Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: YARIN 14:00 DA AKP 'DEN NEVZAT DEMİRKOL İLE BT İÇİN GÖRÜŞE
Mesaj 22 May 2011, 00:17 
Site Gezgini
Site Gezgini

Arkadaşlar bu dersin kalkmasından kimsenin haberi yok maalesef zaten bu olaydan haberi olsa başbakanın o kararı alanları sorgular bu nasıl saçmalıktır biz o kadar bilişim sınıfı kuralım dünyanın parasını harcayalım sen dersi kaldır bilişim öğretmenleride boş sınıfı beklesin bunu sorar yani emin olun..Bunun duyulmamasında bizimde eksikliklerimiz var özellikle derse girmektense formatörlük saçmalığı adı altında çalışmayı yeğleyen ciddi bir oranda bilişim öğretmeni var..Benim aynı ilçede çalıştığım bir bilişim öğrt arkadaşımın bana söylediğini söyleyim derse girmeyimde okulun hertürlü angarya işini yapmaya razıyım demişti. Maalesef şu anda okulunda norm fazlası oldu şimdi. Formatörlük bilişim reh vs. saçmalıkları bizim için çözüm değildir ki kolayda değil bilişim reh kadrosunu filn getirmek bunun maliye bakanlığı ayağı var personel gen müd. onayı vs. o iş o kadarda kolay değil yani. Ders bizim için güvencedir ve onu geçtim gereklidir de öğrenciler için..

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 00:22 
Süper Üye
Süper Üye

Ben şahsen ders anlatmadan yana ben öğretmenim her zaman da öyle olacağım
Formatörlük nerden çıktı bilmiyorum ama formatörlük BT lerin sonu olacaktır. herkes bunu bilsin
" BANA BİR HARF ÖĞRETMENİN 40 YIL KÖLESİ OLURUM (HZ.ALİ) "
Ben öğretmekten yanayım. hamalık yapmak isteyen formatör olsun ... eğer bulursa ....

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 00:27 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

scorpion25 yazdı:
Arkadaşlar bu dersin kalkmasından kimsenin haberi yok maalesef zaten bu olaydan haberi olsa başbakanın o kararı alanları sorgular bu nasıl saçmalıktır biz o kadar bilişim sınıfı kuralım dünyanın parasını harcayalım sen dersi kaldır bilişim öğretmenleride boş sınıfı beklesin bunu sorar yani emin olun..Bunun duyulmamasında bizimde eksikliklerimiz var özellikle derse girmektense formatörlük saçmalığı adı altında çalışmayı yeğleyen ciddi bir oranda bilişim öğretmeni var..Benim aynı ilçede çalıştığım bir bilişim öğrt arkadaşımın bana söylediğini söyleyim derse girmeyimde okulun hertürlü angarya işini yapmaya razıyım demişti. Maalesef şu anda okulunda norm fazlası oldu şimdi. Formatörlük bilişim reh vs. saçmalıkları bizim için çözüm değildir ki kolayda değil bilişim reh kadrosunu filn getirmek bunun maliye bakanlığı ayağı var personel gen müd. onayı vs. o iş o kadarda kolay değil yani. Ders bizim için güvencedir ve onu geçtim gereklidir de öğrenciler için..

mardin mitinginde aksilik olmaz ise -insallah olmaz- başbakana iletecem bt dersi ve öğretmenlerinin durumunu. tv den izlersiniz artık :P

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 00:43 
Süper Üye
Süper Üye

eğer benim verdiğim belge başbakanın eline geçerse ben durumu elimden geldiğince anlatmaya çalıştım
belki başbakan birilerinin kullağını çeker de durum düzelir. Ama görüştüğüm adam sümen altı yaparsa o zaman bilemem
ben her ihtimale rağmen bunu başbakanlık makamına da FAX ile çekeceğim durmak yok yola devam... ama 11999 Kişisiz olursa 2023 te
dersi geri alırım herhalde :)

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 01:36 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

ben daha atanamadımda iç parçalayıcı haberleri buradan takip ediyorum. Bir hocamız güzel demişti. Bir sürü sey yaparken aslında aileleri ve çocuklarıda örgütlemek lazım. Sevdiğiniz, aklı başında öğrenci ve velilere durumumuzu anlatırsanız en azından yavaş yavaş herkesin durumdanda haberi olabilir. Mesela benim ailem bile bilişim bölümünü çok popüler bölüm zannediyor hala. ben durumumuzu anlattıktan sonra haberleri oldu. Heleki okullarınızda böyle çevresi kuvvetli öğrenci ve veliler bulunca yapısın sorunumuzu anlatın. Böyle yapa yapada biraz sorunlarımızı anlatıp cevredende destek bulabiliriz. Ama en çokta ünideki böte bölümündeki proflar,doçlar ne yapıyorlar onlar niye destek vermiyor. Yoksa onlarındamı bu durumlardan haberleri yok acaba?

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 01:50 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

akdenizkanki yazdı:
ben daha atanamadımda iç parçalayıcı haberleri buradan takip ediyorum. Bir hocamız güzel demişti. Bir sürü sey yaparken aslında aileleri ve çocuklarıda örgütlemek lazım. Sevdiğiniz, aklı başında öğrenci ve velilere durumumuzu anlatırsanız en azından yavaş yavaş herkesin durumdanda haberi olabilir. Mesela benim ailem bile bilişim bölümünü çok popüler bölüm zannediyor hala. ben durumumuzu anlattıktan sonra haberleri oldu. Heleki okullarınızda böyle çevresi kuvvetli öğrenci ve veliler bulunca yapısın sorunumuzu anlatın. Böyle yapa yapada biraz sorunlarımızı anlatıp cevredende destek bulabiliriz. Ama en çokta ünideki böte bölümündeki proflar,doçlar ne yapıyorlar onlar niye destek vermiyor. Yoksa onlarındamı bu durumlardan haberleri yok acaba?

hocam bilgisayar öğretmenleri öğretim üyelerinin çok mu umrunda? ha bire yeni böte bölümleri açılıyor. onların işine geliyor fazladan ek ders çıkıyor, zaten bu yüzden yök'e başvurup bölümü açtırıyorlar. özellikle 2. öğretim açılıyor dikkat edersen. ek ders ücreti 25 tl olunca..... kim ister ders verdiği branşın kapatılmasını ya da azaltılmasını...

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 19:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar face de aday bilişimciler gazeteye ilan planı yapıyorlar. destek olalım.
https://www.facebook.com/home.php#!/hom ... 8336972861

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 19:27 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

bence Ankarada Bilbordlara reklam verelim etkili olur gibi.Tüm Ankara görsün bilsin.o zaman dikkat çekeriz belki.

Başa Dön

Mesaj 22 May 2011, 19:47 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bu ülkede gerçekler saklanıyor sadece bilişimcilerin sorunları değil bir çok sorun yokmuş gibi gösteriliyor. Gerçekleri saklamak sadece günü kurtarır.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri