Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR FAX EYLEMİ BAŞLATORUZ..
Mesaj 17 May 2011, 12:12 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Ben Üç partiyede yolladım. hayırlısı arkadaşlar.

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:15 
Aktif Üye
Aktif Üye

murtace yazdı:
yine sendika reklamı...
başbakan dan gelecek hayrı da istemiyorum ayrıca....
başka bir fax metni vardı Suriye milli eğitim bakanlığına diye...
gazetelere onu faxlamak daha mantıklı bence...

arkadaşım sendikalı olmak örgütlü olmak ne demek biliyor musun ? neden sendikalı olu nur sendikalı olunca nolur olmayınca nolur. sen muhtemelen şu anda sendikalı da değilsin peki biliyor musun sendikalı değilken hükümetin seçtiği sendikaya maaşından destek veriyorsun, haberin var mı bundan ?

sefa hocam sendikalı değilim siyasi açıdan da keskin hatları olan bir insan değilim şu anda bir sendika arayışındayım ve inanın bt öğretmenleri için yaptığınız gayretten dolayı sizin sendikaya geçmeyi düşünmedim değil.

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:19 
Süper Üye
Süper Üye

Haydi arkadaşlar ben bugün Üç partinin genel merkezini saat 14:00 arayacağım durumu anlatacağım hatta norm fazlası sayfası nıda eklesek daha iyi olur faxlarımıza
http://kontenjan.meb.gov.tr/
Bu sayfadan okul şifresiyle müdürünüz çıkarıp versin size onuda faxlayın arkadaşlar
6000 bin okulda fazlalık varmış şuan için

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:22 
Süper Üye
Süper Üye

http://kontenjan.meb.gov.tr
çıktı alın onu faxsınız ekleyin parti merkezlerine yollayın ...

Neden sendika adına gönderiyoruz arkadaşlar FAX 'nızı kale alsınlar diye ama istemeyen alt tarafını kesip yollasın ....

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:23 
Süper Üye
Süper Üye

Lütfen arkadaşlar kimse mızmılanmasın Parti Merkezlerini FAX yağmuruna tuturmalıyız....

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:26 
Süper Üye
Süper Üye

8000 bin Fax istiyorum lütfen Arkadaşlar en az 8000 bin fax

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:27 
Süper Üye
Süper Üye

Metin Hazır sizin yapacağınız çıktısını alıp Bunu
http://kontenjan.meb.gov.tr/ ki
durumunuzu da ekleyip faxlamak başka bir şey değil

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 12:46 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

gönderdim

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 14:32 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

mysybl yazdı:
murtace yazdı:
yine sendika reklamı...

arkadaşım sendikalı olmak örgütlü olmak ne demek biliyor musun ? neden sendikalı olu nur sendikalı olunca nolur olmayınca nolur. sen muhtemelen şu anda sendikalı da değilsin peki biliyor musun sendikalı değilken hükümetin seçtiği sendikaya maaşından destek veriyorsun, haberin var mı bundan ?

sefa hocam sendikalı değilim siyasi açıdan da keskin hatları olan bir insan değilim şu anda bir sendika arayışındayım ve inanın bt öğretmenleri için yaptığınız gayretten dolayı sizin sendikaya geçmeyi düşünmedim değil.

1- adaylığımın kalktığı günden bu yana sendikalıyım...
2- sorunlarımızın çözümü için sendikam üzerinden yapabileceğim her türlü çalışmayı yapıyorum ama bunun yanında aylardır çözüm önerileri üzerinde tartışmamıza rağmen bir kere bile sendikamın propagandasını yapmadım.
3- Sefa beyin yaptıklarıyla bir sıkıntım yok ama yapılan her şeyin bir tarafına sendikasının adını sıkıştırması beni rahatsız etti, sanki bilişimcilerin sıkıntısı sendikasının tekelindeymiş gibi eyleme diğer sendikaların çağırılması hatta bahsedilmesine bile tahammül göstermedi.
4- başlığa bakın "NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR(arkadaşlar) FAX EYLEMİ BAŞLATORUZ(başlatıyoruz)" ... kime sordunuz da başlattınız.. Eleştiriyorum, eleştirince de gördüğüm tepki ortada... sefatetik bey gerçekleri görmemek için çabalıyor. Ankara'da yapılan eylem bir şeye yaramadı bu da hiçbir şeye yaramayacak... Ortak noktaları bulmak gerekiyor. Fikirlerimizin dinlenmesi gerekiyor, 2010 sayımında adı bile geçmeyen bir sendikanın yönetiminde diye bu sorunun, sitenin, forumun, yazılanların ve eleştirilerin moderatörü gibi davranma hakkı yok...
bilginize....

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 14:41 
Süper Üye
Süper Üye

murtace Arkadaşım senndika diye tuturdun sende kendi sendikan adına yolla o zaman eğer dilekçedeki üst yazıyı okursan ki okumamışsın belli
sendikamız ve diğer sendikalar ve öğretmenler ve veliler diyorum ama sen taktın sendikaya kardeşim o zaman kendi adına bir şeyler yap
ben burda arkadaşları harekete geçirmeye çalışıyorum norm fazlası olduğumuza dair dilekçeleri verdik oturup bekleyelim mi ? yoksa gittiğimiz okulda da
hocam ben seninle anlaşamadım dersi seçmiyorum diyen müdürler le mi kafayı bozacan bu genel bir sorun sendikanın sorunu değil BT öğretmenlerinin sorunu bende BT öğretmeni olduğuma göre MESLEKTEŞALARIM için ve kendim için yapıyorum yerimin değişmesini istemiyorum . Dersimi istiyorum sendikanın haklarından yararlanıp sicilime birşeylerin işlenmesini istemiyorum ve arkadaşlarımın da sen istediğini yap bir daha da cevap yazmayacağım umarım ne yapmak istediğimi anlamışsındır.
Adamlar kararlı dersimizi ve bizi yok edecekler mücadele etmeyelimde oturup ağlayalım mı ?

AZ ÖNCE GÖRÜŞME YAPTIM MHP CE CHP DEN GENEL BAŞ.YRD DAN RANDEVU ALDIM CUMA GÜNÜ ANKARADA GÖRÜŞECEĞİM GELMEK İSTEYEN ARKAADAŞLAR BENİMLE GELEBİLİR 12:00 YAPILAN EYLEMDEN SONRA PARTİ MERKEZLERİNE GİDECEĞİM

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 16:47 
Yeni Üye
Yeni Üye

murtace yazdı:
mysybl yazdı:
murtace yazdı:
yine sendika reklamı...

1- adaylığımın kalktığı günden bu yana sendikalıyım...
2- sorunlarımızın çözümü için sendikam üzerinden yapabileceğim her türlü çalışmayı yapıyorum ama bunun yanında aylardır çözüm önerileri üzerinde tartışmamıza rağmen bir kere bile sendikamın propagandasını yapmadım.
3- Sefa beyin yaptıklarıyla bir sıkıntım yok ama yapılan her şeyin bir tarafına sendikasının adını sıkıştırması beni rahatsız etti, sanki bilişimcilerin sıkıntısı sendikasının tekelindeymiş gibi eyleme diğer sendikaların çağırılması hatta bahsedilmesine bile tahammül göstermedi.
4- başlığa bakın "NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR(arkadaşlar) FAX EYLEMİ BAŞLATORUZ(başlatıyoruz)" ... kime sordunuz da başlattınız.. Eleştiriyorum, eleştirince de gördüğüm tepki ortada... sefatetik bey gerçekleri görmemek için çabalıyor. Ankara'da yapılan eylem bir şeye yaramadı bu da hiçbir şeye yaramayacak... Ortak noktaları bulmak gerekiyor. Fikirlerimizin dinlenmesi gerekiyor, 2010 sayımında adı bile geçmeyen bir sendikanın yönetiminde diye bu sorunun, sitenin, forumun, yazılanların ve eleştirilerin moderatörü gibi davranma hakkı yok...
bilginize....

öncelikle peşinen söyleyeyim sendikalıyım. ve yazdığım mesaj sonrası gaza gelecekler için de bir açıklama geçelim altyazıdan: ankara eylemine katıldım. hatta yasak olduğunu bilmeme rağmen cnnturk kanalına röportaj verdim. ve evet yayınlandı. yapılmış ve yapılacak olan eylemlere karşı değilim. bu herkesin demokratik hakkıdır. ama eylemleri yetersiz ve gereksiz bulmak da öyle. ben murtace hocama katılıyorum. sonuç itibariyle düşünülmüş uğraşılmış bir eylem var ortada. bunda bir sıkıntı yok. benim rahatsız olduğum hemen her başlık altına bozuk türkçeyle ardı ardına girilen spam vari sefatetik mesajları. hocamız iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor amenna. ama bu kadarı gerçekten fazla. bir insan elbette sendikasının reklamını yapmak isteyebilir hele ki bu yeni kurulmuş bir sendikaysa. iş rahatsızlık verme boyutuna varmadan yapılsın ağzımı açmam. son olarak bu yapılan eylemleri gereksiz ve yetersiz bulduğumu, bunun yerine iş yavaşlatma yapılabileceğini, herkesten aman dile(n)mektense bizim eksikliğimizde neler olabileceğini hissettirmenin işe yarayabileceğini söyledim. söylüyorum. savaşmak isteyen yürekli yiğitlere duyurulur. hepinize iyi günler dilerim.

Başa Dön

Re: NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR FAX EYLEMİ BAŞLATIYORUZ
Mesaj 17 May 2011, 17:43 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Sözleşmeliyim ve size destek veriyorum...fax eylemine de katılacağım

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 18:57 
Süper Üye
Süper Üye

Yaa arkadaşlar Bakın ben ne zaman bir işe kalkışsam birileri çıkıp Milleti Caydırmak için elinden geleni yapıyor
Bn kimseyi zorluyorlumyum veya gel sendikaya üye ol diyormuyum veya gelenlerin boğazını tutupta illada sendikaya üye olacaksın dedim mi ? yok
Bu gereksiz mesajları yazmayın ortalığı bulandırmayın eyleme katılmayacaksanız FAX göndermesiniz olur biter
Niye zorunuza gidiyor anlamadım arkadaşlar .

Eğer birileri çomak sokacaksa hiç heveslenmesin benim ne kadar inatçı olduğumu bilmesi gerekiyor . Bugün en azından 20 Yeri aradım durumu anlatıım .
EĞER ELİNDEN BİR ŞEY GELMİYORSA SUS ADAM SANSINLAR ...

EĞER BÜYÜK SENDİKALARA GÜVENİYORSANIZ GİDİN ONLAR SİZİN ADINIZQA BİRŞEYLER YAPSINLAR
BEN KENDİ DAVAMIN PEŞİNDEYİM YANIMDA YER ALACAK TÜM ARKADAŞLARIMIDA CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM..

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 19:11 
Süper Üye
Süper Üye

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU
1. Bilişim Teknolojileri en Güzde Meslek idi " En kötü bölüm oldu Universitelerde "
2. Bilişm Teknolojileri Ders Okullarda 2 şer saat ve zorunlu idi " Önce seçmeli oldu şuan okullarda Kaldırıldı"
3. Bilişim Teknolojileri sınıfları Yenileniyordu " 5 Senedir Yenilenmeyen Sınıflar Çözürmeye Terk edildi "
4. Her okulda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Vardı " Şuan Okullarda Fazlalık Durumunda "
5. Öğrencilere Temel Bilgisayar Okur yazarlığı dersi veriliyordu " Serbest etkinlik getirildi çocuklar bahçede outuryor öğretmen sınıfta çay içiyor "

Başa Dön

Mesaj 17 May 2011, 19:36 
Süper Üye
Süper Üye

İŞTE TÜRKİYEDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLER GERÇEĞİ

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU

1. Bilişim Teknolojileri Mesleği en Güzide Meslek idi

" Bugün Üniversitelerde en kötü bölüm oldu "

2. Bilişim Teknolojileri Ders Okullarda 2 şer saat ve zorunlu idi

" Önce seçmeli hale sonra 20.07.2010 tarih 75 sayılı kurul kararı ile kaldırıldı"

3. Bilişim Teknolojileri sınıfları Okular da Yenileniyor ve ardı ardına kuruluyordu

" 5 Senedir Yenilenmeyen Sınıflar çürümeye Terk edildi "

4. Her okulda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Vardı

" Şuan Okullarda Fazlalık Durumunda norm fazlası 12 Bin öğretmen "

5. Öğrencilere Temel Bilgisayar Okuryazarlığı dersi veriliyordu bilişim derslerinde

" Yerine Serbest etkinlik dersi getirildi çocuklar bahçede oturuyor öğretmenleri öğretmenler odasında sınıfta çay içiyor "

HAYALDİ GERÇEK OLDU. ….. PARTİSİ

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri