Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Yazar Mesaj
  Re: 2. Adıma geçiyoruz arkadaşlar herkesten destek bekliyorumm
Mesaj 17 Eki 2010, 17:28 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

uzo yazdı:
kabababa yazdı:
yuci81 yazdı:
atılan maillerin %90'ı (belki de 99'u) okunmuyor demek bence :!:
fsm24 yazdı:
kabababa yazdı:
2. adım dediğiniz mail ise daha çok atarsınız!

bu ne demek?

Sağol Yuci ne demek istediğimi açıklamışsın. Forum yöneticilerinin Cebitte göstermiş olduğu duyarlılığı Ankarada yapılabilecek bir eylemdede görmek istiyorum artık. Mail göndererek birşey elde edemiyoruz.

:+1:

Arkadaşlar kesinlikle bir yürüyüş organize edilmeli. Ama bu konular tecrübe ve organizasyon gerektiriyor. Bu yüzden sendikalara bu tür yazılarla gidip bakın biz çalıştay yaptık sorunlarımız bunlar Türkiyedeki BT öğretmenlerinin ortak sorunları burada yazılı olanlar deyip onlardan öncülük yapmalarını istemeliyiz. Dediğim gibi ben bu bildirgeyi mail attım sonuçtan herkesi haberdar etmek için ama sadece bunu yapmakla kalmayacağım önümüzdeki bir kaç gün içinde sendikamla görüşmeye gidip durumu anlatacağım. Nasıl bir yol izlemeliyizi nasıl yapabilirizi soracağım. Ama bunu şuan herkesin yapması gerekiyor. Yani sadece mail atmakla yada oturduğun yerden "sadece mail atmakla bu iş olmaz" demekle olmuyor. Herkesin harekete geçmesi gerekiyor artık. Harekete geçin arkadaşlar üzerinizdeki ölü toprağını atın gidin görüşün dertlerimizi anlatın tecrübeli insanların yol göstericiliğini isteyin yani bilgisayarın başından kalkın ve hareket edin artık.

Başa Dön

Mesaj 17 Eki 2010, 18:07 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

ben baştanberidir söylüyorum yüyüş olmadan olmaz

Başa Dön

Mesaj 19 Eki 2010, 11:06 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

fa.ruk44 yazdı:
mrtcmhr_13 yazdı:
fa.ruk44 yazdı:
mrtcmhr_13 türk eğitim sen mi bizim haklarımızı geri alacak? ortada kanuna aykırı bir şey yokken ve şu andaki hükümete bu kadar ZITken bunu nasıl yapacak bilgi verir misiniz?

Bu yazılanlar gayet uygun olmuş ama herkes kendini düşünüyor sanırsam burada lise ve anadolu liselerindeki öğretmenlerle ilgili bir madde göremedim ben...Ben sizi düşünüyorsam siz de beni düşünün ki birlikte anlaşma sağlayalım...

fa.ruk44
sıkıntı değil türk eğitimsen de olur eğitim sende eğitim bir sende.amaç tek bir noktadan tek güç olarak bastırmak!
beden eğitimci arkadaşlar haklarını kazandıklarında kanuna aykırı bir durum mu vardı?
birde ilköğretimdeki arkadaşlar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni,eğer sen değilsen durum seni ilgilendirmiyor,Anadolu Lisesi ve diğer lisedeki arkadaşlar Bilişim Öğretmeni değil mi ?o maddeler hepimizi ilgilendiriyor ve hepimizin avantajına.eklemek istediğin birşey varsa ekleyebilirsin tabiki seni zorlayan yok...

Sendika benim için de önemli değil ki sendikaların hiçbirine güvenmiyorum..Ama işimizi gördüreceksek hükümet karşıtı değil hükümet yanlısı bir sendikada olmayı yeğlerim..

Oradaki maddeler ilköğretim öğretmenlerinin dersleri ile alakalı nasıl oluyorda oradaki dersler ile ilgili maddeler liseyi ilgilendiriyor? onu açıklar mısın bana? ilköğretim 4.5.6.7. ve 8. sınıflarda ders 2 saat ve zorunlu olsun yazıyor.

Madde 1 : İlköğretim 4-5-6-7-8 ve Lise 9-10-11-12. sınıflarda ders 2 saat ve zorunlu olmalı
buyur hocam düzelttim,yollamak istersen önceki mesajımda yazdığım gibi ekleme yaparak yollayabilirsin,yollamak istemiyorsan da canın sağolsun ne diyelim !!!

Başa Dön

Mesaj 19 Eki 2010, 11:42 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

emegi gecen tum arkadaslara tesekurediyorum, hep beraber olduktan sonra karsimizda daglar olsa nolur???? hep destek tam destek....

Başa Dön

Mesaj 19 Eki 2010, 12:04 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Üniveristelerin BÖTE bölümleri öğretim üyeleri ve görevlileri

egitim@adu.edu.tr,leventcelik@aku.edu.tr,hbagci@aku.edu.tr,auzun@aku.edu.tr,eunal@aku.edu.tr,
okorkmaz@ahievran.edu.tr,eusta@ahievran.edu.tr,yildirim_osman@yahoo.com,ozgulkeles@aksaray.edu.tr,
fodabasi@anadolu.edu.tr,akuzu@anadolu.edu.tr,hafizekeser@yahoo.com.tr,deryakul@education.ankara.edu.tr,
nsimsek@ankara.edu.tr,ayferalper@yahoo.com,ocakir@ankara.edu.tr,kurt@education.ankara.edu.tr,
artvinef@ktu.edu.tr,nilgunt@trakya.edu.tr,cemcuhadar@trakya.edu.tr,fatmaakgun@trakya.edu.tr,
hguldal@trakya.edu.tr,aysan@uludag.edu.tr,npyilmaz@uludag.edu.tr,erhansengel@uludag.edu.tr,
sehnazbg@uludag.edu.tr,kkaraman@usak.edu.tr,beyilmaz@yildiz.edu.tr,htokgoz@yildiz.edu.tr,
pbattal@yahoo.com,pbattal2@yahoo.com,pbattal@yyu.edu.tr,gokdas@yyu.edu.tr,
h_genc2000@yahoo.com,omurakdemir@gmail.com,ozgurmat@hotmail.com,rayildiz@yildiz.edu.tr,
ryildiz@comu.edu.tr,msalahli@comu.edu.tr,mozdemir@comu.edu.tr,mgure@comu.edu.tr,
enginsahin@comu.edu.tr,ercaglar@comu.edu.tr,gboran@comu.edu.tr,ademe@dicle.edu.tr,
bbasaran@dicle.edu.tr,myalman@dicle.edu.tr,ercan.akpinar@deu.edu.tr,bahar.baran@deu.edu.tr,
nilgun.ergun@deu.edu.tr,bote@egitim.ege.edu.tr,recepoz@erzincan.edu.tr,yselim@erzincan.edu.tr,
sturan@ogu.edu.tr,isural@ogu.edu.tr,oozan@ogu.edu.tr,ozarslan@ogu.edu.tr,zgenc@firat.edu.tr,
hyalin@gazi.edu.tr,guyer@gazi.edu.tr,sdemir@gantep.edu.tr,esgi@gop.edu.tr,kzengin@gop.edu.tr,
abdullah.demir@giresun.edu.tr,mihriban.karadeniz@giresun.edu.tr,paskar@hacettepe.edu.tr,
buket@hacettepe.edu.tr,altunar@hacettepe.edu.tr,kocak@hacettepe.edu.tr,erdemm@hacettepe.edu.tr,
htuzun@hacettepe.edu.tr,nbattal@inonu.edu.tr,nbattal@inonu.edu.tr,mgunes@ksu.edu.tr,fundadag@kocaeli.edu.tr,
rizaogras@gmail.com,mgirgin@mu.edu.tr,mirgin@msn.com,ucoruh@omu.edu.tr,macakir@omu.edu.tr,
sonmezp@omu.edu.tr,bunyamin@omu.edu.tr, myozden@metu.edu.tr,kursat@metu.edu.tr,soner@metu.edu.tr, zahidey@metu.edu.tr,askun@metu.edu.tr,stugba@metu.edu.tr,ikara@pau.edu.tr,ttanyeri@pau.edu.tr,
hozcinar@pau.edu.tr,osinecen@pau.edu.tr,nozel@pau.edu.tr,isman@sakarya.edu.tr,mkiyici@sakarya.edu.tr,
goturanc@hotmail.com

Başa Dön

Re: 2. Adıma geçiyoruz arkadaşlar her kezden destek bekliyorumm
Mesaj 19 Eki 2010, 12:29 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Konum: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü - Strateji Geliştirme Bölümü (ARGE)

adige_emrah yazdı:
akan yazdı:
ara tatillerde zorunlu görevlendirme istemiyoruz bu maddeyi eklemeyi unutmayalım lütfen....

evet yaz tatili ve sömestr tatilinde çalışmak istemiyoruz bunuda ekleyelim

BEN DE İSTEMİYORUM :alkis:

sen olduğun gümüş saati bekleyerek..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri