Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
  Re: 3. Aşamaya geçiyoruzzz Toplu üyelik arkadaşlarrr destekk...
Mesaj 26 Eki 2010, 12:56 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

seffff yazdı:
bu başlığın kitli başlıklar arasında olması lazım bence
tam bir sayı çıkartabilirsek bence en mantıklı iş sendika işi olacak
sendikalar da somut adımlar atmalılar,
atmıyorlarsa sendikalı arkadaşlar istifa etmeli ve istifa nedenini de detaylı bi şekilde anlatmalılar diye düşünüyorum....
somut bi adım görmediğim için hiçbi sendikaya üye değilim ama sorunumuzu halledecek her sendikaya da üye olmaya hazırım...

katılıyorum ... :+1:

Başa Dön

Re: 3. Aşamaya geçiyoruzzz Toplu üyelik arkadaşlarrr destekk...
Mesaj 26 Eki 2010, 13:36 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Arkadaşlar burda sendika savaşı yapmanın gereği yok.. Herkes kendine görüş ve düşüncelerine yakın sendikaya geçilmesini ister.. En mantıklısı hangi sendika sorunlarımızı en kısa zamanda çözerse Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve BİTEFO'lar, bir vefa borcu olarak o sendikaya topluca geçelim.. Sonuçta üye olalım veya olmayalım sendikaların amacı sorunları menfaat beklemeden çözmektir. Biz de sorunlarımızı en hızlı ve etkili çözen sendikaya toplu halde geçeriz; böylece vefa borcumuzu öderiz sorunumuzu çözen sendikaya. Yoksa sendikamıza üye olun sorununuzu öyle çözelim mantığı çok ters olur.. Yoksa geçeriz bi sendikaya ama kalırız yine ortada, bi anlamı olmaz.. Tekrar ediyorum en mantıklısı sorunumuzu adam gibi, etkili bi şekilde önce hangi sendika çözerse o sendikaya geçelim.. (hiç bir sendikaya bağlı değilim bu durumun sonucuna göre hareket edeceğim.)
Saygılarımla..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri