Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Çizgi Tagem'den Adobe Connect Senkron Uzaktan Eğitim
Mesaj 02 Şub 2011, 19:41 
Site Gezgini
Site Gezgini

emeği geçenlere teşekkürler :+1:

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 23:26 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Ben de geliyorum arkadaşlar, listeyi görünce heyecanlandım. Özellikle Java'yı bekliyorum...

Bu arada listede PHP-MySQL'i göremedim. Bence mutlaka olmalı.

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 01:33 
Site Gezgini
Site Gezgini

kendimizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat inş değerlendireceğim :+1: :+1: :alkis: :alkis:

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 01:45 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

bslisesi yazdı:
kendimizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat inş değerlendireceğim :+1: :+1: :alkis: :alkis:

kesinlikle katılıyorum

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 08:21 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

@lperen yazdı:
Ben de geliyorum arkadaşlar, listeyi görünce heyecanlandım. Özellikle Java'yı bekliyorum...

Bu arada listede PHP-MySQL'i göremedim. Bence mutlaka olmalı.

PHP-MYSQL için asenkron detaylı bir ders açacağız zaten. http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/edu ... y=mysqlphp

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını
görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 09:29 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Cemal TANER yazdı:
Niyazi Hocam eğitimde öncelik bbnetteki öğretmen arkadaşların olsun ama bir otentikeyşın :) yapmamız lazım. Nasıl olur bilmiyorum.

Sevgili arkadaşlar Cisco CCNA Eğitimi 1. oturuma kayıt olan herkese davetiye göndereceğim, fakat 2. oturumdan itibaren http://www.cizgi-tagem.org/cemal_taner adresindeki sınıfa kayıt olanlar sadece dersleri takip edebilecek bu sınıfa kaydolan arkadaşların da öncelikle BBnet öğretmenleri olmasını istiyoruz o sebeple bir şekilde bir kimlik doğrulama ( Bana PM, Mebbis Ekranı gönderme vb ) yapacağız . Şimdilik bu eğitimlerin BBnet'e özel olmasını istiyoruz. Çok süper bir eğitmen değilim ama :) Piyasadaki özel eğitim kurumları uzaktan eğitimle 70 saat CCNA eğitimini 2000 TL ye veriyor :) Başka kişilerin de haberdar olup eğitime katılması şu an için istediğimiz bir durum değil ama ilerde onlara da olacak . Çünkü Çizgi Tagem tüm internet kullanıcıları açık bir platform.

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 12:23 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

eğitimler herkes için güzel ...Ama katılamayanlar için sonradan izleme olanağı sunulsa güzel olur bence

Ve o bir gün bitince tek söylediği şey"BUNA DA ŞÜKÜR" olurmuş

Başa Dön

Mesaj 03 Şub 2011, 13:04 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

karinca_52 yazdı:
eğitimler herkes için güzel ...Ama katılamayanlar için sonradan izleme olanağı sunulsa güzel olur bence

Bu olanak zaten bulunacak. Cemal Hocamın sınıfına kayıt olan herkes tüm eğitim programını sonrada da izleyebilecek.

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 11:33 
Aktif Üye
Aktif Üye

Hizmet içi kurslarına harcanan paralar ki sadece MEB için değil diğer devlet kurumları içinde böyle bu tarz uygulamalara ayrılsa daha faydalı olacağını düşünüyorum, gerçi hizmetiçi kurslarının da sosyalleşmek adına faydası inkar edilemez. Başka şehirleri ve insanları tanımak çok önemli bence ..
Bu projede emeği geçenlere teşekkür ederim...

Yarın, akılsız, neyi bileceksin?
Ö.H.

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 11:42 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

hen gün ne olduğuyla ilgili program yayınlanınca zaten katılım üst düzey olur ... Diğer Çizgi - Tagem eğitimlerinde olduğu gibi

Ve o bir gün bitince tek söylediği şey"BUNA DA ŞÜKÜR" olurmuş

Başa Dön

Re: Part-Time BBNet Mesleki Eğitim Programında Çalışacak
Mesaj 04 Şub 2011, 13:57 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Niyazi Hocam süper süpere süper bişiy bu! Ben hemen katılma talebinde bulundum Cemal Hocam'ın sınıfına e-kampüsten. Cisco öğrenmek istiyordum tam da. MEB hizmetiçi seminerlerine başvurum bir türlü kabul edilmemişti. Umarım Cemal Hocam beni kabul eder. :(
Niyazi Hocam bu haberi aldığımdan beri, forumdaki yazdıklarınızı ve konuyla ilgili yazılanları da okudum. Deli gibi heyecanlandım. :o Çok güzel bir olay. Cemal Hoca'mı ve diğer hocaları da izleyebilme fırsatı bulursam eğer belki ben de kendi çapımda katkıda bulunabilirim eğitimlere.

Çok çok ama çoook teşekkürler Niyazi Hocam. İyi ki varsınız. Allah razı olsun sizden ve ekibinizden.

Not: Cemal Hocam bu arada blogunuzu da iinceledim, çok espirili birisiniz sanırım, dersler çok eğlenceli geçecektir. N'olur kabul edin beniiiiiiiiii !!! :roll:

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 14:21 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Niyazi Bey sağladığınız imkan koskaca mebin sağlayamayacağı bi imkandır bence çok teşekkür ediyoruz

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 15:58 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

sarı_sarı yazdı:
Niyazi Hocam süper süpere süper bişiy bu! Ben hemen katılma talebinde bulundum Cemal Hocam'ın sınıfına e-kampüsten. Cisco öğrenmek istiyordum tam da. MEB hizmetiçi seminerlerine başvurum bir türlü kabul edilmemişti. Umarım Cemal Hocam beni kabul eder. :(
Niyazi Hocam bu haberi aldığımdan beri, forumdaki yazdıklarınızı ve konuyla ilgili yazılanları da okudum. Deli gibi heyecanlandım. :o Çok güzel bir olay. Cemal Hoca'mı ve diğer hocaları da izleyebilme fırsatı bulursam eğer belki ben de kendi çapımda katkıda bulunabilirim eğitimlere.

Çok çok ama çoook teşekkürler Niyazi Hocam. İyi ki varsınız. Allah razı olsun sizden ve ekibinizden.

Not: Cemal Hocam bu arada blogunuzu da iinceledim, çok espirili birisiniz sanırım, dersler çok eğlenceli geçecektir. N'olur kabul edin beniiiiiiiiii !!! :roll:

Cemal Hocamın eğitimi bence de çok güzel olacak. Biz her ortamda duyuracağız.

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 16:02 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

sarı_sarı hocam, Bbnet üyesi olan ve öğretmen olan tüm arkadaşlar eğitime alınacak inşallah.Zaten dışarıya duyurmadık. Evet espiriliyidir ama eğitim süresi zaten 2 saat espiriye zaman kalmaz :) Niyazi hocam her ortamda sadece reklam olarak duyuralım :) Yönetim sayfasında yazdığım gibi yine birilerini kızdıracağız :)

Başa Dön

Mesaj 04 Şub 2011, 17:08 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

emeği geçen herkese teşekkürler şuan tatilde olduğumuzdan netle pek ilgilenemiyorum açıkcası ama bu eğitimlere inş katılacam.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri