Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 207 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Cebit Bilişim Öğretmenleri Çalıştayı İzlenimlerim
Mesaj 14 Eki 2010, 21:28 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ScorpionM yazdı:
ibrahimdemircan yazdı:
bugün eğitekle görüştüm. yeni çıkacak genelgede maaş karşılığı olarak 15 saati zorunlu tutacaklarmış.

Haydaa, bunların dünyadan haberi yok.. 4 5 i kaldır, zamanla hepsini kaldıracaz de, üstüne bide 15 saat maaş karşılığınız olacak de. Bu 15 saat hangi ders olacak peki? Bilişim ol-amaya-cağı kesin!

şaka mı bu ya:) hangi 15 saatmiş bu? böyle rezillik olabilirmi! 15 saati 3okulla anca doldururuz 3 okul projeleri böylece gerçekleşmiş olur.tüm böteler kapatılır bunun üzerine de artık!
görüşen arkadaş görüştüğün numarayı ve ismi yazarsan sevinirim.Biz de arayalım bakalım ne diyecekler

Başa Dön

Mesaj 14 Eki 2010, 21:33 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

angel_33 yazdı:
ScorpionM yazdı:
ibrahimdemircan yazdı:
bugün eğitekle görüştüm. yeni çıkacak genelgede maaş karşılığı olarak 15 saati zorunlu tutacaklarmış.

Haydaa, bunların dünyadan haberi yok.. 4 5 i kaldır, zamanla hepsini kaldıracaz de, üstüne bide 15 saat maaş karşılığınız olacak de. Bu 15 saat hangi ders olacak peki? Bilişim ol-amaya-cağı kesin!

şaka mı bu ya:) hangi 15 saatmiş bu? böyle rezillik olabilirmi! 15 saati 3okulla anca doldururuz 3 okul projeleri böylece gerçekleşmiş olur.tüm böteler kapatılır bunun üzerine de artık!
görüşen arkadaş görüştüğün numarayı ve ismi yazarsan sevinirim.Biz de arayalım bakalım ne diyecekler

Yine kulaktan duyma haberlere benziyor.

Memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler

Başa Dön

Mesaj 14 Eki 2010, 23:29 
Site Gezgini
Site Gezgini

eemree yazdı:
benim anladığım herkese meb den bir takım çantası ve 3 okul hediye geliyor...takım elbise yerine erkeklere mavi bayanlara pembe tulumda cabası

:+1: kesinlikle katılıyorum. bana 5 okul hediye ettiler yok mu arttıran :)

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 00:48 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

http://blog.efedincer.com/genel/bilisim ... /#more-397 çalıştayla ilgili sunumları bir böteli arkadaş çekim yapmış ve videoları yüklemiş.. İlgilenelere..

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 15:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

bir ilk başladı devamını bekliyoruz herkesten

Ve o bir gün bitince tek söylediği şey"BUNA DA ŞÜKÜR" olurmuş

Başa Dön

Mesaj 17 Eki 2010, 23:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

http://www.bthaber.com.tr/?p=7876&sayi=SAYI:792

Yükselmek için kanat yetmez, Uçmayı bilmek gerek!

Başa Dön

Mesaj 18 Eki 2010, 01:08 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

kabababa yazdı:
angel_33 yazdı:
ScorpionM yazdı:
ibrahimdemircan yazdı:

Haber kulaktan duyma değil. Kesindir..Gerçi ben başka bir mesele için aramıştım hali hazırda bu konuyuda sordum. Ayrıca 8-5 mesai de devam. Görüştüğüm birim Eğitek Strateji Geliştirme, Plânlama Ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı - Strateji Geliştirme Plan. Koor. DB İnsan Kaynakları Eğitimi Şb.

Genelge çok yakında elinizde olur denmişti..Beklemedeyiz.

Başa Dön

Mesaj 18 Eki 2010, 12:18 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

telefon numarasını yazarmısınız hocam?

Başa Dön

Mesaj 18 Eki 2010, 21:36 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Bu kadar fazla karamsar olmaya gerek yok bence. tamam haklarımızı arayalım sonuna kadar ancak içimizi de karartıp senaryolar yazmayalım. bir kere arkadaşlar tırnak içinde soylemek istiyorum ("sözleşmeli", arkadaşlar alınmasın gücenmesin) ünvanınız kurumunuz belli MEB te öğretmen ünvanlısınız ve kadroyu haketmişsiniz. yani kadrolusunuz. ister dersiniz bitsin ister çogalsın maaşınızı catır catır alırsınız.

7-10 okula gideceğinizi mi sanıyorsunuz? zaten o kadar okulda bt ders secilebilse sorun kalmaz. ders azaldıkca var olan meb egiliminde okullarda da ders secilmeyecek. ,

farzedin ki hiç ders kalmadı bir ilde hiçbir okulda bt dersi secilmedi. ne olacak o zaman? işten mi atılacaksınız iş yapmıyor mu diyecekler. merak etmeyin eninde sonunda size maaşınızı ve ekdersinizi karşılayacak bir düzenleme yapacaklar. ben bunu düşünürek rahat olmaya calışıyorum. bu devlet adamı boş oturtamaz öğretmen ünvanlı birine hademelikte yaptıramaz doğal olarak yine ders verecek ders veremezse rehberliktir vs dir bişi yapacak adına birşey koyup dersi verecek vermek zorunda rahat olun :D

iyi düşünün iyi olsun

Başa Dön

Mesaj 19 Eki 2010, 09:46 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

bashcasy yazdı:
derdimi kime anlatsam ne kadar ballısınız diyorlar anlamadım gitti :cry:

:++:

Başa Dön

Mesaj 19 Eki 2010, 15:37 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ibrahimdemircan yazdı:
kabababa yazdı:
angel_33 yazdı:
ScorpionM yazdı:
ibrahimdemircan yazdı:

Haber kulaktan duyma değil. Kesindir..Gerçi ben başka bir mesele için aramıştım hali hazırda bu konuyuda sordum. Ayrıca 8-5 mesai de devam. Görüştüğüm birim Eğitek Strateji Geliştirme, Plânlama Ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı - Strateji Geliştirme Plan. Koor. DB İnsan Kaynakları Eğitimi Şb.

Genelge çok yakında elinizde olur denmişti..Beklemedeyiz.

varsa 15 saat diye bir ifademi yoksa zorunlu 15 saat diye bir ifade mi hocam?
çünkü formatörlükte branşı bilişim dışındakiler için belki bu uygulama düşünülmüştür.çünkü bilişim dersi kalmadı biz isteriz derse girmek ama ders yoksa ne yapalım:D
bu konuda bilginiz varmı hocam?
ayrıca neden 8-17 imiş bunun açıklamasını sordunuz mu?

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2010, 09:09 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

bişey çıkmayacak diye düşünüyordum ama yinede umudumu yitirmemiştim inşallah yanılan ben olurum diyordum fakat yanılmadım sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2010, 19:55 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Şu genelgeden çalışma saatleri için umutluydum ama yazılanları okuyunca son umudumu da kaybettim açıkçası. Dün de bizim okulun müdürü Ortaöğretim genel müdür yardımcısıyla konuştuğunu ve BT sınıflarını dağıtacaklarını söylemiş. Bizim müdür de sorunca bilgisayar öğretmenleri ne olacak diye onlar için teknik müdür yardımcılığı düşünülüyor demiş.Eskiden bilgisayar kullanmayı kimse bilmiyordu artık biliyorlar diyerek de bilgisayar derslerinin artık gereksiz olduğunu belirtmiş.Aynı zihniyette olan bir müdürle de gerekliliği konusunda hiç tartışmaya girmeye bile gerek duymadım açıkçası!

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 13:53 
Yeni Üye
Yeni Üye

teknik müdür yardımcısı olmak o kadar basit olacakmıymış :?

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 15:12 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

mdür yardımcılarının bile kadrosu yok deniyor hocam teknik müdür yardımcılığı hiç olmaz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 207 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri