Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Halk Eğitim Merkezi Modüler Sistem Raporu istendi.
Mesaj 11 Ara 2009, 19:09 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Halk Eğitim Merkezi Müdürüm bu gün elime 18 adet sorunun yer aldığı bir kağıt uzattı.
Pazartesi günü Ankara'ya gideceğini ve o zamana kadar bu sorularla ilgili bir rapor yazmamı istedi.
Tabi sadece benden değil. HEM'in kadrolu öğretmen ve usta öğreticilerinden de istemiş.
Ama kimse birşey bilmiyor. Bende ilk defa HEM'de görev aldım. Aşağıdaki sayfada yer alan sorularla
ilgili yardımcı olursanız fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

http://cygm.meb.gov.tr/duyurular/module ... onular.pdf

Başa Dön

Re: Halk Eğitim Merkezi Modüler Sistem Raporu istendi.
Mesaj 11 Ara 2009, 19:26 
Site Gezgini
Site Gezgini

http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramla ... lisim.html
burası halk merkezlerindeki kursların kullanacağı modül programı. bu kısmı inceleyeceksiniz ve belirttiğiniz soruların cevabınıda bu modülleri inceleyerek vereceksiniz. mesala 1. sorunun cevabı
evet geliştirilmiştir her kurs için ayrıntılı bilgili verilmiş kimler derse girebilir, kimler öğrenci olarak yazılabilir, kursun en az ve en çok süresi, her ünite için saat aralığı ve her ünite için ders notu burda detaylı olarak anlatılmış. kaynaklar zaten megep.meb.gov.tr den alınma. yani yapacağınız verdiğim adresi incelemek olacak hocam.

Başa Dön

Mesaj 11 Ara 2009, 19:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Sayın melihce hocam ilginiz için teşekkür ederim. Verdiğiniz sayfayı biliyorum. Dikkat ettiyseniz orada yer alan
Bilgisayar Kullanma ve Döküman Hazırlama modüllerinin sadece içerikleri verilmiş. Daha Modülleri dahi hazırlanmamış.
Ben HEM'de verdiğim kursun ismini bile koyamıyorum. Temel Bilgisayar Okur-Yazarlığı ve Bilgisayarda Doküman Hazırlama
modüllerini veriyorum. Kursun ismi eskisi gibi Bilgisayar İşletmenliğimi yoksa Bilgisayar Kullanımı mı olacak.
Planım bu 2 modül + mesleki gelişim modülünden oluşuyor. Kaç sınav yapacam. Hangi tarihlerde yapacam.
Hiç bir şey belli değil. Belki ben anlamakta ya da yorumlamak da zorlanıyorum. Tekrar teşekkürler...

Başa Dön

Mesaj 11 Ara 2009, 20:59 
Site Gezgini
Site Gezgini

http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramla ... eceri.html 1. seviye programları
http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramla ... eviye.html 4. seviye programları

modül sistemine geçtikten sonra açılabilecek kurs sayısı arttı. eski ismi bilgisayar işletmenliği olan kursun adı şimdi bilgisayar kullanımı. kurs isimleride yeni modül isimleriyle olur. sınavda her ünite sornunda kısa değerlendirme sınavları yaparsınız kurs sonunda da genel bir sınav yapıp başarılı olanların isimlerini ilgili müdür yardımcısına diğer evraklarla teslim edersiniz. kurs onayı alınırken başlangıç-bitiş tarihleri olur. onu size müdür yardımcıları söyler zaten. bitiş tarihinde sınavı yaparsınız.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri