Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: 3. Aşamaya geçiyoruzzz Toplu üyelik arkadaşlarrr destekk...
Mesaj 21 Eki 2010, 15:33 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Gazeteye şöyle bir ilan verelim diyorum:

300-500 Bilişim Teknolojileri Öğretmeni sıkıntılarına derman olacak sendika arıyor !

İletişim: www.300bilisimci500formator.com :)

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 16:09 
Site Gezgini
Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar,

bende sırf bu mesele için Cemal Kapan Hocamın önerisiyle sendikaya üye oldum. Sağolsun sorunumuzla yakından ilgilendi. Zaten okulda çektiğim sıkıntıları birebir gördüğü için derdimizi çok iyi anladı ve bu haberi hazırladık. Bu haber aynı zamanda yerel gazetelere de dağıtılacak. Sonraki aşama olarak Eğitim Bir Sen bilgisayar öğretmenleri için bir çalıştay hazırlamayı ve yetkili kişileri çağırıp sorunlarımızı anlatacağımız bir ortam oluşturmayı planlıyor.Forumdanda kendilerini habredar ettim, takip ediyorlar... Sanırım toplu olarak sorunlarımızı daha iyi anlatabiliriz. Umarım çözümü sonunda buluruz.

Cemal Kapan Hocama teşekkürler...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 16:38 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar çok iyi ya sanırım bu iş olacak :)
sendikadan istifa etmeye hazır olan arkadaşlar da var.o zaman bir adım daha atmak kaldı geriye.
yöneticilerimiz bir anket yapsın belirleyelim sendikayı (şimdilik eğitim birsen gibi gözüküyor),yöneticilerimiz bizim isimlerimizi alıp tam metinle beraber resmi bir görüşme yaparsa o sendika her türlü uğraşır bizim için :+1: ama tek bir sendika olmalı bence çünkü toplu halde geçiş yada üyelik yaparsak daha iyi olur..

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 16:49 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

ben sendikalı değilim ama bizim gerçekten arkamızda duracak bir sendika olursa hemen o sendikaya üye olurum. eğitim-bir sen'den geldiler. dile getirdim ama kişisel problemlerinizle her zaman ilgileniriz falan dedi. bende kabul etmedim sendikayı. hep destek tam destek :++:

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 16:56 
Site Gezgini
Site Gezgini

bende sendikalı değili ama, böyle bir durumda hangi sendika olursa geçmeye hazırım, rehber öğretmen modeli istiyorum.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 17:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ben bir sendikaya uyeyim ama sanmiyorum ise yarayacaklarını, ama sizler ve bizler icin hemen sendikamla irtibata gececegim. insallah hersey gonlumuzce olur...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 18:23 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

gargi82 yazdı:
Merhaba arkadaşlar,

bende sırf bu mesele için Cemal Kapan Hocamın önerisiyle sendikaya üye oldum. Sağolsun sorunumuzla yakından ilgilendi. Zaten okulda çektiğim sıkıntıları birebir gördüğü için derdimizi çok iyi anladı ve bu haberi hazırladık. Bu haber aynı zamanda yerel gazetelere de dağıtılacak. Sonraki aşama olarak Eğitim Bir Sen bilgisayar öğretmenleri için bir çalıştay hazırlamayı ve yetkili kişileri çağırıp sorunlarımızı anlatacağımız bir ortam oluşturmayı planlıyor.Forumdanda kendilerini habredar ettim, takip ediyorlar... Sanırım toplu olarak sorunlarımızı daha iyi anlatabiliriz. Umarım çözümü sonunda buluruz.

Cemal Kapan Hocama teşekkürler...

Eğitim Bir Sen bilgisayar öğretmenleri için bir çalıştay hazırlamayı ve yetkili kişileri çağırıp sorunlarımızı anlatacağımız bir ortam oluşturmayı planlıyor.gerçekten bunun arkasında duracaklarsa çok güzel bir gelişme :+1:
sendikalı arkadaşlar lütfen sorunlarımızı anlatın çoğu sendikacının sorunlarımızdan haberi yok.3-5 kişi toplanın görüşmeye gidin.bu siteden toplu üyelikten bahsedin.şimdiye kadar hiç bir sendikaya üye olmadım ama hangisi bize destek olursa ona üye olacağım

Haksızlığa sapıp bütün insanların seni izlemeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir
.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 18:43 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bende hiçbir sendikaya üye değilim gerçekten bize destek olacak bir sendika olursa hemen üye olurum.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 18:53 
Aktif Üye
Aktif Üye

ben eğitim birsen liyim ama her ana istifaya hazırım en uçdaki bir sendikaya gecebilirim bir siyasi fikrim yok işimizi görecek bir sendika kim olursa olsun üye olurum

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 18:56 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

kesinlikle bu durumun çözülmesi için rant peşinde koştuklarına eminim. herşeyi bir keneara bırakalım biz bi sendika kuralım derim ben...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 19:03 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

biz de çift olarak bilişim öğretmeniyiz ve sendikalı değiliz ama bu konuda desteğe hazırız eğer birlik olabilirsek hangi sendika olduğu farketmez biz de üye oluruz, yeter ki sahip çıksınlar derdimize...
ama ne yazık ki HALA ne istediğimizin kesin bir metni yok önce bu sorunu NET olarak çözmemiz gerekmez mi????

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 19:06 
Yeni Üye
Yeni Üye

eğer bu iş için somut adımlar atılmaya başlanırsa ve gözle görünür hale getirilirse ben de herhangi bir sendikaya üye değilim ve hemen o sendikaya üyelimi yaparım. yeter ki bu iş çözülsün. ben öğretmenim ve öyle kalmak istiyorum. teknik servis elemanı olmak istemiyorum..

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 20:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Sayımızın tüm öğretmenlere kıyasla çok düşük olması ve yeni bir branş olmamız nedeni ile sendikalar bizi şimdiye kadar ciddiye almıyordu. Artık ilçe yetkili sendikaları çok küçük farklarla değişebiliyor. CEBIT te dile getirilenleri yorumladılar ve buradaki rantı gördüler.

Kendim henüz hiç bir sendikaya üye değilim. Şimdilik hepsinin icraat ve vaatlerini takip ediyorum. Mantıklı hareket edene ve beni inandırabilene üye olacağım.
Türk Eğitim Sen sorunlarımızı bir kaç kez dillendirmişti. Eğitim Bir Sen den de böyle icraatler duymak ümit verici. 2011 seçimlerinden sonra akıbeti şüpheli olan şimdiki bakanımıza sözünü geçirebilecek birilerine ihtiyacımız var.

Delikanlılık Demek Koltuğunun Altına Bir Ekmek Alıp Evinin Yolunu Tutmaktır.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 20:23 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

herhangi bir sendikaya üye değilim ama bu iş için belirlenecek sendikaya üye olmaya hazırım.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2010, 21:38 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

ben de sendikalıyım temsilcimle de görüştüm anlattım durumu zaten attığımız mailleri ona da atıyordum. şuanki durumu ve olan bir hareket var mı yok mu öğrenip haber verecek bakalım burada durum nasıl

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri