Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: Çizgi Tagem'den Adobe Connect Senkron Uzaktan Eğitim
Mesaj 02 Şub 2011, 14:33 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Hayırlı olsun Cemal hocam, ön sıralardan takipçin olacağız :)

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 14:51 
Süper Üye
Süper Üye

Cemal TANER yazdı:
Cisco CCNA Eğitimleri sisteme işlendi ve program beli oldu arkadaşlar hemen çizgi tageme kaydolup ön sıralardan yerinizi kapın :)
http://www.cizgi-tagem.org/connect/default.aspx

Ön sıralardan yerimi kaptım hocam :) Çok rahat duran bir öğrenci tipi değilimdir konuyu analiz ederek öğrenme adına çok soru sorarım, şimdiden affola :)

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 14:53 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Kolaylıklar diliyorum.

Cisco CCNA 1. Oturuma başvuruda bulundum , başvurumuz toplantı sahibi tarafından değerlendirilecek , diyor hadi bakalım :)

VizonTele'den bir sahne aklıma geldi , Zeki Müren de bizi görecek mi :)

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 15:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Başvuran herkesi alacağız gibi yer sıkntsı yok hani arkadan göremezsiniz tahtayı o sebeple acele edin dedim :)

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 15:11 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Şu an için 17 kişi başvurmuş. Çalıştay işine dönmesin sakın elimde biletlerle kapıda kala kalmıştım. Mazeretsiz üstü üste 2 oturuma katılmayanı bi da derse almam bak :)

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 15:48 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

mazeret hakkımız var yani :)

hocam daha yeni vira bismillahdendi kontenjan dolar hemde taşar inşallah

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 16:00 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Hiçbir yerde duyuru yapmadık daha. Ayrıca Cemal Hocam'ın hangi çerçevede tutacağını da ben bilmiyorum doğrusu. Tüm Çizgi tagem üyelerine (öğrencilere...vs) verecek yoksa sadece bilişim öğretmenlerine mi? Bunu da bilirsek ayrı bir mesajda duyuru yaparız.

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını
görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 16:58 
Site Gezgini
Site Gezgini

Sayın Niyazi Hocam
Forumda bilişimci bir arkadaşın tavsiyesiyle son bir kaç gündür aktif olmaya başladım bundan sonra da inş devam edeceğim. henüz bir kaç gündür tam olarak katılalı projenizi takip ettim. gerçekten çok güzel mükemmel bir gelişme diyebilirim. Artık kendilerini geliştirmek isteyen ancak nereden başlayacağını kestiremeyen bilişimcilere çok güzel bir girişiim olacağını ve gerçekten de çok tutulacağını tahmin etmemek imkansız gibi görünüyor. bilmediğim konularda programınıza dahil olup bildiğim konularda da ders vermeyi isterim açıkçası.
çalışmalarınızda başarılar diliyorum kolay gelsin. artık bir takipçiniz ve destekçiniz daha var artık.
adanadan selamlar

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 17:27 
Site Gezgini
Site Gezgini

deneme oturumunuza katılmak istiyorum hocam yeni kayıt oldum.

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 17:35 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

bslisesi yazdı:
Sayın Niyazi Hocam
Forumda bilişimci bir arkadaşın tavsiyesiyle son bir kaç gündür aktif olmaya başladım bundan sonra da inş devam edeceğim. henüz bir kaç gündür tam olarak katılalı projenizi takip ettim. gerçekten çok güzel mükemmel bir gelişme diyebilirim. Artık kendilerini geliştirmek isteyen ancak nereden başlayacağını kestiremeyen bilişimcilere çok güzel bir girişiim olacağını ve gerçekten de çok tutulacağını tahmin etmemek imkansız gibi görünüyor. bilmediğim konularda programınıza dahil olup bildiğim konularda da ders vermeyi isterim açıkçası.
çalışmalarınızda başarılar diliyorum kolay gelsin. artık bir takipçiniz ve destekçiniz daha var artık.
adanadan selamlar

Hocam size tavsiyem öncelikle başka bir hocanın açtığı bir oturuma dinleyici olarak katılmanız ve Web Seminer mantığını iyice anlamanız.

Sizin vermek istediğiniz eğitim konuları varsa çok yaıknda bir başka mesajda tartışıyor olacağız. Ama prensiplerimiz bellidir.
Alıntı:
AA) Belirlediğimiz eğitim programaları veya web seminerleri dışında sizlerin katkısı olabilecek farklı konular veya ilginizi çeken ve bizim atladığımız eğitimler varsa lütfen bana bildiriniz. Bu program sadece öğretmenler için düşünülmektedir.

BB) Dersleri verecek arkadaşların seçimi için şahsıma e-posta ile başvuru yapılması gerekir. Başvuru da oluşturduğunuz bir eğitim içerik listesi ve örnek dersin Camtasia veya benzeri bir araç ile capture edilmiş videosu bulunmalıdır.

CC) Dersi verecek eğitmenin her program için bir tane olması gerekmez. Ayı konuda farklı eğitmenler için dersler de açılabilir. İlk 6 ayda açılacak dersler için eğitmenlere MEB'in ek ders saat ücreti ödenecektir.

Eklenti:
program.png
program.png [ 82.06 KiB | 1994 kere görüntülendi ]

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 17:45 
Site Gezgini
Site Gezgini

peki hocam verdiğiniz bilgiller için teşekkürler. elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım
çalışmalarınızda başarılar

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 17:47 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Niyazi Hocam eğitimde öncelik bbnetteki öğretmen arkadaşların olsun ama bir otentikeyşın :) yapmamız lazım. Nasıl olur bilmiyorum.

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 17:59 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Cemal TANER yazdı:
Niyazi Hocam eğitimde öncelik bbnetteki öğretmen arkadaşların olsun ama bir otentikeyşın :) yapmamız lazım. Nasıl olur bilmiyorum.

Kendi özel sanal sınfınıza şifre koyabilirsiniz. Böylece sadece şifreyi verdiğiniz kişiler sanal sınıfınıza kayıt olabilirler. Siz de sadece orada oluşturacağınız gruplara ders açabilirsiniz. Hüseyin ile telefonda konuşun Cemal Hocam. daha iyi anlatır.

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 18:05 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Neyse 1. oturumu cümcür cemaat yapalım 2. den itibaren öyle bir sistem yaparız.

Başa Dön

Mesaj 02 Şub 2011, 18:13 
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Cemal TANER yazdı:

Düşün düşün ancak anladım authentication'muş :D Benim bir fikrim var otentikeyşın için iyi bir düşünelim bakakalım hocam

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri