Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 173 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj
  Re: USB Anahtar yazılımı (Akıllı Tahta İçin) Ücretsiz
Mesaj 11 Tem 2016, 09:05 
Aktif Üye
Aktif Üye

Arkadaşlar elinde atak 2.0 olan varsa paylaşabilir mi?

Başa Dön

Mesaj 28 Eyl 2016, 13:42 
Yeni Üye
Yeni Üye

Bizim için de bir kabus olan bu programdan sonunda kurtuldum.BTR öğretmenimiz programı tahtalara kurmuş flash anahtar için de masaustune programı bırakmıs flashları ayarlamıs sonra görevlendirme bitince gitmiş.Ama artık flashlar tahtaları acamıyor ve yeni anahtar da olusturulamıyor.Ben de biryerlerde okuudm ve ET de denedm ve oldu.İlk açılış anında sürekli f8 e basıyorsunuz.Çıkan siyah ekrandan bilgisayarı onar seçiyorsunuz.Sonrasında Bilgisayarı sıfırla seçeneği ile akıllı tahtaları ilk kurulduğu ana geri döndürüyorsunuz.Ben başka çare bulamadım bunu yaptım başka önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

Başa Dön

Mesaj 28 Eyl 2016, 17:56 
Süper Üye
Süper Üye

Bakıyorum da şimdi paralıları çıktı diye programı kötüleyen kötüleyene bu üstdeki gibi kendi becekriksizliğini programa mal edenlerin art niyetli olduğunu düşünüyorum forum yönetimine havale ediyorum yıllardır sorunsuz ücretsiz kullanıyoruz yapan arkadaşa teşekkür ederiz Allah razı olsun

Başa Dön

Mesaj 28 Eyl 2016, 18:16 
Yeni Üye
Yeni Üye

'dndd' isimli hocama katılıyorum. Matematik öğretmeni olmama rağmen, gönüllü olarak, geçen yıl lisede 30 tahtaya 'ademola' hocamızın imajını + atak 1.09 + timefreeze yükledim. win8.1 ile 1 sene hiç bir sorun olmadan kullandık. yalnız kurulumdan önce anlatılanları tek tek inceledim. programı kötülemeden önce acaba biz tam olarak anlatılanları uyguladık mı diye sorgulamamız lazım. Zaman ayırıp gönüllülük esasıyla paylaşım yapan tüm hocalarıma sevgiler, saygılar,selamlar...

Başa Dön

Mesaj 06 Eki 2016, 13:49 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

2 senedir ATAK ve timefreeze kullanıyorum. Allah razı olun hocamdan. İnsanlar ne istiyor anlamadım.

Başa Dön

Mesaj 09 Eki 2016, 17:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bu programin calisma prensibi nedir
Neye gore calisyor

Başa Dön

Mesaj 07 Ara 2016, 14:46 
Aktif Üye
Aktif Üye

Meb-Sbstd-User'dan girip office programini kurdum. Bugun anahtar'i tanimiyor. Dun de program kurulduktan sonra kapatip acmiştim. Sorun olmamistı. Ama bugun flash'i tanimiyor. Ne yapabilirim?

Başa Dön

Mesaj 07 Ara 2016, 15:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

temiz bir win7 imaji + gerekli programlar + atak + timefrezee. iki senedir gul gibi calisiyor tahtalar, tenefuslerde diskoya donen okul artik gayet huzurlu. bende tesekkur ederim.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 173 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri