerler kaynak ne kadar çok olursa dosya o kadar hızlı iner. Torrent dosyasını indirebilmek için torrent programlarına ihtiyaç vardı ben gene iki tane farklı programı ilk mesajımda paylaşmıştım programı indirerek sizde torrent dünyasına adım atabilirsiniz. :)

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 10:29 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hasari yazdı:
bilisim_oguz yazdı:

Detaylı şekilde paylaşmıştım hocam inceleyin takıldığınız bir nokta olursa yardımcı oluruz. :)
network-ag-ve-internet-teknolojileri-f42/torrent-nedir-nasil-calisir-t62321.html

Kısaca upload sitelerine ihtiyaç duymadan kendi aramızda dosya paylaşabileceğimiz bir yöntemdir torrent.
Bunu yapmak için bir kaynağa yani paylaşıma başlatan birisine ve bu dosyaya ait torrent dosyasına ihtiyaç vardı işte ilk mesajımda ki bu torrent dosyasıdır. Bu dosyayı indirenler eş olurlar ve dosyayı eş zamandan çekerler kaynak ne kadar çok olursa dosya o kadar hızlı iner. Torrent dosyasını indirebilmek için torrent programlarına ihtiyaç vardı ben gene iki tane farklı programı ilk mesajımda paylaşmıştım programı indirerek sizde torrent dünyasına adım atabilirsiniz. :)

hocam teşekkür ediyoru.her zaman cevap veriyorsunuz.emeğinize sağlık.bakıyorum hemen...

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:21 
Aktif Üye
Aktif Üye

Hocam paylaşımlarından çok faydalandım. Allah razı olsun. Yine çok işe yarar bir paylaşım yapmışsınız. Teşekkürler

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:24 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

:+1:

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:28 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam paylaşım için teşekkürler eve gidince indirip kullanacağım. Çok faydalı olacak böyle büyük bir paket.

Merak ettiğim nokta, markasını modelini bilmediğimiz bir aygıt için, aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir diyip bu iso'yu veya isoyu çıkarıp topladığımız klasörü gösterdiğimizde işler çözülüyor mu? Öyleyse süper! :alkis:

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:34 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle her bilişimcide olması gereken bir program...Sağolun varolun

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:36 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

teşekkürler hocam eve gidince indiririz

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 12:36 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

ymanav yazdı:
Hocam paylaşım için teşekkürler eve gidince indirip kullanacağım. Çok faydalı olacak böyle büyük bir paket.

Merak ettiğim nokta, markasını modelini bilmediğimiz bir aygıt için, aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir diyip bu iso'yu veya isoyu çıkarıp topladığımız klasörü gösterdiğimizde işler çözülüyor mu? Öyleyse süper! :alkis:

Hocam ona hiç gerek yok öyle zor olur. İnen programı istersen cd çek istersen isodan çıkar daha sonra yazılımı çalıştır yazılım kendisi aygıtları tarıyor ve yüklenebilir durumdaki sürücüleri gösteriyor yapman gereken bir defa tıklamak gerisini kendisi hallediyor. Rahat ol kullanımı son derece basit.

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 14:47 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

hasari yazdı:
ymanav yazdı:

Hocam ona hiç gerek yok öyle zor olur. İnen programı istersen cd çek istersen isodan çıkar daha sonra yazılımı çalıştır yazılım kendisi aygıtları tarıyor ve yüklenebilir durumdaki sürücüleri gösteriyor yapman gereken bir defa tıklamak gerisini kendisi hallediyor. Rahat ol kullanımı son derece basit.

Hocam ben yazılım olarak değil bir arşiv olarak düşünmüştüm dosyayı. Söylediğiniz gibi yazılımsa eğer kendisi hallediyordur. Çok teşekkürler tekrar.

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 14:51 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

ymanav yazdı:
Hocam ben yazılım olarak değil bir arşiv olarak düşünmüştüm dosyayı. Söylediğiniz gibi yazılımsa eğer kendisi hallediyordur. Çok teşekkürler tekrar.

Yazılım ama internetten indirmiyor kendi arşivinden yüklüyor. Bu sebeple hem kolay hemde Lan sürücüleri yokken tüm sürücüleri yüklemiş oluyor. Normalde biliyorsun format attıktan sonra eğer Ağ sürücüsü yüklenmemiş ise internete de bağlanmıyor. :)

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2013, 14:56 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

hasari hocam teşekkürler...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 172 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri