Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
  Re: BBNet&Çizgi Tagem Java Eğitimleri
Mesaj 03 Mar 2011, 11:07 
Süper Üye
Süper Üye

Saat 22:05 gibi internet bağlantım kesildi ve tekrar bağlantı kurdum. Ancak, 1. oturum tamamlanmış gözüktüğü için oturuma tekrar katılım sağlayamadım. Sözün özü birkaç arkadaşla birlikte dünkü dersin 2. kısmına katılamamış olduk. İnş. offline ders olarak izleyeceğiz gelecek oturumdan önce.

Başa Dön

Mesaj 03 Mar 2011, 16:44 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

http://connect.cizgi-tagem.org/l84602680/

1. dersin kayıtları...

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını
görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Başa Dön

Mesaj 03 Mar 2011, 17:08 
Aktif Üye
Aktif Üye

1. ders benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Ben akşam ki eğitime sıfır java bilgisiyle katılmıştım ve dersin sıfırdan anlatılacağını düşünerek (mesela java nedir? 'lebaşlamak gibi ) katıldım. "Katılmakla hata mı ettim" asla. sadece anlama konusunda çok zorlandım ve ders bitiminde başım çatlayacak gibi ağrıyordu. Dersi anladım mı? Sanırım sadece mantığını öğrenme konusunda bir adım attım. Keşke dersler belli bir seviyenin üzerinde olmayıp sıfırdan anlatılsaydı.

Bu derslerin hazırlanmasına vesile olan Niyazi Bey'e ve dersleri anlatan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun hepsinden.

Başa Dön

Mesaj 03 Mar 2011, 17:22 
Süper Üye
Süper Üye

Niyazi SARAL yazdı:

1. dersin kayıtları...

Sağolasın Niyazi Hocam...

Başa Dön

Mesaj 03 Mar 2011, 18:44 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Dün ben de koptum dersi kaçırdım. Sonra giremedim. Sonraki derse girdim fakat hoca gelmedi ve ders düştü:) Benim gibi bi kaç arkadaş da beklediler. Aramızda muhabbet ettik biraz) Sonra çıkıp uyumaya gitti herkes:)

Başa Dön

Mesaj 04 Mar 2011, 00:44 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Şu anda Java dersleri için kayıt olabiliyor muyuz?

Başa Dön

Mesaj 10 Mar 2011, 00:36 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Geçen hafta 32 bu hafta 22 kişiydik. Ali hocam emeğinize sağlık geçen hafta dersten sonra başım ağrımıştı ama bu hafta çok faydalı oldu. Gelmek isteyen arkadaşlara yer açılması için gelmeyip kayıt yaptıran arkadaşlar varsa lütfen mail atsınlar ve gruptan ayrılsınlar ki gelmeye istekli arkadaşlar gelebilsin.

Başa Dön

Mesaj 10 Mar 2011, 12:32 
Aktif Üye
Aktif Üye

ulutas55 yazdı:
1. ders benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Ben akşam ki eğitime sıfır java bilgisiyle katılmıştım ve dersin sıfırdan anlatılacağını düşünerek (mesela java nedir? 'lebaşlamak gibi ) katıldım. "Katılmakla hata mı ettim" asla. sadece anlama konusunda çok zorlandım ve ders bitiminde başım çatlayacak gibi ağrıyordu. Dersi anladım mı? Sanırım sadece mantığını öğrenme konusunda bir adım attım. Keşke dersler belli bir seviyenin üzerinde olmayıp sıfırdan anlatılsaydı.

Bu derslerin hazırlanmasına vesile olan Niyazi Bey'e ve dersleri anlatan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun hepsinden.

Malesef size katılmıyorum. Herhangi bir programlama dilini biliyorsanız. Orynatasyon dersinde anlatılanlar zor olmamalı. Gayet temelden alındı çünkü.

Java ve JSP yi de orta seviyede bilmeme rağmen Nesneye yönelik programlama mantığını kavramak için kursa katıldım. ( Özellikle İlk dersteki reverse- engineering ge gerek kalmadan jar dosyasından kodlara ulaşılabildiğini gördükten sonra, halen c# ilk tercihimdir. Yine de projenin durumuna göre dilin seçilmesi gerektiğinden her dili bilmek iyidir.) oryantasyon ve ilk dersi de aldıktan sonra nesneye yönelik bir şey anlatıldığını göremedim. Henüz erken mi onu da bilmiyorum ama zaten kaç hafta kaldı ki. Mailime dönüş yapılırsa duruma göre başka bir arkadaşın katılması için yer açacağım.

Bizim için bulunmaz bir fırsat sundukları için Çizgi-Tagem'e özellikle Niyazi Bey'e çok teşekkürler.

Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.

Başa Dön

Mesaj 11 Mar 2011, 10:57 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler hocam

Başa Dön

Mesaj 30 Nis 2011, 08:30 
Yeni Üye
Yeni Üye

Niyazi SARAL yazdı:

1. dersin kayıtları...

Hocam saolun,1i dersi az once inceledim,az olsa OOP programcılık ve java temeli olanlar için cok yararlı bir ders bence.Netbeans hakkında bilmedigim ozellikleride ogrenmiş oldum.

bu kursun diger derslerine de ulaşabilir miyiz acaba?

Başa Dön

Mesaj 30 Nis 2011, 11:30 
Yeni Üye
Yeni Üye

Hepsi burda kardeşş

http://www.cizgi-tagem.org/connect/education.aspx?id=17

Başa Dön

Mesaj 30 Nis 2011, 15:56 
Yeni Üye
Yeni Üye

çok saol

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri