Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: 2. Adıma geçiyoruz arkadaşlar herkesten destek bekliyorumm
Mesaj 15 Eki 2010, 14:25 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

ben de sendikama ve ilk sayfadaki eğitimbir sen e gönderdim

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 14:28 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

işlem tamam maıl gonderılmıstr :+1:

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 14:29 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

share_ yazdı:
bu tür çalışmaların forum yönetimi tarafından yapılması taraftarıyım. hem daha organize hemde yönetim tarafından yapıldığında katılımın yüksek olacağını düşünüyorum. aksi taktirde, farklı birsürü kişinin benzer başlıklar açması, konuyu asıl amacından uzaklaştırıyor.

ares hocamın çalışması taktire şayan ancak share hocamın da belirttiği gibi site yönetimi tarafından zaten bir çalıştay bildirisi hazırlama olayı vardı ki bakarsanız forumda bu konuda başlık var. ares hocam bt dersini isteyenlere göre yazmış isteklerini ama formatör olmak isteyenler de var. neyse şu var ki tek ses olmayınca ne olacak ben size söyleyeyim; bakanlık ben yaptım oldu diyecek. makul ve mantıklı çözümler önerelim. avrupa ve amerikada bizdeki gibi bt okur yazarlığına yönelik hiç ders olmadığı hatta japonyada bilgisayar diye bir bölüm olmadığını düşünürsek bötenin amacına uygun talepleriniz daha fazla makes bulacaktır.

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 14:43 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

ARKADAŞLAR BEN 2002 KTÜ-BÖTE MEZUNUYUM YANİ BÖTELERİN İLK MEZUNLARINDAN.ŞUAN AKP MİLLETVEKİLİ OLAN AŞKIN ASAN BİZİM HOCALARIMIZDANDI. OZAMAN ÇOK DESTEĞİNİ GÖRMÜŞTÜK. UMUYORUM Kİ ONA GÖNDERDİĞİM MAİLİ ES GEÇMEZ..İSTEYENE MAİL ADRESİNİ VEREBİLİRİM..

bilgi@bte.org.tr
SANAL DÜNYADAN GERÇEK YAŞAMA İNİYORUZ!

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 14:53 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

İyi güzelde düz lise ve anadolu liselerineki bizim gibi arkadaşların durumları ne olacak. Çalıştay sonuçlarından bizle ilgili pek bir şey göremedim. Tamam destek olalım oluruzda. Bizim halimiz ne olacak.

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 15:37 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

isteklerimizi dile getirmişsiniz özetle hocam, teşekkür ederiz...

mail atmak zor birşey değil, ne kadar çok kişi gönderirse dikkate alınma olasılığı artar... sorarsanız bir sonuç alabileceğimizi düşünüyor musunuz diye, hayır... maalesef isteklerimiz doğrultusunda değişiklik yapacaklarına hiç inanamıyorum... Ama hiç birşey yapmamak yerine, en azından iki dakikamızı ayırıp mail atabiliriz... elimizden gelen bu :(

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 15:41 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

sadece mail atma fazla ses getirimi bilemem ama meb önünde eylem yapma daha fazla ses getirir

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 18:45 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar ortak mail ve eklentilerimizde hem fikir olduğumuza göre artık bir sendika kurma vakti geldi arkadaşlar..
ben Türk EğitimSen derim ama lütfen beni yanlış anlamayın daha düne kadar ben sendika karşıtı bir insandım ama napalım bu işler böyle yürüyor..
yani her hangi bir sendika ile bağlantım yok,bugüne kadar da üyeliğim de olmadı her hangi bir siyasi bir fikrim yok..
yeter ki bir sendika üzerinden hareket edelim tek amacım bu.Türk eğitim seni de yetkili sendika diye düşündüğüm için ortaya atıyorum..
Ancak ANKARA'dan bir arkadaş bizim niklerimizi ve isimlerimzi alarak sendika ile görüşsün ve olumlu cevap aldığında hepimiz gerekirse sendikalardan istifa edip o sendikaya geçelim..
sadece maille olacak değil bence HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATMAK LAZIMM...

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 19:08 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

mrtcmhr_13 türk eğitim sen mi bizim haklarımızı geri alacak? ortada kanuna aykırı bir şey yokken ve şu andaki hükümete bu kadar ZITken bunu nasıl yapacak bilgi verir misiniz?

Bu yazılanlar gayet uygun olmuş ama herkes kendini düşünüyor sanırsam burada lise ve anadolu liselerindeki öğretmenlerle ilgili bir madde göremedim ben...Ben sizi düşünüyorsam siz de beni düşünün ki birlikte anlaşma sağlayalım...

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 20:02 
Aktif Üye
Aktif Üye

ben de gönderdim umarım derdimize derman olurlar

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 20:13 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

gönderdik :+1: ama maillerden bişey beklemeyelim arkadaşlar, beden eğitimciler gibi etkili olmamız lazım...

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 21:12 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ben de gönderdim maili sendika ve yazar adreslerine... Ama o bu değil, ne zaman birileri dava açmaya başlar o zaman lafımız dinlenir :-1:

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 21:12 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

ebfo45 yazdı:
share_ yazdı:
bu tür çalışmaların forum yönetimi tarafından yapılması taraftarıyım. hem daha organize hemde yönetim tarafından yapıldığında katılımın yüksek olacağını düşünüyorum. aksi taktirde, farklı birsürü kişinin benzer başlıklar açması, konuyu asıl amacından uzaklaştırıyor.

ares hocamın çalışması taktire şayan ancak share hocamın da belirttiği gibi site yönetimi tarafından zaten bir çalıştay bildirisi hazırlama olayı vardı ki bakarsanız forumda bu konuda başlık var. ares hocam bt dersini isteyenlere göre yazmış isteklerini ama formatör olmak isteyenler de var. neyse şu var ki tek ses olmayınca ne olacak ben size söyleyeyim; bakanlık ben yaptım oldu diyecek. makul ve mantıklı çözümler önerelim. avrupa ve amerikada bizdeki gibi bt okur yazarlığına yönelik hiç ders olmadığı hatta japonyada bilgisayar diye bir bölüm olmadığını düşünürsek bötenin amacına uygun talepleriniz daha fazla makes bulacaktır.

yav arkadaslar avrupa birliginde ders yokmus da yok japonyada boyleymis. Nerden biliyorsunuz?
Gecen gunlerde bir tez bulmustum bu teze gore halen bir cok ulkede bt degisik isimler altinda (information technologies vs.) ders olarak verilmekte bir cogunda zorunlu. Bulamadim su an buldugumda paylasacagim.

Burdan bazi okullarin ogretim programlarina bakabilirsiniz.
http://www.learn4good.com/children_school.htm

Cebit teki gibi Makedonya örneklerine (ordaki ögretmenler 400 € aliyormus da biz sükretmeliymisiz. Burdaki maasla 50 kg et alamiyoruz. Adamlar o paraya 200 kg et alir) kaptirmayin. Her soylenene de inanmayin.
Bize bir sey dayatiliyor. Kabul etmiyorum. Formatorluk denen zirvayi da kabul etmiyorum.
BOTE de ki amaca uygun yazilim gelistirmek ise gorevimiz adam akilli odan olur, unvanin olur calisma saatin olur ve yine egitimle ilgili calisirsin (ogretmenlere-ogrencilere-velilere egitim)
amelelik yapmazsin....

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 21:28 
Yeni Üye
Yeni Üye

KATILIYORUM :alkis:

Başa Dön

Mesaj 15 Eki 2010, 21:29 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

fa.ruk44 yazdı:
mrtcmhr_13 türk eğitim sen mi bizim haklarımızı geri alacak? ortada kanuna aykırı bir şey yokken ve şu andaki hükümete bu kadar ZITken bunu nasıl yapacak bilgi verir misiniz?

Bu yazılanlar gayet uygun olmuş ama herkes kendini düşünüyor sanırsam burada lise ve anadolu liselerindeki öğretmenlerle ilgili bir madde göremedim ben...Ben sizi düşünüyorsam siz de beni düşünün ki birlikte anlaşma sağlayalım...

fa.ruk44
sıkıntı değil türk eğitimsen de olur eğitim sende eğitim bir sende.amaç tek bir noktadan tek güç olarak bastırmak!
beden eğitimci arkadaşlar haklarını kazandıklarında kanuna aykırı bir durum mu vardı?
birde ilköğretimdeki arkadaşlar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni,eğer sen değilsen durum seni ilgilendirmiyor,Anadolu Lisesi ve diğer lisedeki arkadaşlar Bilişim Öğretmeni değil mi ?o maddeler hepimizi ilgilendiriyor ve hepimizin avantajına.eklemek istediğin birşey varsa ekleyebilirsin tabiki seni zorlayan yok...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri