Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
  Re: NSS ile Test Hazırlama-Görsel Ders
Mesaj 21 Kas 2013, 11:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

[quote="unknownrealmman"]İlk izlenimlerim :
Uygulama fena değil, iş görür. En büyük sıkıntı test esnasında öğrenci istediği anda masaüstüne dönebilir veya görev yöneticisinden uygulamayı kapatabilir. Her öğrenci için ayrıntılı döküm halinde sonuç çıktısı alınabiliyor. Puanlama bölümü kullanılırsa öğrenciler sınav bitiminde sınav sonuçlarını hemen öğrenebilecek. Uyuglama penceresinde öğrencinin ad soyad sınıf vs bilgilerini girebileceği bir alan oluşturamadım maalesef. Soru türü seçerken açık uçlu soru seçeneği yok, olasydı 1. soru adınız soyadınız şeklinde oluşturulabilir ve buradan öğrenci bilgisine ulaşılabilirdi.
Sınav sonuçlarını kaydedemedim. Sınav bitiminde çıktı aldınız aldınız, test konsolundan çıktıktan sonra sınav sonuçlarına tekrar ulaşamıyoruz. Sadece "günlüğe gönder" diye bir seçenek var. Oradan bir pdf dosyası oluşturabildim ama tam işlevsel mi emin değilim.
Bu yıl 5 ve 6. sınıflarda dönemde 1 uygulama 1 de teorik sınav yapmayı düşünüyorum. Teorik sınavı büyük ihtimalle nss test konsolu ile yapacağım. Sınav evrakı okuma derdi yok herşeyden önce :) Aynı zamanda ünite sonlarında da kullanılabilir.[/quote]

test sonuçlarına C:\Program Files\NetSupport\NetSupport School\Tests\Reports
kısmından isdeğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. htm olarak kaydediyor.

Başa Dön

Mesaj 22 Kas 2013, 10:32 
Aktif Üye
Aktif Üye

merhaba arkadaşlar bende NSS ile sınav yapmayı düşünüyorum. acaba nss ile sınav yaparken öğrencilere a ve b grubu yapma şansımız var mı. malum bilgisayarlar yan yana. yada her öğrenci sınava aynı soru ile başlamasa da karışık gelse sorular. bu iki yöntemden kullanılabilecek olan var mı varsa nasıl kullanacağız. bilgisayarlar arasına karton koymayı pek istemiyorum. teşekkür ediyorum şimdiden

Başa Dön

Mesaj 10 Ara 2015, 11:13 
Site Gezgini
Site Gezgini

mesajım bulunsun.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 48 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri